Gönderen Konu: SATILIK GOLF 1 YA DA T1 ARANIYOR  (Okunma sayısı 12962 defa)

Ynt: SATILIK GOLF 1 YA DA T1 ARANIYOR
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2011, 16:09:16 »
Yok ya ben toplamayacağım. :) Sağlam olsun, yürüsün, sorunu olmasın, yani bi GOLF 1 im olsun yeter. Sonra belki üstünde çalışabilirim.
Fiyatı da aşmayacak ama. :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Aralık 2011, 18:52:14 »
Sen bütçeni söyle ona göre bakalım öyleyse. :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı 35dsn47

• _written by golf mk1 Lovers_
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Aralık 2011, 02:20:11 »
abi en az 5 olması lazım
golf mk1 forever

« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2011, 16:46:07 »
Benim bütçeye göre bişeyde bulunmaz ama neyse. 5.000 TL.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #18 : 23 Aralık 2011, 20:57:01 »
Dizel mk1 dolu var o rakamlara. Ama Dizelide kışın değil yazın almak lazım. Kışın motor sorunu varsa anlayamassın ama yazın motor sorunluysa adamın eline verirsin anahtarını test ederken..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Aralık 2011, 21:35:33 »
Dizel mk1 dolu var o rakamlara. Ama Dizelide kışın değil yazın almak lazım. Kışın motor sorunu varsa anlayamassın ama yazın motor sorunluysa adamın eline verirsin anahtarını test ederken..
??? Nasıl anlaşılıyor ???
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2011, 21:36:08 Gönderen: kuzeyank »
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 23 Aralık 2011, 22:46:50 »
VW de dizel motor harareti sevmez. Heleki üst kapak yada contada sorun varsa yazın motoru sıkıştırmaya gelmez hemen fokurdatır..  Termostat takılı olmayan dizel mutlaka sorunludur bunada dikkat edin. Kimisi termostat bozuldu sanırım ama kışa girerken takarsın falan hikaye eder sakın kanmayın o aracın kapağı kesin çatlaktır.

Dizel alırkende yağınıda mutlaka sorun derim nasıl kalınlıkta yağ kullanıyor. Standartı Almanya için 5/40  - 10/40 tır. Tr de ise en kalın 15/40 yağ kullanılması gerek.. 

Türkiyede bir standart gelişmiştir DİZEL araç 20/50 kullanır gerçi benzinliyede aynı işkenceyi yapıyorlar ama motor sıkışıyor ve kısa sürede sorun çıkartıyor bu yüzden... Usta yağ ince gelir yakar der ama düzgün motor neden orj yağını yaksın. Ben 1,5 yıl dizel kullandım aldığım gibi 15/40 castrol yağ koydum ve 1 gram eksiltme yapmadım..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #21 : 23 Aralık 2011, 22:51:53 »
VW de dizel motor harareti sevmez. Heleki üst kapak yada contada sorun varsa yazın motoru sıkıştırmaya gelmez hemen fokurdatır..  Termostat takılı olmayan dizel mutlaka sorunludur bunada dikkat edin. Kimisi termostat bozuldu sanırım ama kışa girerken takarsın falan hikaye eder sakın kanmayın o aracın kapağı kesin çatlaktır.

Dizel alırkende yağınıda mutlaka sorun derim nasıl kalınlıkta yağ kullanıyor. Standartı Almanya için 5/40  - 10/40 tır. Tr de ise en kalın 15/40 yağ kullanılması gerek.. 

Türkiyede bir standart gelişmiştir DİZEL araç 20/50 kullanır gerçi benzinliyede aynı işkenceyi yapıyorlar ama motor sıkışıyor ve kısa sürede sorun çıkartıyor bu yüzden... Usta yağ ince gelir yakar der ama düzgün motor neden orj yağını yaksın. Ben 1,5 yıl dizel kullandım aldığım gibi 15/40 castrol yağ koydum ve 1 gram eksiltme yapmadım..

benim eski dizelimdede ben 10/40 yağ kullandım termostatta vardı hiç yağ yakma eksiltme gibi sorun yaşamadım.özledim şimdi keratayı :) olsada binsem

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Aralık 2011, 23:00:48 »
Senin araç çok ucuza satılıkta Hasan neden öyle bir fiyat koymuşlar ona acaba. İçine ettilermi aracın acaba.

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Aralık 2011, 23:12:28 »
link varmı?
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2011, 23:14:31 Gönderen: kuzeyank »

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 23 Aralık 2011, 23:13:23 »
VW de dizel motor harareti sevmez. Heleki üst kapak yada contada sorun varsa yazın motoru sıkıştırmaya gelmez hemen fokurdatır..  Termostat takılı olmayan dizel mutlaka sorunludur bunada dikkat edin. Kimisi termostat bozuldu sanırım ama kışa girerken takarsın falan hikaye eder sakın kanmayın o aracın kapağı kesin çatlaktır.

Dizel alırkende yağınıda mutlaka sorun derim nasıl kalınlıkta yağ kullanıyor. Standartı Almanya için 5/40  - 10/40 tır. Tr de ise en kalın 15/40 yağ kullanılması gerek..

Teşekkürler ;)
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2011, 23:13:59 Gönderen: kuzeyank »

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Aralık 2011, 23:27:01 »
Senin araç çok ucuza satılıkta Hasan neden öyle bir fiyat koymuşlar ona acaba. İçine ettilermi aracın acaba.

abi alan amca anladığım kadarıyla pek anlayan biri değil :) ilanıda hatalı vermiş zaten çok sıkıştım paraya dedi ben aradım galeri aldı dedi ilanı daha kaldırmamış yoksa geri bendeydi şimdi

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 23 Aralık 2011, 23:29:01 »
bu arada ankarada alan arkadaş panjura falan komple led döşemiş gitt lambası takmış direksiyonu vitesi sedef kaplatmıştı jantlar saçma sapan bişey takılıydı en son sanırım ıspartayada o halde gitti

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Aralık 2011, 23:35:03 »
Çiçek gibiydi ne hallere soktular desene :D