Gönderen Konu: Polo Boğaz Kelebeği  (Okunma sayısı 576140 defa)

Çevrimdışı Black_Life

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Boğaz Kelebeği
« Yanıtla #196 : 17 Ekim 2007, 19:14:44 »
netb , 
aynen dediğin gibi hararet müşürü arızalı çıktı. değiştirdim ve problem halloldu. yardımın için çok çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı ADALBA01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 18 Ekim 2007, 01:37:07 »
Arkadaşlar merhaba ben bu foruma hatay dan yeni katıldım.1999 model Polo Classic sahibiyim. gerçekten bütün takılımcılar bu boğaz kelebeğinden benim gibi çok çekmişler hepimize kolay gelsin benim aracımda da aynı sorun var ve bende iki defa temizlettim temizletmeden sonra bile çok hafif de olsa rolanti düzensizliği oluyor. Bu formdaki yazıları okurken kuzey kullanıcı isimli arkadaşımız rolanti motorunu aksaray dan aldığını belirtmiş eğer bu arkadaşımız bu mesajımı okursa lütfen aksarayda yer belirtebilirmi çünkü ben aksarayda bu rolanti motorunu sordurdum yok diyorlar bosh a sordum böyle bir parçamız yok bize oem nosu ile başvurun diyorlar.ne yapacağımı şaşırdım. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler (Kuzey kullanıcı isimli arkadaşım büyük bir hayra geçersin.)

Çevrimdışı netb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 18 Ekim 2007, 11:51:09 »
black_life;

sorununu halletmene sevindim..

Çevrimdışı zeynep

• Rüya'larını gerçekleştirmek istiyorsan,Hemen uyan.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : 28 Ekim 2007, 03:32:46 »
gazdan ayağımı çekince stop ediyor  neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #200 : 28 Ekim 2007, 03:44:47 »
Nası bi stopki.devir 1000 in altına mı düşüyor
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı zeynep

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : 28 Ekim 2007, 03:55:27 »
evet

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 28 Ekim 2007, 03:59:13 »
Boğaz kelebeğindendir.Kronik polo hastalığı.Yakın bi servise gidip 10-20 ytl ye bakımını yaptırabilirsiniz sorununuz kalmaz
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı zeynep

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 28 Ekim 2007, 03:04:19 »
hımm teşekkürler paylaşım için

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 28 Ekim 2007, 03:10:58 »
Rica ederim

Çevrimdışı freedom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : 05 Kasım 2007, 15:35:06 »
Arkadaşlar bendede 98 polo hb auto var rolantide stop etme olayı benimde başıma geldi. İllet bir şey. Benimde rolanti motorunda problem olduğu ortaya çıktı. boğaz kelebeği takım halinde vw serviste 700 civarı boch ta montaj dahil 500 ytl. Ustaya çok para dedim daha önce araştırmıştım burdada okudum. Oda şimdilik yaparım dedi sonra değiştirirsin dedi. Ve yaptıda rolanti motorunu sabitledi. orjinali gibi olmadı ama araba normal gidiyor. boştayken 100 devir viteste iken 850 felan oluyor bazende oynuyor yerinde ama stop etmiyor araba . :) Daha bugun yaptık ve gelirken hiç bir problemim olmadı. Biraz daha kullanıcam bakalım yaza kadar kullanabilirsem yeter. Ustam arabalarla sıyırmış biri bunu ilkkez yaptı diğer gören ustalar bin yıl düşünsek aklımıza gelmezdi dediler. :D

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 05 Kasım 2007, 18:14:38 »
freedom rolanti motoru dediğin parça kelebeğe monte siyeh plastik parça onu nasıl sabitlediki anlatma şansın varmı?
Bu arada rolanti motorunu istanbul anadolu yakasında satan bir yer biliyormusunuz arkadaşlar bilen varsa yerini tarif edebilirmi?

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #207 : 06 Kasım 2007, 11:40:37 »
Arkadaşlar aşağıdaki metini eğer onaylarsanız ingilizce ve almanca bilen arkadaşlar iki dile çevirdikten sonra vw almanyaya atalım diyorum bende bu arada tüketici mahkemesinde bir araştırma yapayım bakalım nasıl bir yaptırım kararı alabiliriz diye saygılarımla.

Sayın Yetkili
XXXX model Polo X.X motor no:XXXXXXXXX Şasi no:XXXXXXXXXXXXXXXXX aracın sahibiyim.Türkiyede 1995 – 2001 arası polo sahiplerinin ortak sorunu olan Gaz kontrol ünitesi 030133064F kodu olan parçanızın hatalı üretiminde şikayetçiyiz.Ne yazıkki resmi vw servisinize gittiğimizde bize bu parçanın üretiminde hata olduğunu söylemelerine rağmen değişimi için yaklaşık olarak 410€ parça ücreti talep etmektedirler aynı parçayı parçacılarda yaklaşık 159€’ya satmaktadırlar.vermiş olduğum linkte Onarım Modu Türk polo kullanıcılarının tam 14 sayfa şikayeti bulunmaktadır takdir edersinizki bu kadar şikayet konusu olan bu parçada üretim hatası olduğu kabul edilerek sorunlu parçanın herhangi bir ücret taleb edilmeden vw firmasına yakışır bir şekilde yeni ve sorunsuz parça ile değiştirilmesini talep ediyoruz.Parçanın hatasının kabul edilmemesi halinde tüm hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanarak gerekli işlemlerin başlatılacağını bildiririm.

Saygılarımla

Adı Soyadı
Gsm No : + 90 0 KOD TEL EF ON

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #208 : 06 Kasım 2007, 18:54:45 »
  Değerli OZMO arkadaşıma kesinlikle katılıyor,almanca veya ingilizce bilen bi arkadaşımızın bu yazıyı çevirmesini istiyorum.Saygılarımla MUSSEL.
03.06.2005

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 06 Kasım 2007, 19:38:43 »
  Dear Volkswagen A.G authoritative

I have Volkswagen POLO 6N  which has Model : xxxx , Engine: xx Motor Number: xxxxxxxxxxxxxxx and Bodywork number: xxxxxxxxxxxxxxxxxx

We are thinking and complaining a mistake on your motor parts of "gas control unit" in 1995-2001 model which has 030133064F part number. When we were in a Volkswagen Authorized Service in Turkey, Authority says "This motor part has a wrong on its production. But this is not our problem,you must get a new part, This part is  410€ without worker's pay, But the same part only 159€  at the seller of piece goods.

Turkey users have a Fun Club For Volkswagen on İnternet (Volkswagen Türkiye), In this webpage Turkish Volkswagen POLO 6N users  complainants for "gas control unit" on this link with 14 page. (Link is : Onarım Modu ), That time Volkswagen A.G  appreciates, İf this parts are wrong production,Why we are paying for this part lots of money, We are requires to get free new and unproblematic part from Volkswagen Authorized Services, If the parts problem hasn't accept, we will have recourse to jurisprudence for our law rights.

yours respectfully

Name:
Surname:

Gsm Number:
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2007, 23:11:47 Gönderen: volksport »