Gönderen Konu: Herkeze Selam...  (Okunma sayısı 19163 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Ynt: Herkeze Selam...
« Yanıtla #28 : 17 Eylül 2010, 13:54:55 »
Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / farklı bir mk1 gti sahibinden.com'da
süper bir güzellik yapacağım gelip niyetlenen arkadaşa, beni de unutmayın leeeeen....
kafaya taktım güçlü bir tospik yapıcammm ::) ::) ::)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 17 Eylül 2010, 14:19:37 »
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Benim maverick gitti arkadaşlar. artık yeni sahibi ile devam edecek..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 17 Eylül 2010, 14:28:00 »
Çok üzüldüm buna
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 17 Eylül 2010, 14:45:51 »
doktor ne yaptın be ? şi
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 17 Eylül 2010, 15:34:45 »
 :'( doktor ne yaptın yav :( Ama hayırlı bir iş için kullanacağını bildiğim için hakkında hayırlısı olsun.

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 17 Eylül 2010, 15:55:58 »
Arkadaş sende hoşgeldin aramıza.MK1 Virüsü sanada bulaşmış geçmiş olsun.VW ve MK1 konusunda en doğru adrestesin.Virüsü ekarte etmenin tek yolu bir MK1 e sahip olmak başka ilacı yok bu hastalığın :))))

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Eylül 2010, 21:07:56 »
Olleeey be aramıza hoş geldin +1 Mk1 Love Mk1'ciler diye ayrı bi site açıcaz yakında az kaldı  :D Mk1 virüsünü kapmışsın hayırlısı olsun bu virüsün en kötü yanlarından biride gözün hep yolda Mk1 arar ama şanslısın çünkü İstanbul'dasın ve Mk1'lerin en bol olduğu yerlerden biri ben Mk1'i çoook uzak mesafelerden tanırım çünkü o kadar hastasıyım yanımdan geçsin yolda lambalarda dursun yada işlek bir trafikte olalım katiyen utanmadan çekinmeden adamla direk muhabbete dalarım heleki bide park halinde German Style Mk1 gördümmü bide cabrioysa sabaha kadar başında sahibini beklerim o derece nalet bir hastalıktır  :sevgi: Bu arada ben Gökhan tekrar hoş geldin İnşallah en yakın zamanda bir Mk1 sahibi olursun Allah gönlüne göre versin ve alt yazınıda çok beğendim ''LİFE MK1 LİFE''  :sevgi:  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 17 Eylül 2010, 21:53:12 »
MK1 ve MK2 ciler büyük yarışa girdi forumda bakıyorum bu virüs çok fena yayılıyor valla başımıza taş yağacak. Bide çoğu kişi mk1 virüsünü selçuk ve beni sorumlu tutuyolar. Valla napsak ne etsek :) :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Molev

• Life mk1 Life
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 17 Eylül 2010, 23:33:05 »
Olleeey be aramıza hoş geldin +1 Mk1 Love Mk1'ciler diye ayrı bi site açıcaz yakında az kaldı  :D Mk1 virüsünü kapmışsın hayırlısı olsun bu virüsün en kötü yanlarından biride gözün hep yolda Mk1 arar ama şanslısın çünkü İstanbul'dasın ve Mk1'lerin en bol olduğu yerlerden biri ben Mk1'i çoook uzak mesafelerden tanırım çünkü o kadar hastasıyım yanımdan geçsin yolda lambalarda dursun yada işlek bir trafikte olalım katiyen utanmadan çekinmeden adamla direk muhabbete dalarım heleki bide park halinde German Style Mk1 gördümmü bide cabrioysa sabaha kadar başında sahibini beklerim o derece nalet bir hastalıktır  :sevgi: Bu arada ben Gökhan tekrar hoş geldin İnşallah en yakın zamanda bir Mk1 sahibi olursun Allah gönlüne göre versin ve alt yazınıda çok beğendim ''LİFE MK1 LİFE''  :sevgi:  :tamamdir
Eyvallah kardesim gercekten German style süper bisi heriflere imreniyorum ve elimin altında öle bi makina olana kadar çabalıcam... İnt'ten izlediğim videolar felan wagenwerks videoları süper bisi :):) İst Avcılarda oturuyorum bayramda felan yolun düsersen bi cayımı icmeye beklerim seni :)

Çevrimdışı Molev

• Life mk1 Life
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 17 Eylül 2010, 23:38:55 »
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Benim maverick gitti arkadaşlar. artık yeni sahibi ile devam edecek..
Abe doktor abicim naptın sen bea yeni tanıdım ben seni daha iki laf edemedik araban hakkında konusucaktk satmısın üzüldüm gercekten ne icin sattığını bilmiyorum ama hayırlısı olsun abicim ...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 19 Eylül 2010, 10:43:59 »
MK1 ve MK2 ciler büyük yarışa girdi forumda bakıyorum bu virüs çok fena yayılıyor valla başımıza taş yağacak. Bide çoğu kişi mk1 virüsünü selçuk ve beni sorumlu tutuyolar. Valla napsak ne etsek :) :)
Mk2'cilerin çoğu Ankara'dan çıkıyor Mk1'ler genelde İstanbul hadi bakalım sitede kim daha fazla bi ara öyle bi yarış olmuştu bi ara Polo'lar fazlalaştı ama Golf serisi bayağı bi fark taktı  8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 19 Eylül 2010, 10:44:44 »
Abe doktor abicim naptın sen bea yeni tanıdım ben seni daha iki laf edemedik araban hakkında konusucaktk satmısın üzüldüm gercekten ne icin sattığını bilmiyorum ama hayırlısı olsun abicim ...
Erşan abiyle Mk1 hakkında konuşmak için arabaya ihtiyacın yok sen sor o sana söyler öyle bir Mk1 kanı varki onda aklın şaşar  :o

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 19 Eylül 2010, 15:34:21 »
Erşan abiyle Mk1 hakkında konuşmak için arabaya ihtiyacın yok sen sor o sana söyler öyle bir Mk1 kanı varki onda aklın şaşar  :o

Koycaz yerine başka mk1 sıkıntı yok birazdaha aileye yönlik olcak.. Ama gökhan dün bursadaydım bakmaya gittiğim arabalar kalp krizi geçirtti. Senin bildiğin varmı 4 kapı eli yüzü düzgün. orlarda.  Valla inan bana turgutun araba onlarınkilerden daha güzel di.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 19 Eylül 2010, 15:43:08 »
Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / farklı bir mk1 gti sahibinden.com'da
süper bir güzellik yapacağım gelip niyetlenen arkadaşa, beni de unutmayın leeeeen....
kafaya taktım güçlü bir tospik yapıcammm ::) ::) ::)

yau konu araya kaynadı beaaa vereyim abe cédric'i
, bu arAda erşan abi, ankaradaki yeşil fena görünmüyor istersen gider bakarım, yeni ilan var ya 5.200 olan