Gönderen Konu: golf gti mk1 restore(bitti)!!  (Okunma sayısı 354625 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gti mk1 restore(bitmeye yakın)!!
« Yanıtla #854 : 04 Ocak 2010, 20:22:09 »
bu ne pasaklılık ya  :-[
Demekki Cem abimizinde TÜRK olduğu kesinleşti  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gti mk1 restore(bitmeye yakın)!!
« Yanıtla #855 : 05 Ocak 2010, 02:05:00 »
Zaman yok kuzen koşturuyoruz ilgilenemiyorum hiç bu sıra..satmıycam diye diretiyorum ama sonunda ayrılıcaz heralde,haftada bi camda veya silecekte satarsan görüşelim tarzı yazılar bulunan kartlar bırakılıyor..gerçekten değerini bileceğine inanacağım biri olsa bu kadar pasaklı olmak zorunda kalmayacak..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Ynt: golf gti mk1 restore(bitti)!!
« Yanıtla #856 : 05 Ocak 2010, 18:52:39 »
Abi ben yakından gördüm gerçektende emeğine sağlık diyorum nefis bişey olmuş tadından yenmez ama bu arabayı alan adam zaten direk ağzının suyu akıp off be bunla amma drag yapılır demiştir sende diyelimki sattın o kadar emekten sonrada bu arabayı yarışlarda harap olmuş görmek ne kadarda üzücü olur  :(

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #857 : 06 Ocak 2010, 01:19:53 »
gökancım ben emeği ve parayı motora yürüre yada frene harcamadım kaporta döşeme elektirik sunroof lastik ve janta harcadım.bu sebeble alıcak adamın drağa girmesi beni üzmez keşke alıcak adam pistte gazlıcak adam olsa gazlıyacaksa yolda gazlayacak adam olmasın..ayrıyeten gaza basınca arabaya yazık olmuyor sağını solunu bilinçsizce kurcalayınca olan oluyor.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2010, 01:34:18 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #858 : 06 Ocak 2010, 13:05:45 »
gökancım ben emeği ve parayı motora yürüre yada frene harcamadım kaporta döşeme elektirik sunroof lastik ve janta harcadım.bu sebeble alıcak adamın drağa girmesi beni üzmez keşke alıcak adam pistte gazlıcak adam olsa gazlıyacaksa yolda gazlayacak adam olmasın..ayrıyeten gaza basınca arabaya yazık olmuyor sağını solunu bilinçsizce kurcalayınca olan oluyor.
Gereksiz yerlerde gazlayan adam bence zaten arabayı hor kullanır ama seçim senin abi  ;)

Çevrimdışı efsane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #859 : 07 Ocak 2010, 21:29:45 »
ne satması  cemo kendındemısın sen otur oturdugun yerde bundan daha ii bı araç mı bulacaksın   (satma duşuncesı varsa aklından cıkarrrrr)bu ara bıraz işler yogun goruşemıyoruz yakında goruşelimmmm 

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #860 : 08 Ocak 2010, 00:13:18 »
şimdi senin dodik konusuna baktımda aynı şey benim aklımdan geçti arardı bu adam ne zamanadır aramıyor diye..gerçi telefonum bozuk özelliklede yaptırmıyorum güzel oluyormuş telefonsuz dolaşmak sakin kafayla:)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #861 : 08 Mart 2010, 13:56:44 »
dün ufak bi buluştuk çoşkunla lafladık cayımızı içtik1-2 de fotoğraf aldık..gazladıkda demek isterdim belki ama ne hacet  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #863 : 08 Mart 2010, 18:08:50 »
Çok güzel buluşma olmuş street racingçiler toplanmış şu anda kaç HP makina en son 400 gelicek falan demişti ama bu arada Cem abi Angel farların park ampullerinin rengini beyazmı yaptın ne çeşit bi ampul var abi onda orjinal farlarındaki gibi 53 ampulmü dipsizmi ?

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #864 : 09 Mart 2010, 00:40:21 »
güzel buluşma.mayıs 30 haziran 27 arası istanbuldayım yapalım bişeyler cem ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #865 : 09 Mart 2010, 10:28:48 »
Çok güzel buluşma olmuş street racingçiler toplanmış şu anda kaç HP makina en son 400 gelicek falan demişti ama bu arada Cem abi Angel farların park ampullerinin rengini beyazmı yaptın ne çeşit bi ampul var abi onda orjinal farlarındaki gibi 53 ampulmü dipsizmi ?
renaultlarda kullanılan dipsz amüllerden var sarıyla beyaz arası bi renk beyaz bizim araçlar için fazla gücel bi renk bütünlük sağlamıyor sarıda çok sarı bu tam orta karar :)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #866 : 09 Mart 2010, 10:31:39 »
güzel buluşma.mayıs 30 haziran 27 arası istanbuldayım yapalım bişeyler cem ;)

yaparız,gelmeden önce bi hatırlatırsan çok iyi olur.çoşkun rahat zaman konusunda fakat ben iş durumundan ötürü sıkıntılıyım..

resimleri eklemeyi beceremedim uzun süredir eklemeyince unuttuk heralde,admin arkadaşlar düzeltirse memnun olurum.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #867 : 09 Mart 2010, 10:39:03 »
yaparız,gelmeden önce bi hatırlatırsan çok iyi olur.çoşkun rahat zaman konusunda fakat ben iş durumundan ötürü sıkıntılıyım..

resimleri eklemeyi beceremedim uzun süredir eklemeyince unuttuk heralde,admin arkadaşlar düzeltirse memnun olurum.
Yok resimleri eklemeyi becermişsinde çekmeyi becerememişsiniz hep bulanık bulanık Coşkun abinin ATSler çok güzel  :sevgi: 10 j 'di sanırım arkalar çok güzel buluşma olmuş kıskandım valla İstanbula gelince bi kahveni içmeye gelirim  o gün geldim göze ilk çarpan senin GTI'dı diğerleri yanında sönük renksiz kalıyodu seni bulamadım   :-\