Gönderen Konu: lpg si ruhsata işli araçlarda sızdırmazlık raporu çilesine son  (Okunma sayısı 2716 defa)

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
1 ocak 2012 taihinden geçerli olmak üzere lpg ruhsata işli araçlar direk muayene istasyonuna gidebilir ekstradan sızdırmazlık raporu almanıza gerek yok ..sadece yeni lpg taktırıyorsanız o zaman makına muhendisleri odasından sızdırmazlık raporu almak zorundasınız ...

geçen hafta lpg yı degıstırmıstım orası soyledı bugunde bır arkadasım dırek muayene ıstasyonuna gıttı tek seferde geçti geldi

vw.tr net ailesine duyrulur
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
1 ocak 2012 taihinden geçerli olmak üzere lpg ruhsata işli araçlar direk muayene istasyonuna gidebilir ekstradan sızdırmazlık raporu almanıza gerek yok ..sadece yeni lpg taktırıyorsanız o zaman makına muhendisleri odasından sızdırmazlık raporu almak zorundasınız ...

geçen hafta lpg yı degıstırmıstım orası soyledı bugunde bır arkadasım dırek muayene ıstasyonuna gıttı tek seferde geçti geldi

vw.tr net ailesine duyrulur

:tamamdir

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
İşte bu güzel
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
hele şükür :) teşekkürler bu müjde için  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb