Gönderen Konu: Yakit gostergesi sorunu yardim!!  (Okunma sayısı 1710 defa)

Çevrimdışı shadow166

• Profili Görüntüle
Yakit gostergesi sorunu yardim!!
« : 03 Ağustos 2012, 06:55:07 »
Arkadaslar ilk once herkeze hayirli ramazanlar,benim polo 96 model 1.6 motor lpg yok.Birkac aydir gostergemde bir sorun var,sehir halindeyken gostergem yakitim oldugu halde birdenbire sifira dusuyor,birakac dakika sonra ibre kalkip yakiti gosteriyor viraja girerken tekrar sifira dusuyor ama kaltigi zamansa yakiti dogru goteriyor, duz yolda normal bir hizla giderken sorun cikarmiyor ama bir sarsinti yada virajda dusup sonra tekrar kalkiyor sorun ne olabilir sizce..

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yakit gostergesi sorunu yardim!!
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2012, 07:18:31 »
Depodaki şamandıra gibi geldi ama tam net diyemem.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Ynt: Yakit gostergesi sorunu yardim!!
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2012, 08:12:07 »
Arkadaslar ilk once herkeze hayirli ramazanlar,benim polo 96 model 1.6 motor lpg yok.Birkac aydir gostergemde bir sorun var,sehir halindeyken gostergem yakitim oldugu halde birdenbire sifira dusuyor,birakac dakika sonra ibre kalkip yakiti gosteriyor viraja girerken tekrar sifira dusuyor ama kaltigi zamansa yakiti dogru goteriyor, duz yolda normal bir hizla giderken sorun cikarmiyor ama bir sarsinti yada virajda dusup sonra tekrar kalkiyor sorun ne olabilir sizce..

şamandırayı söküp bakmak lazım düzügün çalışıyomu diye yada şamandıranın girişindeki soketlerde temassızlık olabılır  kopmle kontro etmek gerekir şandıra tesısatını ve şamandırayı