Gönderen Konu: cam filmi  (Okunma sayısı 15335 defa)

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
Ynt: cam filmi
« Yanıtla #14 : 09 Ekim 2009, 11:42:34 »
1-ziebart veya sonax yalnızca isimlerinden, ambalajından ve nezihliğinden kazanan markalar. parayı hiç çöpe atmaya gerek yok.
2-evet numaraları var fakat cam filminin markasından markasına göre değişiyor. LUMAR cam filminde 1 numarayı farketmen İMKANSIZ. 2 numara desen gündüz hiçbir faydası yok. 3 en iyisi. 4 apachi modeli.
ama örneğin piyasadaki diğer "amerikan çizilmez cam filmi" dedikleri birazdaha isim yapmamış markaların filmlerinde 1 veya 2 numara gayet uygun 3 de dışarıyı bile göremezsin.
3-yapman gereken çevrenden film çektirenlerden uygun fiyatlı bir CAM FİLMci usta bulup yaptırman. bu taraflarda olsan(kadıköy) çok uygun biryer önerebilirdim.

dediğim gibi paranın yarısını dukkan kirasına ve gösterişe vermene gerek yok.

80 liraya çektirmiş olan arkadaşın cam filmine gelince ya tanıdığına yaptırmıştır yada çok kalitesizdir cunku cam filmi dediğimiz olayın zaten maliyeti 50 lira civarı nasıl olurda 80 e çekebilmiş çok enteresan.
[/b]

Amerikan çizilmez cam lightblack maliyeti taş çatlasın 30 tLdir.2 saatte uygulamıştı.50 tl el emeği vardır en az sanırım.İnsanların 25-30 tlye birgün boyu çalıştığı ülkede az para değil.Birazda dost işi oldu ama  neticede kar ediyor
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2009, 11:46:32 Gönderen: yakkir »
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Ekim 2009, 15:22:23 »
ziebart veya sonax 200 liraya yapmıyor diye biliyorum. öyle olsa zaten başka yere gidilmez. çok daha pahalı olacaktır. arkadaş gecen sene sordugunda 500 demişlerdi.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Ekim 2009, 15:30:18 »
şu an sonax'ın kampanyası var, güncel fiyatını bilmiyorum. dediğim gibi başka bir sitede arkadaşlar yazıyordu, 200 lira civarı bir fiyat... Ziebart 590 tl'ymiş  5 cam... o para verilmez cidden ya :) komple renkli cam yaptırırsın o paraya :) ben hiç araştırmadım.

Çevrimdışı Pessimist

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Kasım 2009, 04:08:52 »
bende bir film taktırayım dedim taktırmaz olayım sanki tüm polisler beni takip ediyo sanki brak trafik polislerini normal polis cevirecekmiş gibi oluyo araba sürüş zevkimiz kalmadı valla sanki suç işledim sanki ben adam öldürdüm
yuhh yaaa modifiye veya güzel süspansiyonlar böyle yasak olmamalı nede olsa bu zevk işidir gelde anlat >:( :t :bekleriz:

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Kasım 2009, 10:17:52 »
Ne olursa olsun amerikan kaliteli bi film olsun derim.Arabama (polo) 2007 Aralıkta çektirdim filmi halen ilk gün ki gibi duruyor.Tavsiyem polislerle başının ağrımamasını istiyorsan en ön cam hariç bir numara yani light black film çektirmeni öneririm.Ama arka koltuklar kafalıksız ise arkadan gelen aracın ışıkları içeri çok vurmasın diye 2 numarada çektirebilirsin.  :tamamdir
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2009, 10:18:29 Gönderen: CeM öZeR »

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Haziran 2012, 12:10:00 »
http://www.beyazgazete.com/video/anahaber/atv-4/2012/06/23/cam-filmi-cezasina-iptal-293490.html

arkadaşlar cam filmi yasak falan değil. mahkeme yazılan cezayı iptal etmiş. yukarıdaki linkte emsal karar var. önemli olan çok koyu film çektirmemek

Çevrimdışı sniper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Temmuz 2012, 19:53:47 »
valla dostum cam filmini kac cekerler  bilmem ama trafik cevırdiğinde helede kıl bir memura denk gelırsen,camlarda film var icerisi gözükmüyo diye  125 lira cezayı yersin benım gibi:(

Trafik avukatın birini çevirmiş ve cam flimlerinden ceza yazmış.Avukat mahkemeye baş vurmuş ve kazanmış mahkeme kararına göre yol görüşünü engellemeyen aksesuarların cezası yok haberlerde cıktı ve bu mahkeme kararı internette var ben çıktısını aldım torpidomda taşıyorum  :tamamdir

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 05 Temmuz 2012, 20:04:02 »

Trafik avukatın birini çevirmiş ve cam flimlerinden ceza yazmış.Avukat mahkemeye baş vurmuş ve kazanmış mahkeme kararına göre yol görüşünü engellemeyen aksesuarların cezası yok haberlerde cıktı ve bu mahkeme kararı internette var ben çıktısını aldım torpidomda taşıyorum  :tamamdir
yakinda cam filmine ceza kalkicak arkadaslar ama ben yaptirimiyim hayir  :saygılar