Gönderen Konu: Led Gündüz Farı-Deri Direksiyon-Vites körüğü-Merkezi Kilit vs...  (Okunma sayısı 18833 defa)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tekrar selamlar.Bu haftasonu polomu adam etmeye karar vererek ilk adımı attım ve direksiyonumu deri kaplattım.Vites körüğünü deri ile değiştirdim.Gündüz farı taktırdım (ki en çok ona sevindim),Döşemeyi elden geçirttim,Yağ-yağ filtresi değşimini yaptırdım,Merkezi kilit pompasını değiştirdim ve kumandalı merkezi kilit taktırdım.Anlayacağınız aracı biraz topladım işte.Resimleride inceleyerek fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.Aksesuar için sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Sevgiler...

« Son Düzenleme: 11 Ekim 2011, 15:49:16 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
Ynt: Gündüz Farı-Deri Direksiyon,Vites körüğü vs...
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2011, 18:36:44 »
dostum cok güzel olmuş kazasız belasız inş. vites ve direksiyon da cok hoş olmuş. bnm boranın vitesi de kötü duruo ama körükde bişiy yok topuzu aşınmış renk atmış biraz vites topuzu değiştireniniz var mı acaba nası oluo bu işlem ?
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ahmet mmc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2011, 18:39:58 »
kardeşim valla gündüz farları çok yakışmış arabada kendini belli ediyo kazasız belasız bin :tamamdir

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2011, 20:18:11 »
dostum cok güzel olmuş kazasız belasız inş. vites ve direksiyon da cok hoş olmuş. bnm boranın vitesi de kötü duruo ama körükde bişiy yok topuzu aşınmış renk atmış biraz vites topuzu değiştireniniz var mı acaba nası oluo bu işlem ?

Kardeşim teşekkür derim.Dün benim döşemeci yaptı bir tanesini.Çok zor işlem ama.
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2011, 20:19:24 »
kardeşim valla gündüz farları çok yakışmış arabada kendini belli ediyo kazasız belasız bin :tamamdir

Ya bende en çok onları beğendim zaten.Araca farklı bir hava kattı sanki.Birde o kanal için yapılmışlar sanki ya.Cuk oturdu valla  :)

Çevrimdışı nc212

• Profili Görüntüle
hocam araban çook güzel olmuş kazasız belasız . usta bende yapıcam gündüz farı led olarak ne kullandın acaba birde resimde gördüm kadarıyla klima düğmelerinin aydınlatmasınıda yapmışsın onları nasıl yaptın anlatırsan bende yapmak istiyorum
teşekkürler

Çevrimdışı bandareee

• en iyi araba senin olandır...
    • Profili Görüntüle
uzaktan kumandayı universal tiplerdenmi yoksa golfün sustalı tipinden mi taktırdın
gündüz farı kaça maloldu parça ve taktırma işi arabaya çok yakışmış güle güle kullan...
Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta Dişsiz mi bir insan onu kardeşleri yerdi
Fevza bütün afakını sarmıştı zeminin Salgındı bugün Şark'ı yıkan tefrika derdi
asım

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
hocam araban çook güzel olmuş kazasız belasız . usta bende yapıcam gündüz farı led olarak ne kullandın acaba birde resimde gördüm kadarıyla klima düğmelerinin aydınlatmasınıda yapmışsın onları nasıl yaptın anlatırsan bende yapmak istiyorum teşekkürler

Teşekkür ederim kardeşim.Gündüz farlarını esenyurtta basit bir aksesuarcıda yaptırdım.Ama inan belki 2 aydır o kanala uygun incelikte gündüz farı aradım.Yok yok yok !!! Sonunda geçrken tesadüfen buldum.Ama sana tavsiyem bulursan sanki aylardır arıyormuş gibi yapma yoksa iyi geçiriyorlar.Ben "eh hadi alayım bari" modunda olduğumdan 40 TL'ye aldım  ;) Klima ışıklandırmasınıda grafikerin birinde yaptırdım.Adam 20 TL'ye satıyor.Normalde bu işin imalatını yapmıyor tabi.Ama elinde 18 tane daha var ve 20 TL'ye 2 adet gönderiyor.Ben diğerini verdim ama.Olsa gönderirdim sana.Ama istersen alıp gönderebilirim.Maket bıçağı ile için oyup takıyorsun.çok basit.Sonra zaten arkasında ışık olmasada olur  :) parıl parıl parlıyor  :sevgi:

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
uzaktan kumandayı universal tiplerdenmi yoksa golfün sustalı tipinden mi taktırdın
gündüz farı kaça maloldu parça ve taktırma işi arabaya çok yakışmış güle güle kullan...

Kardeşim sağolasın.Kumanda universal tip ve desi marka ama sustalıya çevirmem an meselesi  :)
Gündüz farı 40 TL.Montaj dahil 80 TL.

Çevrimdışı gto

• Profili Görüntüle
bu direksiyonun deri kaplandığını hiç görmemiştim. etli ve hoş olmuş güle güle eskitin :) ama far kaşlarını sökün bence :)

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
bu direksiyonun deri kaplandığını hiç görmemiştim. etli ve hoş olmuş güle güle eskitin :) ama far kaşlarını sökün bence :)

Teşekkür ederim.Deri direksiyon gerçekten hoş görünmesinin yanında birde inanılmaz kullanışlı.80 TL için o kalın direkisyon kılıfı ile gezdiğine deymez valla  :) Kaşları şimdilik sökmeyi düşünmüyorum açıkçası.Gören herkes çok beğeniyor ama nedense resimde görenlerde çıkar diyor  :) kimiside çok yakışıyor diyor...  ;D
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2011, 18:12:15 Gönderen: relaxizmir »

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
bence plakayıda bi elden geçir mesela kenarındaki siyahları kes ve arabaya yapıştır çok değişir görüntü far kaşı için sökmen dileğiyle :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
kaşlar ile kaput arasında biraz boşluk var siyah görünüyor o yüzden pek hoş durmuyor bütün gibi gözükse sökmesen de olur ama bnce de sök :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
direksiyonu ne kadara mal ettin?