Gönderen Konu: FK ' dan far almaya karar verdim. Sizce bu farlar nasıl? ;)  (Okunma sayısı 52878 defa)

Çevrimdışı namco

• Profili Görüntüle
arkadaşlar FK ' dan bu farları almaya karar verdim sizce arabaya yakışırmı? Kırmızı olanmı yoksa beyaz olanmı daha iyi?
birde bu FK dan alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyim. Ürünler gümrükte takılırmı? bu işi bilen birisi inceliklerinden bahsetsin lütfen ::)
siparişi trabzona geçicem kargo ne kadar tutar? Hangi kargo firmasıyla gönderi yapıyorlar, kaç günde gelir, kargonun takibini yapabilirmiyiz?
biraz çok soru sordum ;D şimdiden cevap veren herkese teşekkürler
Fiyatlar burda
Beyaz olan 101.00 € (219.88 TRY) FK Angel Eye Headlights - fit for VW Golf 3 (Typ 1HXO, 1 EXO) year 91-97
Kırmızı olan  124.00 € (269.95 TRY)FK Angel Eye Headlights - fit for VW Golf 3 (Typ 1HXO, 1 EXO) year 91-97

« Son Düzenleme: 15 Şubat 2011, 01:02:34 Gönderen: namco »

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
Ynt: FK ' dan far almaya karar verdim. Sizce bu farlar nasıl? ;)
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2011, 22:43:03 »
beyaz olan daha guzel bence,gumruk konusu bıraz ılgınc,150 usd ve altı gumruksuz geçmesı gerekırken ,gumruk memuru bazen fotograf makınası vs seylere gecsın dıyo,atıyorum derı bı cantaya kalsın dıyo,ama angelların faturası 100 euro cıvarı gecmesı lazım,ben havaalanında calıstıgım ıcın goruyorum,ıcını gormeden zaten gecmez ,memur falcatayla actırıyo bakıyo gecsın,kalsın dıyo,sansına ,kargo fıyatlarını bılmıyorum,dhl,fedex,ups hepsınden fıyat al...

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2011, 09:33:35 »
İşte bu
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı namco

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2011, 14:07:36 »
beyaz olan daha guzel bence,gumruk konusu bıraz ılgınc,150 usd ve altı gumruksuz geçmesı gerekırken ,gumruk memuru bazen fotograf makınası vs seylere gecsın dıyo,atıyorum derı bı cantaya kalsın dıyo,ama angelların faturası 100 euro cıvarı gecmesı lazım,ben havaalanında calıstıgım ıcın goruyorum,ıcını gormeden zaten gecmez ,memur falcatayla actırıyo bakıyo gecsın,kalsın dıyo,sansına ,kargo fıyatlarını bılmıyorum,dhl,fedex,ups hepsınden fıyat al...
hmm demek bu gümrük işi biraz sıkıntılı... yaklaşık 250 lira şansa bırakmakta istemiyorum. Acaba türkiyede bu farlardan satanlar varmıdır. veya FK dan alışveriş yapan varsa biraz bahsederse nasıl gönderim yapıyorlar falan iyi olur.
İşte bu

;)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2011, 14:16:50 »
Sanki kaputu uzatmışsın gibi bir görüntü vermiş..
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2011, 14:17:35 »
Bi de Corolla GLI Var :o

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2011, 14:36:02 »
Adres ve kargo konusunda yardımcı olurum toprak...  ;)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2011, 17:05:43 »
Bi de Corolla GLI Var :o

Bu mesajı ben niye buraya yazdımki?

Çevrimdışı namco

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2011, 18:44:59 »
Adres ve kargo konusunda yardımcı olurum toprak...  ;)

oğuzhan kardeşim nasıl oluyor bu yurtdışı alışveriş işlemleri, sen daha önce hiç aldınmı? birde kargo konusunda nasıl bir yardımın dokuncak? şimdiden saoğalasın

Sanki kaputu uzatmışsın gibi bir görüntü vermiş..

valla bizim arabalara bu kadar yakışan bir far görmemiştim. ama mercekli değil acaba ışık açısından bir sorun yaşarmıyız

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2011, 21:49:29 »
namco kardasim alınca banada bi haber edermisin ya sıkkıntı olmuyosa bende alıyım

Çevrimdışı namco

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2011, 23:02:53 »
namco kardasim alınca banada bi haber edermisin ya sıkkıntı olmuyosa bende alıyım

tamam kardeşim ne demek ben şu işi bi halledeyim inşallah sanada yardımcı olucam. ama baksana bu gümrük işi biraz sıkıntılı gibi daha önce FK dan alışveriş yapmış birilerinin yazmasını bekliyorum onlar konuya açıklık getirecektir

Çevrimdışı betoqu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2011, 11:10:50 »
Ben daha önce almadım,işlem nasıl yürüyor bilmiyorum da. o konuda başka arkadaşlardan yardımcı olmasını iste. Bri iki güne almanaydan bir adres alacağım,sen o adresi vereceksin,bende ordan alıp geleceğim,Lojistik Uzmanı olarak çalışıyorum,meslek yani...

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2011, 12:00:28 »
Arkadaşlar Selam, aynı farların siyah zeminlisinden getirtiyorum bende. Bu hafta herşey belli olacak diye tahmin ediyorum. Golf3'lere en çok yakışan far bu bence de. Çok araştırdım ve bunda karar kıldım. Aracım kırmızı olduğu için ve ızgarayı logosuz siyah yaptığım için siyah zeminli seçtim ama aracınız resimdeki gibi açık renkse, krom zeminli tercih edebilirsiniz. Yeşil ve mavi zeminli olanı da var, aracı mavi yada yeşil olanlar için ideal. ben kırmızı zeminliyi tercih etmedim ama bu tamamen kişisel bir zevktir. Türkiye'de satışı var, 430 TL gibi bir rakam söz konusuydu, bir sitede görmüştüm. krom ve siyah zeminli olanları satıyorlardı, renkli zeminliler yoktu. Aynı zamanda smoked sinyal kiti de getirtiyorum. Site üyelerimizden olduğunu hatırladığım (yanlış hatırlamıyorum inşallah)  Tamer isimli bir arkadaşımız yardımcı olmuştu bana, 300 TL gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam, getirtebiliyordu..  ??? geçmiş zaman, değişmiş olabilir temin edilmesiyle ilgili bilgiler. Komşumuz Almanya'ya gitti geçen hafta, alıp gönderecekti, önümüzdeki hafta elime ulaşacağını ümit ediyorum. Şu an ofisteyim, yanımda kıyaslama fotoları yok, akşam evden yüklemeye çalışırım. Aynı araca hem mercekli hemde bu powerlook farlar takılmış, görsellik karşılaştırılıyordu. Ben sıcak beyaz (sarı) denilen renkteki Angel olanlarından getirtiyorum. Beyaz LED ile yapılmış olanı da var. Angel'ların ampül yada LED'leri değişiyormu henüz bilmiyorum. Mercekli olsun diye bir ısrarınız yoksa bu farlar bence en güzeli. Bunu taktıktan sonra ne kaput uzatmama gerek kalıyo, ne de kaş takmama  :tamamdir Aksilik olmaz ve elime ulaşırsa en kısa sürede montajını yapıp fotoları yüklerim.. Saygılar..

Çevrimdışı betoqu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2011, 12:40:52 »
Sipariş vermek için resimlerini bekliyrum... ;)