Gönderen Konu: 35 HA 6446 KIRMIZI MK1  (Okunma sayısı 215160 defa)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
Ynt: İŞTE İZMİRDE AY SONUNDA BİTECEK OLAN MK1 PROJESİ BAŞLADI....
« Yanıtla #392 : 10 Mayıs 2011, 12:58:58 »
Panik beni en çok sen şımartıyosun bak.  :D :tamamdir :D     AMA  HER  ŞEY  MK1  İÇİN  :tamamdir :tamamdir :tamamdir
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2011, 13:02:11 Gönderen: midbar »

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #393 : 10 Mayıs 2011, 12:59:06 »
ne demek abi

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #394 : 10 Mayıs 2011, 14:15:34 »
aynaları yanlış yere takmışsınız eğer illaki oraya takıcaksanız atom denen yuvarlak aynalar daha hoş olur jantlar 5 ya da 7 kollu olsa daha iyi olurmuş ama,boya döşeme renk tamponlar koltuklar özellikle arka koltuk kafalıkları mükemmel olmuş allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin :sevgi:

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #395 : 10 Mayıs 2011, 15:04:53 »
ya tek kelimeyle helal olsun sana. araştırdın, parçalarını tek tek topladın, ustalarla cebelleştin (kaporta ustana laf yok ama bak) valla bitti. sabrın sonu selamet. mk1 sevgin her şeye üstün çıktı. zorlukların hepsini tek tek aşıp ortaya kız gibi bir araba çıkarttın. helal olsun. can-ı yürekten tebrik ederim.

Allah kazasız belasız dolaşmayı gönlünce gezmeyi uzun yıllar uzun yollar görmeyi nasip etsin. fırsat olur da ben gelebilir miyim o taraflara aracını yerinde görebilir miyim bilemiyorum. öyle sanıyorum ki iş icabı da bu taraflara aracınla yolun düşmez. bakalım nasip diyelim. ama olur da yolun düşerse aracın son halini eşimin de görmesini çok arzu ederim. başına gelecekleri biliyor. planımı anlatıyorum. yaaa öff eski arabayla uğraşma uğraştırma bizi de diyor. yok diyorum bir yaz tatilimi sanayide harcayacağım ama ortaya harika bir araç çıkacak diyorum. kafasında canlandıramadığı için omuz silkiyor.

Trabzonda kayınbiraderlerimle konuşuyorum. bakarak olun diyorum. değecek mk1 bakadurun diyorum. kulağınız açık olsun diyorum. ya enişte onların parçaları pahalı. üstüne az daha koy şahin filan al diyorlar.

kapmışız bir kere virüsü. ilacı belli. M K 1
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #396 : 10 Mayıs 2011, 16:34:50 »
bravoooooo. gercekten guzel olmus. masallah  :sevgi: :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #397 : 10 Mayıs 2011, 16:54:46 »
Maşallah İlyas abi çok çok çok güzel Maşallah  :sevgi: :sevgi: :sevgi: Benimde rengim belli oldu neydi bunun kodu  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #398 : 10 Mayıs 2011, 18:20:56 »
Nazar deymesin maşallah. Çok güzel olmuş İlyas  abi. Yanlız ayların biri farklı diğeri farklı tip bayrak aynalar. Sen en iyisi Cihan abinin dediği gibi yuvarlak tip aynlardan al daha hoş olur.
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı soner_105

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #399 : 10 Mayıs 2011, 19:39:10 »
maşallah abi çok güzel olmuş. tebrik ediyorum 2011 model bi golf 1 iniz oldu  :D

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #400 : 10 Mayıs 2011, 19:44:53 »
maşallah  :tamamdir :sevgi: :sevgi: :sevgi: insanın  resto yapası geliyor. koltuklar 10 numara olmuş :saygılar
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #401 : 10 Mayıs 2011, 21:31:34 »
aynaları yanlış yere takmışsınız eğer illaki oraya takıcaksanız atom denen yuvarlak aynalar daha hoş olur jantlar 5 ya da 7 kollu olsa daha iyi olurmuş ama,boya döşeme renk tamponlar koltuklar özellikle arka koltuk kafalıkları mükemmel olmuş allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin :sevgi:

aynaları bilerek ve isteyerek oraya taktım. bana göre ayarladık. başkası arabayı kullanamasın diye  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #402 : 11 Mayıs 2011, 00:22:27 »
aynaları bilerek ve isteyerek oraya taktım. bana göre ayarladık. başkası arabayı kullanamasın diye  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Sende mi uzun boylusun abi benim aynaya bakmak için eğilmem gerekiyo  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #403 : 11 Mayıs 2011, 01:11:41 »
Gerçekten Maşallah...Emeklerinize Değmiş Valla.

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #404 : 11 Mayıs 2011, 08:14:52 »
Sende mi uzun boylusun abi benim aynaya bakmak için eğilmem gerekiyo  ;D

valla boy o kadar uzun değilde , yeni koltuklarımla kafam tavana deyiyor  :) . ama olsun sadece pazar günü için yaptığım aracıma değer be gökhan .

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #405 : 11 Mayıs 2011, 08:19:55 »
ya tek kelimeyle helal olsun sana. araştırdın, parçalarını tek tek topladın, ustalarla cebelleştin (kaporta ustana laf yok ama bak) valla bitti. sabrın sonu selamet. mk1 sevgin her şeye üstün çıktı. zorlukların hepsini tek tek aşıp ortaya kız gibi bir araba çıkarttın. helal olsun. can-ı yürekten tebrik ederim.

Allah kazasız belasız dolaşmayı gönlünce gezmeyi uzun yıllar uzun yollar görmeyi nasip etsin. fırsat olur da ben gelebilir miyim o taraflara aracını yerinde görebilir miyim bilemiyorum. öyle sanıyorum ki iş icabı da bu taraflara aracınla yolun düşmez. bakalım nasip diyelim. ama olur da yolun düşerse aracın son halini eşimin de görmesini çok arzu ederim. başına gelecekleri biliyor. planımı anlatıyorum. yaaa öff eski arabayla uğraşma uğraştırma bizi de diyor. yok diyorum bir yaz tatilimi sanayide harcayacağım ama ortaya harika bir araç çıkacak diyorum. kafasında canlandıramadığı için omuz silkiyor.

Trabzonda kayınbiraderlerimle konuşuyorum. bakarak olun diyorum. değecek mk1 bakadurun diyorum. kulağınız açık olsun diyorum. ya enişte onların parçaları pahalı. üstüne az daha koy şahin filan al diyorlar.

kapmışız bir kere virüsü. ilacı belli. M K 1
:  tamamdir :tamamdir :tamamdir :sevgi: :sevgi: :sevgi: :tamamdir :tamamdir :tamamdir  SAYGILAR HOCAM....
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2011, 08:21:04 Gönderen: midbar »