Gönderen Konu: Turkey VAG Meeting -2011- Fotoğraf & Video Günü  (Okunma sayısı 54984 defa)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
Ynt: Turkey VAG Meeting -2011- Fotoğraf & Video Günü
« Yanıtla #84 : 15 Eylül 2011, 11:07:00 »
Tunc abi :)
Ersan' cım selam geliyormusun sende ?
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı otuzdörtbuçuk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 15 Eylül 2011, 17:44:36 »
Selamlar  aranıza  yenikatıldım  kısmetki  böyle  büyükbir  org  arifesinde  eger  kabulederseniz  bende  katılmak  isterim SAYGİLQR

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 15 Eylül 2011, 18:08:54 »
ReDDeviL satilmasa gelirdim napalim kismet
ADK

Çevrimdışı ercane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 15 Eylül 2011, 22:28:46 »
Süper bir fikir olmus ancak Ankarada olduğumdan gelemiyorum artık fotolardan takip edeceğiz  :D
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2011, 22:30:15 Gönderen: ercane »

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 15 Eylül 2011, 23:04:10 »
vw tr bu kdar mı yani beyler kmler geliyooo :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 15 Eylül 2011, 23:13:27 »
istanbul ters abi ankarada olsaydı biz gelirdik şahsen birdahakine ankara yaparsa bu org yi yapan arkadaslar daha cok katılım olacagına inaniyorum.
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 16 Eylül 2011, 00:33:27 »
istanbul ters abi ankarada olsaydı biz gelirdik şahsen birdahakine ankara yaparsa bu org yi yapan arkadaslar daha cok katılım olacagına inaniyorum.
 Şimdi Öncelikle ben bu organizasyonu başlatan arkadaşa Teşekkür ediyorum yazdıklarım yanlış anlaşılmasın FAKAT,

Türkiye  geneli bir VAG buluşması İstanbulda yapılmaz. Yapılanında adı türkiye geneli diye hitap edilemez .  İstanbulun  coğrafi konumu olsun ,( Yurdumuzun En ucu ) Büyük Metropol oluşu (zaten trafiği kendine yetmiyo ) Sitemize üye olan arkadaşlarımızın türkiye genelinde yaygınlaşmış olması itibariile.  Gerçekten Türkiye ölçekli bir buluşma en güzel ESKİŞEHİR de düzenlenir. Çünki Ortak nokta ve şehirin çoğunluğunun genç , öğrenci ve yenilikle açık olmasından ötürü dikkat ve ilgi çekecektir ve katılım kat ve kat artacak esas buluşmanın anlamı ortaya çıkacaktır. Bu buluşmaya konyadaki , antalyadaki , izmirdeki, ıspartadaki vs vs vs vs yaz yazabildiğin kadar nasıl gelsin.. Bu işler bana dokunmayan yılan bin yaşasınla değil herkezin ortak şekilde külfetin altına elini koymasıyla gerçekleşir. ( KAPLUMBAĞACILAR GİBİ ). Ben bir kaç yerde yazmıştım hatta bu konuşmayıda İstanbula geldiğimde buluşmamızda arkadaşlarımlada paylaşmıştım . Ama maalesef Bir Hondacı gibi Bir Tosba cı ve Hatta Puntocular ( Geçen Eskişehirde buluştular ) gibi bir organize olamıyoruz ve olamayızda gibi gözüküyor. Arkadaşlar bu bir fikir , bu bir öneri , bu bir sitem , Bu ir dertleşmedir Kimsenin yanlış anlamasını istemiyorum. Kesinlikle bu konuyla alakalı karalama vs değil sadece Başlığında Turkey Vag ibaresini gördüğü içindir. Tekrar tekrar Özür diliyorum ve yanlış bir şey söylemediğim kanaatindeyim  SAYGILAR...

« Son Düzenleme: 16 Eylül 2011, 00:36:48 Gönderen: cengizhan_mk3 »

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 16 Eylül 2011, 00:48:25 »
  Şimdi Öncelikle ben bu organizasyonu başlatan arkadaşa Teşekkür ediyorum yazdıklarım yanlış anlaşılmasın FAKAT,

Türkiye  geneli bir VAG buluşması İstanbulda yapılmaz. Yapılanında adı türkiye geneli diye hitap edilemez .  İstanbulun  coğrafi konumu olsun ,( Yurdumuzun En ucu ) Büyük Metropol oluşu (zaten trafiği kendine yetmiyo ) Sitemize üye olan arkadaşlarımızın türkiye genelinde yaygınlaşmış olması itibariile.  Gerçekten Türkiye ölçekli bir buluşma en güzel ESKİŞEHİR de düzenlenir. Çünki Ortak nokta ve şehirin çoğunluğunun genç , öğrenci ve yenilikle açık olmasından ötürü dikkat ve ilgi çekecektir ve katılım kat ve kat artacak esas buluşmanın anlamı ortaya çıkacaktır. Bu buluşmaya konyadaki , antalyadaki , izmirdeki, ıspartadaki vs vs vs vs yaz yazabildiğin kadar nasıl gelsin.. Bu işler bana dokunmayan yılan bin yaşasınla değil herkezin ortak şekilde külfetin altına elini koymasıyla gerçekleşir. ( KAPLUMBAĞACILAR GİBİ ). Ben bir kaç yerde yazmıştım hatta bu konuşmayıda İstanbula geldiğimde buluşmamızda arkadaşlarımlada paylaşmıştım . Ama maalesef Bir Hondacı gibi Bir Tosba cı ve Hatta Puntocular ( Geçen Eskişehirde buluştular ) gibi bir organize olamıyoruz ve olamayızda gibi gözüküyor. Arkadaşlar bu bir fikir , bu bir öneri , bu bir sitem , Bu ir dertleşmedir Kimsenin yanlış anlamasını istemiyorum. Kesinlikle bu konuyla alakalı karalama vs değil sadece Başlığında Turkey Vag ibaresini gördüğü içindir. Tekrar tekrar Özür diliyorum ve yanlış bir şey söylemediğim kanaatindeyim  SAYGILAR...

bu konuda söylediklerini destekliyorum

evet Türkiye buluşması demek için aslın ortak biyer secilmesi gerekiyordu ben daha önce acılan bi konudada dile getirdim istanbul trafiğinde böyle bi buluşma yapmak bize sıkıntı verecektir diye ben yine gelecem oraya ama bi daha ki büyük bir organizasyounun cengiz hocamında belirttiği gibi eskisehirde yapılması herkezin dikkatini cekecektir sadece bende görüşümü bildirdim

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #92 : 16 Eylül 2011, 01:30:28 »

Türkiye  geneli bir VAG buluşması İstanbulda yapılmaz. Yapılanında adı türkiye geneli diye hitap edilemez .  İstanbulun  coğrafi konumu olsun ,( Yurdumuzun En ucu ) Büyük Metropol oluşu (zaten trafiği kendine yetmiyo ) Sitemize üye olan arkadaşlarımızın türkiye genelinde yaygınlaşmış olması itibariile.  Gerçekten Türkiye ölçekli bir buluşma en güzel ESKİŞEHİR de düzenlenir. Çünki Ortak nokta ve şehirin çoğunluğunun genç , öğrenci ve yenilikle açık olmasından ötürü dikkat ve ilgi çekecektir ve katılım kat ve kat artacak esas buluşmanın anlamı ortaya çıkacaktır. Bu buluşmaya konyadaki , antalyadaki , izmirdeki, ıspartadaki vs vs vs vs yaz yazabildiğin kadar nasıl gelsin.. Bu işler bana dokunmayan yılan bin yaşasınla değil herkezin ortak şekilde külfetin altına elini koymasıyla gerçekleşir. ( KAPLUMBAĞACILAR GİBİ ). Ben bir kaç yerde yazmıştım hatta bu konuşmayıda İstanbula geldiğimde buluşmamızda arkadaşlarımlada paylaşmıştım . Ama maalesef Bir Hondacı gibi Bir Tosba cı ve Hatta Puntocular ( Geçen Eskişehirde buluştular ) gibi bir organize olamıyoruz ve olamayızda gibi gözüküyor. Arkadaşlar bu bir fikir , bu bir öneri , bu bir sitem , Bu ir dertleşmedir Kimsenin yanlış anlamasını istemiyorum. Kesinlikle bu konuyla alakalı karalama vs değil sadece Başlığında Turkey Vag ibaresini gördüğü içindir. Tekrar tekrar Özür diliyorum ve yanlış bir şey söylemediğim kanaatindeyim  SAYGILAR...

+26 :)
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı ZaZy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 16 Eylül 2011, 03:37:57 »
iyi güzelde gelcek araçların çoğu İstanbuldan gelicelk ve Eskişehirde olan organizyon pek verimli olmaz
http://

Çevrimdışı gto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 16 Eylül 2011, 10:10:34 »
ilk 6R benden olsun :) Beni de ekleyin bir aksilik çıkmazsa arabayla gelirim :) Onur Yurtsal

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 16 Eylül 2011, 10:25:02 »
"Türkiye geneli" lafı yanlış haklısın

cengizhan bu istanbul buluşmalarından 1 adım önde olacak sanırım. Yani kendi imkanları ile resim ve video çekmek yerine işi bilenler bu konuya el atacak gibime geliyor. İnşallah TÜRKİYE GENELİ bir vag meeting için başlangıç olur  :saygılar

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 16 Eylül 2011, 10:54:50 »
bütün çekimlere üstlenirdim ben profesyonel olarak çekim yapardım ama malesef düğünüm olduğundan sadedce uğramakla yetineceğim
forumda çekim yapacak arkadaşlar varsa şimdiden bildirirseler orjanizatör arkadaşlara bence iyi olur düşüncesindeyim

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 16 Eylül 2011, 12:09:29 »
cengiz diger yazımda belirtigim gibi çok haklısın turkiyenin ortası neresiyse buluşma orada olmalı gerçek bir buluşma, VAG event yurt dışını izlemesiniz , buluşma yeri sanırım otoparkta farklı bir mekan olabilirdi yeşillik insanların konaklayabılecekleri kategorisel olarak birincilerin seçilecegi,yarışma tarzında olsa katılım daha fazla olabilirdi. yanlış anlaşılmasın bunlar sadece öneri..
it ürür kervan yürür...