Gönderen Konu: golf 4 kullanan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinrim  (Okunma sayısı 3081 defa)

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
    • Profili Görüntüle
öncelikle herkeze iyi forumlar diliyorum  

öncelikle kullanıcı arkadaşlara sunu sormak istiyorum su sıralar 99 model 1.6 comfortline mavi golf 160 bin kmde otomatik  bi araç buldum ancak araç 2001 görünümlü daha doğrusu araç bi yakınıma ait uygun bir fiyatla almak isiyorum motorunda ufak tefek giderilebileck sorunları var ve benim rengi hiç içime sinmiyor ben bunu öncelikle boyatmaı düşündüm ve sonra sustalı anahtarını yaptırıp  ve bi kaç özellğini tamamlayıp binmeyi düşünüyorum ancak km yüksek oldugu için bide araçın rengini komple değiştirmek istyorum kullanıcı arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa cok sevinirim......
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2009, 16:09:39 Gönderen: serhat_74 »

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk4
Ynt: golf 4 kullanan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinrim
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2009, 16:49:17 »
160 bin yüksek bi km değil 10 yıllık araca göre benim fikrim.hemde kullanıcıyı tanıdıgını söylüyosun yanii araba yı dışardan alıyo olsan içine sinmeyebilir ama sahibini tanıyo olman güzel bi avantaj

Çevrimdışı mfg35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2009, 21:41:45 »
fiyat uygunsa kaçırma ama boyatmanı tavsiye etmem çünkü satarken 200000 km civarında komple bir aracın fiyatı çok düşer.yinede sonuçta karar senin

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2009, 23:32:19 »
Bence boyatma ilerde satarken sıkıntı cıkar kendını boyalı bir araç alıyormuş gibi düşün terettütlerini paylaş bizimle