Gönderen Konu: Fırıl Fırıl polo aranıyor.....  (Okunma sayısı 42855 defa)

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
Ynt: hangisi ? bi yardımcı olun..
« Yanıtla #126 : 13 Haziran 2012, 09:19:13 »
selamlar arkadaşlar.. yine bir hayal kırıklığı ile karşınızdayım. manisadan baktığım bir poloyu sorguladığımda km'nin düşürüldüğünü gördüm ümitlerim tükeniyor hayırlısı diyelim....

hayırlısı olsun canerım yaa sıkma kendını bukadar ;)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 13 Haziran 2012, 09:19:59 »
:) gel bana sat diyorum senin arabayı dinlemiyorsun ki :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 13 Haziran 2012, 09:35:58 »
:) gel bana sat diyorum senin arabayı dinlemiyorsun ki :D

caneeer gırme kanımaa :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 13 Haziran 2012, 09:46:32 »
:) bi tane R6 canlandır gözünün önüne :)

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 13 Haziran 2012, 09:49:05 »
:) bi tane R6 canlandır gözünün önüne :)

OLUUM BAAKK GİİTT !!!! ;D ;D ;D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 13 Haziran 2012, 09:50:17 »
:)  hele kırmızı beyaz olursa allahım eridim galiba :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 13 Haziran 2012, 09:57:01 »
adam bayıldı galiba :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 13 Haziran 2012, 20:07:18 »
baktığım iki beyaz aracın ikisi de satılmış beyler.  böyle bi şanssızlık yok ya :(  :o

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
Fırıl Fırıl polo aranıyor.....
« Yanıtla #134 : 13 Haziran 2012, 22:50:47 »
arkadaşlar boramı sattıktan sonra polo arayışlarım devam ediyor.  öncelikli olarak 6n2 kasa lpg li trend comfort farketmez okadar araba baktım çoğu hasarlı diğer çoğu da km'si ile oynanmış.  siteden satan veya satmayı düşünen varsa ilgilenebilirim... izmir'de ikamet etmekteyim istanbul gibi ankara gibi illerimize kadar yetişemeyebilirim yakın çevreden arıyorum. 6n kasa da düşünebilirim ama sürücü hava yastığı olanlarla ilgileniyorum. temiz olması ekstraları olması tercih sebebimdir. ama dediğim gibi öncelik 6n2 kasa polodur .. 6n2den ümidi kesersem bi alt kasaya bakabilirim.. ilgilenenlere duyrulur... maksimum çıkabileceğim fiyatım 16.000 tl dir.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Ynt: Fırıl Fırıl polo aranıyor.....
« Yanıtla #135 : 14 Haziran 2012, 00:07:30 »
arkadaşlar boramı sattıktan sonra polo arayışlarım devam ediyor.  öncelikli olarak 6n2 kasa lpg li trend comfort farketmez okadar araba baktım çoğu hasarlı diğer çoğu da km'si ile oynanmış.  siteden satan veya satmayı düşünen varsa ilgilenebilirim... izmir'de ikamet etmekteyim istanbul gibi ankara gibi illerimize kadar yetişemeyebilirim yakın çevreden arıyorum. 6n kasa da düşünebilirim ama sürücü hava yastığı olanlarla ilgileniyorum. temiz olması ekstraları olması tercih sebebimdir. ama dediğim gibi öncelik 6n2 kasa polodur .. 6n2den ümidi kesersem bi alt kasaya bakabilirim.. ilgilenenlere duyrulur... maksimum çıkabileceğim fiyatım 16.000 tl dir.

benım 99 model polom var 6n manuel klima 6 ay evvel takıılmış atiker lpg   sunrofff  var aracım servıs bakımlı daha yenı şanzıman elden geçti orjınal baskı balata  değiştirdim yıne orjınal  triger seti devir daim  v kayışı  ve motor yağı filtreleri değiştirdim lpg ruhsata işli muayne 6 ay oldu yapalı aracım gayet temiz sahıbındene ilan verdım  henuz onaylanmadı ilgilenirsen görüşelim  aracı gorursun izmirden gel al gıt 1 gununu alır en fazla   araca her turlu kefilim

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 14 Haziran 2012, 00:08:32 »
vw  yetklı servıs bakımlı istediğin yere baktır onaylansın ilan numarasını koycam

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 14 Haziran 2012, 00:13:02 »

comfortline modelı araçta hava yastığı mevcut

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 14 Haziran 2012, 09:02:59 »
uygar abi senin arabayı çok beğeniyorum bende evdekiler tutturdu illa 6n2 olsun diye bakalım iyice bi arıcaz bulamazsak bi şekil düşünürüz ama bana kalsa hemen atlar gelirim işte aracı annem kullanacağı için biraz problem oluyo yeni kasa istiyor..  :'(