Gönderen Konu: 35 HA 6446 KIRMIZI MK1  (Okunma sayısı 215160 defa)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
Ynt: İŞTE İZMİRDE AY SONUNDA BİTECEK OLAN MK1 PROJESİ BAŞLADI....
« Yanıtla #224 : 11 Nisan 2011, 22:58:27 »

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #225 : 11 Nisan 2011, 23:00:30 »

Panjur altındaki 1 olan havalandırma deliği 2 yapıldı.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2011, 23:03:43 Gönderen: midbar »

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 11 Nisan 2011, 23:02:50 »

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 11 Nisan 2011, 23:08:15 »

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 11 Nisan 2011, 23:11:48 »

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #229 : 12 Nisan 2011, 00:24:02 »
maşallah maşallah :) bitsede artık görebilsek

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 12 Nisan 2011, 00:33:52 »
Maşallah valla biticeği yok bu projectin ya boluya hazır olsunda  ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #231 : 12 Nisan 2011, 03:16:05 »
Maşallah valla biticeği yok bu projectin ya boluya hazır olsunda  ::)
yok Gökhan öyle deme eli yavaş bir kaportacının elinde 3 ay yatardı araç. 1.5 ayda her şeyi halledilmiş. daha ne olsun.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 12 Nisan 2011, 07:05:49 »
yok Gökhan öyle deme eli yavaş bir kaportacının elinde 3 ay yatardı araç. 1.5 ayda her şeyi halledilmiş. daha ne olsun.
Şaka yapıyorum abi yavaş olsun güzel olsun :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 12 Nisan 2011, 07:41:48 »
maşallah maşallah :) bitsede artık görebilsek

Acele yooook bitecek birgün çıkacak yolllara KIRMIZIIIII

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 12 Nisan 2011, 11:49:06 »
benim elimde bulunan parçaları bir türlü değerlendiremiyorum. hem burada mk1 sayfasında hemde satılık ilanlar arasına yazdığım satılık ilanlarım yarım saat içinde siliniyor. burası mk1 ciler paylaşım ve forum sitesi değilmi? bu satış ilanlarımı silen ve ya sildiren arkadaşların kin olduğunu çook merak ediyorum. benim satışa koyduğum parçaları daha sonra bana telefon ile ulaşıp fiyat sorup ta pazarlamak isteyen arkadaşlar var. kaça yaparız işte müşteri var gibi söylemler oluyor. arkadaşlar hepimiz zar zor araçlarımızı en güzel ve eksiksiz şekilde toplamaya çalışıyoruz. ama aradaki bazı arkadaşlarda bunlardan nemalanmaya çalışıyor. yani biz kendi aracımızı toplarken bazı başka arkadaşların da aracını topluyoruz gibime geliyor benim. o yüzden aklıma başka şeyler gelmeye başladı artık. artık bu mesajımda silinirse artık buradan üyeliğimin iptalini isteyip başka bir yerde paylaşımlarıma devam edicem ki o zaman da haklı olduğumu görücem zaten. [email protected] msn adresim eklerseninz oradan da muhabbet ve resim alışverişi ve yedek parça konusunda paylaşımyapabiliriz. ama olanlar hiç hoş şeyler değil bu site sayesinde bir çok arkadaş tanıdım bu konuda da site yönetimine teşekkür ederim. allah hepinizin yardımcısı olsun

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #235 : 12 Nisan 2011, 13:30:20 »
öncelikle bu forumun bir sosyal paylaşım ortamı oluşturmak adına mı kurulduğunu yoksa bir ticarethane kapısı olarak mı görüldüğünü öğrenmemiz lazım sanırım. bana sanki dışarıdan sosyal bir paylaşım forumu gibi görünüyormuş ama içine girildikçe komisyon üzerinden para kazancı sağlanan bir ortam gibi geldi. aklıma da hemen hababam sınıfındaki okula" dükkan" diyen okul müdürü geldi.

İlyas seni biliyorum. piyasa değeri 50 lira olup da zor bulunan ya da bulunmayan bir parçaya 100 milyon isteyen karaborsacılardan değilsin. aksine piyasa değeri karaborsa ortamında teşekkül etmiş ve 100 liraya giden bir parçaya, sana gelişi ucuz diye 50 lira diyorsun. bu mesajlarının silinmesi ise akla acaba "birilerinin" tekerine çomak sokuyorsun, birilerinin yağlı ballı ekmeğine mani mi oluyorsun düşüncesi getiriyor.

yapılan ayıp. çok ayıp hem de.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 12 Nisan 2011, 13:40:40 »
üstatlar olaya böyle bakmanın size kuruntudan başka getirisi yok onu belirteyim kim kimin tekerine çomak sokuyor nasıl bir ithamda bulunuyorsunuz nasıl bir hayal ağlemindesiniz siz ?

mibar : konunun silinme sebebini ögrenmek mi istiyorsun söyliyeyim
            forum kuralları ilk paragrafı okuduysan neden oldugunu anlardın paragraftan alıntı,

"Mesajlarınıza daha doğru cevaplar alabilmek, anlaşılabilirliği artırmak ve Türkçe'mizi korumak adına lütfen mesajlarınızı Türkçe yazım ve noktalama kurallarına uyarak yazmaya çalışınız. Türkçe karşılığı olan İngilizce kelimeleri kullanmamaya özen gösteriniz.Konu başlıkları veya mesajının tamamı büyük, kirlilik yaratan, Türkçe'mizi katleden mesajlar, konu içeriğini belli etmeyen "Yardım", "Acil" tarzı başlıklı konular silinmektedir."

koyu renkte yazılan kısım senin konunun başlık ve yazımını kapsıyor. umarım bunda art niyet olmadıgını anlarsın.

« Son Düzenleme: 12 Nisan 2011, 13:55:45 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 12 Nisan 2011, 13:45:34 »
öncelikle bu forumun bir sosyal paylaşım ortamı oluşturmak adına mı kurulduğunu yoksa bir ticarethane kapısı olarak mı görüldüğünü öğrenmemiz lazım sanırım. bana sanki dışarıdan sosyal bir paylaşım forumu gibi görünüyormuş ama içine girildikçe komisyon üzerinden para kazancı sağlanan bir ortam gibi geldi. aklıma da hemen hababam sınıfındaki okula" dükkan" diyen okul müdürü geldi.

İlyas seni biliyorum. piyasa değeri 50 lira olup da zor bulunan ya da bulunmayan bir parçaya 100 milyon isteyen karaborsacılardan değilsin. aksine piyasa değeri karaborsa ortamında teşekkül etmiş ve 100 liraya giden bir parçaya, sana gelişi ucuz diye 50 lira diyorsun. bu mesajlarının silinmesi ise akla acaba "birilerinin" tekerine çomak sokuyorsun, birilerinin yağlı ballı ekmeğine mani mi oluyorsun düşüncesi getiriyor.

yapılan ayıp. çok ayıp hem de.

site kurallarını okumadan üye olursanız yaşadıgınız sorunları çığ gibi büyütürsünüz sizden ricam  TEYOLOGY insanları ve site yöneticilerini zan altında bırakmadan sonucun neden olgudunu bulup öyle yargılamnızdır.

fikir sahibi olmadan zikretmeyin. biz burada maaslı çalısan insanlar değiliz bu sitenin hiç bir yerinde para ile iş üye toplantı yapılmamıstır ve böyle bir beklenti de yoktur insanlar ellerinde ki fazla malzemeleri ve parçaları takas veya satıs ile ikame edebilirler ve bu serbesttir. kimseye bu malzeme eline nereden geldi ne oldu diye de soru sorulmuyor.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2011, 13:47:44 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)