Gönderen Konu: emniyet kemeri hayat kurtarır...!!!  (Okunma sayısı 26027 defa)

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
emniyet kemeri hayat kurtarır...!!!
« : 06 Mart 2011, 12:09:56 »
arkadaşlar çok üzülerek söylüyorum ama aracımla kaza yaptım. ALLAH'a şükür bende bişey yok. tek tesellim o .  şerefsizin biri otoyolda(tem) fort connect marka otomobili ile ben orta şeritte iken sağımdan gelerek makas yaparken benim sağ çamurluktan vurarak benim direksiyon hakimiyetimi kaybetmeme sebep olarak olay yerinden uzaklaştı.ben direksiyon hakimiyetimi sağlamak için hız azaltığımda ise  dikiz aynasından baktığımda arkamdan gelmekte olam transporter şiddetli bi şekilde arkadan vurdu. boynumda az hasarlı bir darbe aldım ama gerekli kontroller sonrasında bişeyim olmadığı ancak 1 hafta kadar boyunluk takmam gerektiği öngörüldü.  ALLAH tan emniyet kemerim takılı idi. yoksa bu kadar ucuz atlatmam mümkün olmazdı sanırım.  aracıma gelince araçta bayağı hasar oluştu sanırım arkası tamamen içeri göçtü. transporter in önünü tahmin bile edemezsiniz. aracım kaskolu  bugün ve yarın gerekli işlemleri başlatıcam artık. pek ümitli değilim ama o araç pek tamir görecek tipde değildi. canımız sağolsun diyorum.  ama ne olursa olsun eve gelip ailenizle kucaklaşmak kadar duygusal bi an yok. gözlerim doldu,ağlamamak için kendimi zor tuttum inanın.  siz siz olun emniyet kemerinizi ve yanınızdakilerin emniyet kemerini takmasını isteyin.  ALLAH kimseye kaza bela vermesin inşaALLAH.

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
Ynt: emniyet kemeri hayat kurtarır...!!!
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2011, 12:39:32 »
Büyük  geçmiş olsun. O hareketleri yapanlara da diyecek çok şey var ama neyse.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı victimswanted

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2011, 12:41:04 »
geçmiş olsun usta bende aklıma geldikçe emniyet kemeri takarım anlattığın gibi sende bişe yokya olsun mala yaptırılır.
GERMAN STYLE

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2011, 12:43:48 »
gecmıs olsun kardes bu trafıkte boyle kasaplar oldugu surece cok daha fazla dıkkatlı olalıyız emnıyet kemerıde mutlaka takılmalı tekrardan gecmıs olsun...

Çevrimdışı serhan61

• Yolu bilmekle yolda yürümek farklı şeylerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2011, 12:47:56 »
çok geçmiş olsun.bu denli bilinçsiz insanlar olduğu sürece böyle üzücü durumlarla karşılaşmamız kaçınılmaz oluyor.buna sebep olanlar cezasız kalmamalı olay yerini gören bir mobeseden falan aracın plakasını tesbit edebilrsiniz umarım.

Çevrimdışı deli_kan57

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2011, 12:56:43 »
hepiniz sağolun arkadaşlar. ALLAH  herkesten razı olsun.    doğru söylüyorsunuz arkadaşlar böyle kasapları trafikten men etmek gerekiyor.

Çevrimdışı deli_kan57

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2011, 12:59:59 »
çok geçmiş olsun.bu denli bilinçsiz insanlar olduğu sürece böyle üzücü durumlarla karşılaşmamız kaçınılmaz oluyor.buna sebep olanlar cezasız kalmamalı olay yerini gören bir mobeseden falan aracın plakasını tesbit edebilrsiniz umarım.
o bölgede mobesenin olmadığından ötürü polis memurunun, bulunmasının zor olduğunu söyledi. ama bilir kişi  neder bilemem.  gönül bulunmasından yana ama  ne dersin işte...

Çevrimdışı tanyildiz

• özgün ol, özenti değil!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2011, 13:15:22 »
Çok geçmiş olsun arkadaşım. Allah beterinden saklasın! Dediğin gibi, geri dönüp ailenle kucaklaşabilmek gibisi yok.. Yıllar önce ben de bi kaza yaşamıştım. O günden beridir asla emniyet kemeri takmadan arabama binmem. Çok şükür, bir daha başıma birşey gelmedi, ama adı üstünde 'kaza'bu, ne zaman olacağı belli değil. O şerefsizler maalesef o kadar çokki! Kameraların ve polislerin asli görevi bu olmasına rağmen, artık caydırıcı olamadıkları için midir nedir bilinmez, gün geçtikçe artıyorlar bu kendini bilmezler.

Tekrar geçmiş olsun!
Türkçemi doğru kullan! | Türk Dil Kurumu

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2011, 13:18:21 »
şerefsiz, kasap bu kadar yani öylemi? arkadaşlar yapmayın bunların babası belli değil, bunlar arka kapıdan doğmuş insanlar, bunların annelerini cümle alem biliyor. daha bir çok şekilde tarif edilebilir bunlar.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Mart 2011, 13:20:12 »
Kardeş sinirimden geçmiş olsun dileklerimi unuttum. emniyet kemerin takılıymış allahtan. Canına gelmesinde tek malına gelsin. sağlığın yerinde oldukça daha nice golf4ler alırsın.
bizlerle paylaştığın için ayrıca tşkrler.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #10 : 06 Mart 2011, 13:36:15 »
geçmiş olsun sende bişey yoksa gerisi sorun degil ..mal geri gelir ,can gelmez..ama boyle şerefsizler piyasada cok var hepimizin allah yardımcısı olsun
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Mart 2011, 14:28:57 »
ist da kendini söför zanneden okadar cok salak varki anlatamam allah akıl fikir versin gecmiş olsun allah beterlerinden korusun

Çevrimdışı serhan61

• Yolu bilmekle yolda yürümek farklı şeylerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Mart 2011, 14:33:32 »
o güzargahın girişinde çıkışında illaki o araç bi yerdeki kameralara yakalanmıştır.sonuçta araç size çarpmış ve yoluna devam etmiş devam edebileceği bir iki güzargaha   bakmakda fayda var bence.birileri bunlara insan hayatının bu kadar ucuz olmadığını öğretmeli.

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Mart 2011, 14:58:39 »
çok büyük geçmiş olsun kardeşim çok şükür bişeyin yok cana gelmesinde mala gelsin  :(
çünki bir tek canın yedeği yok
H.G WORKS