Gönderen Konu: CAN SIKAN SORUNN (YARDIMMM)  (Okunma sayısı 7630 defa)

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
CAN SIKAN SORUNN (YARDIMMM)
« : 15 Ocak 2011, 20:44:15 »
Arkadaslar aracımı aldıgım gün ses sistemimi baglattım yanlız bagladıgım günden itibaren hoparlörlerden motor sesi geliyor baglattımda  gecenin gec saatine kalmıstık o yüzden yarım kesti usta yarın hallederim önemli bi sorun deil abi dedi ama malesef halledemedi. her türlü yolu denedik kabloları degiştirdik teybin arkasından şase verdik ne yaptıysak olmadı. belki bu anlamıyodur diye baska bi yere gittim adam keseceni söyledi tamam kesin dedim kabloları felan değiştirdi bişeyler yaptı baya bi kesildi ama tam kesemedi anca bukadar oluyor dedi  ve bu ses beynimi yiyor. bu işten anlayan ANKARADA iyi birini bilen varsa lütfen yardımcı olsun sesi kesmek için bi dünya para harcadım onlarla şimdiye logosuz panjuz vr6 karlık far v.s almıstım

BAGLANANLAR:

1 TAKIM BOSCHMAN COMPENANT
1 ADET PİONEER 2200UB TEYP
1 ADET JBL 755.6 (6 KANALLI) AMFİ
1 TAKIM PİONEER OVAl hoparlör
1 ADET JBL ESKİ 1000 LİKLERDEN KUTU BAS

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle
Ynt: CAN SIKAN SORUNN (YARDIMMM)
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2011, 21:19:43 »
kardesım sen bujı kablolarını degıs teyp motor sesını cekıyor benım kıde oleydı ıpek bujı kaplosu veya yenı bujı kabloasu taktım ses kalmadı
I ♥ German Style

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2011, 21:28:47 »
Saol kardes bide onu deniyim bu ipek buji kaplolarının fiyatları nekadar bide benim buji kabloları enjetörlümüymüş neymiş onlarda ipek kablo varmı

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2011, 21:30:53 »
valla bılmıyorumda nekdar oldugunu ama benım arkdasın  mk3 de aynısını yapmıstı degıstık duzeldı
I ♥ German Style

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2011, 21:34:28 »
yani bu enjektörlülerdede ipek buji kablosu var öylemi? sizin degiştirdinizde enjektörlümüydü

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2011, 00:27:29 »
amfiye giden ana besleme kablosu ile ses ( RCA ) kabloları aynı yerden yan yana götürdüyseniz normaldir uğultu yapar gaza basınca.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2011, 11:46:21 »
BU sesi yok eden bir cihaz vardı sanırım ama ismini hatırlamıyorum. stop:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2011, 12:53:17 »
iett otobüslerinde de var o ses hafif turbo sesi gibi geliyor ikaruslara binen dikkat etsin işe giderken rast geldiklerim tiz bir ses çıkarıyor
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2011, 14:00:51 »
yok süleyman abi ayrı yerden götürdük kabloları bakalım bide ipek buji kablosunu deniycem oda olmassa yapacak bişey yok

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2011, 14:02:05 »
hakan kardes o cihazı taktıgında ses kalitesi yüzde 50-60 düşüyoooo ama

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2011, 22:26:57 »
iett otobüslerinde de var o ses hafif turbo sesi gibi geliyor ikaruslara binen dikkat etsin işe giderken rast geldiklerim tiz bir ses çıkarıyor

İkarus: Dünya otobüs tarihinin en kötü otobüsü. Yıllarca bindik bu kamyon makaslı otobüslere. Hangi zihniyetle alınmış bunlar ve kimse ses çıkarmamış  Allahtan Mercedesler var şimdi.Ama yinede tek tük yine denk gelmiyo değil.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #11 : 17 Ocak 2011, 12:57:29 »
çok önemli bir problem değil.. aynı sorun arkadaşta vardı.. gaza basınca kolonlardan da ses yükseliyordu.. usta bir tesisatçıya götür 10 tlye halletsin.. tam detayını murat'a sorabilirsin özelden mesaj atman yeterli.. sitede  hecctor diye geçiyor
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Ocak 2011, 15:53:16 »
can 10 deyil tek 50 verim herkes aynısını dedi cok önemli bi sorun deil dedi ama cözemiyolar bende anlamadım

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #13 : 17 Ocak 2011, 16:19:14 »
valla ist. olsan gel iki dakka halledelim dicem ama ankaradasın... sana şöyle yardımcı olabilirim bu sorunu hallettiğimiz yerin her akşam iş çıkışı önünden geçiyorum tlfununu alırım sana bildiririm arar konuşursun ne yapılması gerekiyorsa sana tarif eder..  çok anlamam dersen yanında bilen birisi olunca arar konuşursun...  :tamamdir
yeni yine yeniden..!! 8)