Gönderen Konu: istanbulda Golf IV pacific buldum alınır mı?  (Okunma sayısı 6156 defa)

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
istanbulda Golf IV pacific buldum alınır mı?
« : 15 Aralık 2012, 16:49:31 »
Öncelikle selamlar. Hali hazırda bi golf IV kullanıcısıyım :) aileden biri için bitane daha bakıyoruz istanbulda bi araç gözüme kestirdim 2004 model lpg li 90.000 km civarı bi çamurluk degişik bi çamurlukda boyalı. Bugün bakmaya gidecektim ama araç sahibi çalıştıgından gidemedim. Pazar yada pazartesi gidecegim inşallah. Yalnız araç sahibiyle görüştügümde 5000 TL hasar kaydı oldugunu söyledi bu durum aracı almam için engel teşkil etmelimi yada ilerde satarken engel teşkil edermi? Bide çamurluk dışğnda degişeni boyası olmayan arabada neden 5000 tl hasar kaydı olsun? :S istanbulda aracı gösterebilecegim bildiginiz tanıdıgınız biryer varmı? Çok fazla soru sordum galiba ilgilenenlere şimdiden teşekkürler
Alınık araba var mı? :) Golf 4 olur 6 olur polo olur...

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
Ynt: istanbulda Golf IV pacific buldum alınır mı?
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2012, 19:15:16 »
kısmetse yarın araca bakmaya gidecegim yokmu bu hasar konusunda fikri olan kimse? Bide yarın açık servis bulabilirmiyim istanbulda aracı göstermek için?

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2012, 21:03:24 »
hasar kaydının neden oluştuğuna bağlı şöyle düşün arabayı yapan yer nasılsa para kaskodan çıkıyo diye parçayı pahalı takar işçiği fazla yazar aslında 2000-3000 tlilik iş eften püften eklemelerle o fiyatı bulur aracın taşıyıcılarında ön düzen arka düzen motor mekanik kısmında darbe kaynek kulelerde patlama şasede eğilme direksiyonda travers taşıyıcının sabitlendiği yerde eğirilik kapı direklerinde kaynak vs yoksa tabiki alınır ve tabikide kaporta düzgün toplanmışsa kaldıki sadece bizde var parça düzeltmek düzeltilen metal mukavemetini kaybediyo bence en iyisi değişim zatende bizim kasko şirketleride yavaş yavaş tamirden uzalasıyo çünkü onlarıda zarara sokuyo el işçilğine düzeltmeye para vermek yani bence iyi bir ustaya gösterin düzgünse alınır boyayı değişeni takma  :)
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2012, 21:04:50 Gönderen: serhat »
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2012, 21:16:04 »
yok zaten boyanan ve degişen parçalar önemli parçalar degil biri ön biri arka çamurluk sonuçta. Ama pek aklım almadı bu 5000 tl lik hasar kaydını yani sadece bu iki parça için bukadarda olmaz, hasar miktarı için karar veren eksper degil mi? Açık servis bulabilirsem yarın baktırayım ben bi.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2012, 21:36:48 »
şöyle düşün araç belki refüje çıktı çamurluğu bağlantı yerlerinden eğdi refüje çıktığnda al takım hasar gördü yapıldı alt takımı hasar görmesi yapılması zaten parçalarla baya tutuyo keza arka çamurluk ki ince işçilik isteyen bişey bence alt takımlar vs yapıldı ön çamurlk olayında arka çamurlklada 5000ibuldu hasar kaydı
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2012, 21:42:35 »
bak bu olabilir işte :) o zaman yarın açık servis bulabilirsem kaporta motor şase direkler ön takım vs. vs. Baktırayım. Bildiginiz tanıdıgınız önerebileceginiz bi servis falan var mı peki?

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2012, 22:19:42 »
yarın bulabilceğini sanmıyorum ama sana üç yer öneriyim birincisi istanbul anadolu yakasında tepe nautilus alışveriş merkezi arkasında best servis hem mekanik hemde kaporta bölümü var ikincisi bostancı sanayi sitesinde vwtech  üçüncüsü ümraniye fatih sultan mehmet sitesinde üçler oto var ersu otomativin hizasindaki yer dersen siteye gittiğinde sana yerini gösterirler

ek olarak istanbul anadou yakası kadıköyde eski salıpazarı sokağında atak servis var orayada uğrıyabilirsin
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2012, 22:22:02 Gönderen: serhat »
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2012, 22:25:55 »
teşekkür ederim :) yarın araç sahibiyle görüşeyim içime sinerse açık servis bulabilirsem yarın bulamazsam pazartesi gösteririm artık inşallah.

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2012, 23:04:01 »
tahminim değişen çamurluğun oradan hasarlıdır ve gösterdiğinizde ustanızda dicektir kapı ve kaputtada boya vardrı tabiki sadece tahmin . hatta golflerin iyi bir usta tarafından yapılması sonucu değişeni çok zor anlaşılıyor. golf 4 ünüzü servise yada iyi bir comptst e sokunuz. satarken sıkıntı yaşarsınız aksi taktirde.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı selimbzrc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 15 Aralık 2012, 23:10:55 »
renk tutması için kaput yada kapıyada biraz boya püskürtülmüş olabilir tabi o çokda mühim degil bence. Alt takım motor yürüyen sıkıntısız olsunda başka degişende yoksa boya çokda sıkıntı degil.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 15 Aralık 2012, 23:11:47 »
renk tutması için kaput yada kapıyada biraz boya püskürtülmüş olabilir tabi o çokda mühim degil bence. Alt takım motor yürüyen sıkıntısız olsunda başka degişende yoksa boya çokda sıkıntı degil.
aaynen ;)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2012, 10:31:02 »
aaynen ;)
motoru yürüyeni sıkıntılı birtane golf 4 e rastlamadım :)
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Aralık 2012, 10:56:03 »
bence degişenı olan araca gırme arkadasım
5000 tl de cok buyuk bır mebla degıl önden carpmıs ıse
çamurluk
davlumbaz
far
tampon
işilk = 5000 tl

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Aralık 2012, 12:31:51 »
abi ne arabalar var değişensiz 1 lira fazla acele etmeden karar verin derim
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun