Gönderen Konu: 07 Haziran 2009 Pazar İstanbul Kavacık Buluşması  (Okunma sayısı 130732 defa)

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
Ynt: 07 Haziran 2009 Pazar İstanbul Kavacık Buluşması
« Yanıtla #336 : 01 Haziran 2009, 04:16:01 »
şimdi sevgili dostlarım konuyu kendimce toparlamak istedim... malum gecenin bu saatinde tam olarak toparlanmasada bakıcaz... kısmetse ben , faruk kardeşimle gelicez onun haricinde bir arkadaşım daha var seat marka aracı var tam olarak vw olmasada  8) bizden sayılır... yer ilk kararlaştırıldıgında bir mekana girip de malzemeleri kendimizin alması bana biraz garip gelmişti açıkcası ancak konuşuldugunda ve sorun olmadıgını okuduğumda içim rahatladı bence etik olarak güzel bi davranış olmasa gerek ama sorun yok... şimdi otopark olayı 8 lira araç başı alınıcak dendi ancak yalnış hatrlamıyorsam 2 grup daha gelicek denmiş orda araçlarımızı ayrı ayrı parketmek sanırım kimse istemez ya yer olmazsa bu durumları konuşulurmu bilmiyorum ama yer sıkıntısı yani otopark sıkıntısı yaşarmıyız ? sonuçta  en azndan 30 araç var...yani siz gelin biz ayarlarız denildiginde benim midem bulanır... garanti işleri severim  8)  yemek olayında da orda buluşuldugunda adam başı belirli bir miktar toplanıp zaten alınıcak diye kararlaştırıldı...ancak bence karışıklık olabilir diye düşünüyorum herkez ne yiyecekse en azından kendine göre alsın mı diye düşünmüyorda değilim ne bilim kimi kanat ver kimi et kimi sucuk ? sonuçta en fazla 1 saat 2 saat sürer yol araçta bozulmaz ya :D yani herkez her anlamda hazırlık gelmesinde bence fayda var...önceki buluşmada gruplaşma olmaz denmesine ramen bu olay yaşanmıştır :)  hepimiz bir arada olamayabilriz diye düişünmekteym ki umarm yanılırım  çatal kaşık vs.vs.vs. bunlarda hazırlandı o bakımdan da sorun yok buluşma konvoy olayıda ayarlandı devam da ediyor...  elinde mangal olanda onu alıp gelicek anladıgım kadarıyla. eşi kız arkadaşı vs. olanlarda onları alıp gelebilicek...sonuçta biz bir aileyiz ayrı gayrı yaşanmaz her tarzdan sohbet edilirse hepbirlikte edilir haksızmıyım dostlar  :melek: sürci lisan ettiysek affola tam anlamıyla toparlamakta fayda oldugun düşündüm bir eksiğim oluysa lütfen ekleyin arkadaşlar
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #337 : 01 Haziran 2009, 04:22:12 »
toparlaman ıı oldu o gun gelıp sıkıntı yaşamaktansa sımdıden bazı seylerı cozelım bence

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #338 : 01 Haziran 2009, 14:01:34 »
o gün 2 değil 4 farklı derneğin buluşması varmış...otoparkları 1000lerce araçlıkmış....telefonla konuştuğumda sorun olmaz demişlerdi....hala mekana bakabilen yok mu ?...
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #339 : 01 Haziran 2009, 14:06:05 »
o gün 2 değil 4 farklı derneğin buluşması varmış...otoparkları 1000lerce araçlıkmış....telefonla konuştuğumda sorun olmaz demişlerdi....hala mekana bakabilen yok mu ?...

teşekkr ederim cemdermen açıklık getirdigin için o halde o sorun ortadan kalktı ;)

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #340 : 01 Haziran 2009, 14:43:02 »
rica ederim concrete  :)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı SoNaT

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #341 : 01 Haziran 2009, 14:58:43 »
şimdi sevgili dostlarım konuyu kendimce toparlamak istedim... malum gecenin bu saatinde tam olarak toparlanmasada bakıcaz... kısmetse ben , faruk kardeşimle gelicez onun haricinde bir arkadaşım daha var seat marka aracı var tam olarak vw olmasada  8) bizden sayılır... yer ilk kararlaştırıldıgında bir mekana girip de malzemeleri kendimizin alması bana biraz garip gelmişti açıkcası ancak konuşuldugunda ve sorun olmadıgını okuduğumda içim rahatladı bence etik olarak güzel bi davranış olmasa gerek ama sorun yok... şimdi otopark olayı 8 lira araç başı alınıcak dendi ancak yalnış hatrlamıyorsam 2 grup daha gelicek denmiş orda araçlarımızı ayrı ayrı parketmek sanırım kimse istemez ya yer olmazsa bu durumları konuşulurmu bilmiyorum ama yer sıkıntısı yani otopark sıkıntısı yaşarmıyız ? sonuçta  en azndan 30 araç var...yani siz gelin biz ayarlarız denildiginde benim midem bulanır... garanti işleri severim  8)  yemek olayında da orda buluşuldugunda adam başı belirli bir miktar toplanıp zaten alınıcak diye kararlaştırıldı...ancak bence karışıklık olabilir diye düşünüyorum herkez ne yiyecekse en azından kendine göre alsın mı diye düşünmüyorda değilim ne bilim kimi kanat ver kimi et kimi sucuk ? sonuçta en fazla 1 saat 2 saat sürer yol araçta bozulmaz ya :D yani herkez her anlamda hazırlık gelmesinde bence fayda var...önceki buluşmada gruplaşma olmaz denmesine ramen bu olay yaşanmıştır :)  hepimiz bir arada olamayabilriz diye düişünmekteym ki umarm yanılırım  çatal kaşık vs.vs.vs. bunlarda hazırlandı o bakımdan da sorun yok buluşma konvoy olayıda ayarlandı devam da ediyor...  elinde mangal olanda onu alıp gelicek anladıgım kadarıyla. eşi kız arkadaşı vs. olanlarda onları alıp gelebilicek...sonuçta biz bir aileyiz ayrı gayrı yaşanmaz her tarzdan sohbet edilirse hepbirlikte edilir haksızmıyım dostlar  :melek: sürci lisan ettiysek affola tam anlamıyla toparlamakta fayda oldugun düşündüm bir eksiğim oluysa lütfen ekleyin arkadaşlar

Seatı olan kişi olarak katılıyorum söylediklerine:)
Bir buluşma olacaksa herkes kendi ne yiyecekse alıp gelmeli çünkü piknik yerinde bunları bulamayız ve toplu halde alındığında az yada çok alma durumu olabilir...
Bunun dışında park dahil herşey birlikte yapılmalı ve önceden organize edilmeli bence...

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #342 : 01 Haziran 2009, 15:05:47 »
Bende geliyorum, benide yazın arkadaslar :) buarada katılımcı listesine baktımda gayet başarılı, Suti bile geliyorsa bu bulusma kacmaz :) özledim, kardeslerimi bir göreyim :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #343 : 01 Haziran 2009, 15:06:03 »
yiyecek icecek kararlaştırılmıştır arkadaşlar isteyen kendi  yiyecklerini getirebilir....

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #344 : 01 Haziran 2009, 18:34:33 »
yiyecek icecek kararlaştırılmıştır arkadaşlar isteyen kendi  yiyecklerini getirebilir....

o zaman müthiş :))

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #345 : 01 Haziran 2009, 19:27:55 »
Orada para toplayıp alırız diye konuşulmuştu.
Burada Abdullah'ın da yorumları önemli.
Malum mangal işini o hallediyor.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #346 : 01 Haziran 2009, 20:05:01 »
Ya herkes kendi yiceni getirse zor kurulan düzen bozulacak, hadi herkes kendi köftesini alsa numaramı koycaz köftelere :D

orda bi şekilde halledilir kimse aç kalmaz mrk etmeyin  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #347 : 01 Haziran 2009, 21:03:45 »
Arkadaşlar ben zaten buluşma yerine erken gidicem herşeyi hazırlıycam herkes toplanıncada para işini hemen halledip malzemeleri alıp gelicez,büyük mangal içinde Mete abiden haber bekliyorum merak etmeyin herşey yolunda gidecek ;)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #348 : 01 Haziran 2009, 23:13:18 »
Mete getirir yine yarım varilden mangalını :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #349 : 01 Haziran 2009, 23:17:52 »
Yumurta dayandi geliyo az kaldi safak atarsa 5 ;D bakiyorum herkes yemek olayina sarmıs. Herkesin kendi getirmesi karmasaya yol acar gibi para toplanip ordan alinmasi en iyi yol gibi.

Birde soyle karpuz filanda olsun hic aramamizda cig köfte partisi duzenleyecek arkadaslar yokmu? Aparatif olarak marul arasına koy sık limonu ver