Gönderen Konu: 17 Mart 2012 Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi  (Okunma sayısı 21121 defa)

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
Ynt: 17 Mart 2012 Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi
« Yanıtla #84 : 17 Mart 2012, 22:29:10 »
Ben dedim 2-2 dedim berabere biter dedim  ::)
Vala dedim   ;D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #85 : 17 Mart 2012, 23:02:27 »
Stad herzamanki gibi harikaydı. İlk yarı Fenerbahçe olması gerektiği gibi oynadı SOW ve Alexin golleri Süperdi Demek istemiyorum, anlatabilmem için Uzaya felan çıkmak lazım yeni bir benzetme bulmak için şimdilik Über Süper diyelim :) . Gs'nin ilk golünde ara pası süperdi. İkinci yarı Fenerbahçe Yapmaması gereken şeyi yaptı ve geriye yaslandı Fatih terim bunu çok sever:) GS'de bunu iyi değerlendirdi Fenere nefes aldırmadı ikinci yarı. Aykut kocaman en büyük hatayı Miroslav stoch ve alexi oyundan alarak yaptı. ve sonuç 2-2

El clasico devam ediyor. Ama son dakikada direkten dönen topa yatıp kalkıp dua etmek lazım o pozisyonda şans yanımızdaydı.. Her iki tarafada tebrikler güzel bir derbydi..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 17 Mart 2012, 23:26:12 »
15 dakikada yüreğimiz ağzımıza geldi desem yalan olur herhalde :D dejavu yaşanacak gibi düşünüyorduk ama sağolsun Aykut istediğimizi yaptı.

Engin=Sabri diyorum başka birşey demiyorum  :t

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 17 Mart 2012, 23:30:38 »
26 senede 1 kere şu fenerin maçını arkama yaslanıp izlemişliğim yok!

maç öncesi kuzenim aradı, ne olur alper abi dedi, korkuyorum dedim, ama ilk 20 dakikada Sow banko yazar dedim.

e bunun neresi kötü işte nesinden korkuyorsun dedi; dedim ki ilk 20 dakkada gol atarsa fener, 70 dakika yaslanır. bu filmi hep gördük, görüyoruz.teknik adam değişir, topçular değişir, ama şu mentalite değişmiyor anlamıyorum.ilk çeyrekte gol geldi mi bu takım sa-pı-tı-yor.ahmete mehmete bu taktik gider, eski gsye de gidiyordu ama artık olmaz.çünkü senin defansında luganoyla santos yok artık, çünkü gs de eski gs değil.çünkü senin ileride basan tuncayın yok.çünkü senin ortada basan aurelion da yok. hele ki kademenin "k"sinden anlamayan serdara ayrı paragraf açmak lazım ki sayfalar yetmez.yeminle söylüyorum eduyu özledim.

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 17 Mart 2012, 23:34:45 »
26 senede 1 kere şu fenerin maçını arkama yaslanıp izlemişliğim yok!

maç öncesi kuzenim aradı, ne olur alper abi dedi, korkuyorum dedim, ama ilk 20 dakikada Sow banko yazar dedim.

e bunun neresi kötü işte nesinden korkuyorsun dedi; dedim ki ilk 20 dakkada gol atarsa fener, 70 dakika yaslanır. bu filmi hep gördük, görüyoruz.teknik adam değişir, topçular değişir, ama şu mentalite değişmiyor anlamıyorum.ilk çeyrekte gol geldi mi bu takım sa-pı-tı-yor.ahmete mehmete bu taktik gider, eski gsye de gidiyordu ama artık olmaz.çünkü senin defansında luganoyla santos yok artık, çünkü gs de eski gs değil.çünkü senin ileride basan tuncayın yok.çünkü senin ortada basan aurelion da yok. hele ki kademenin "k"sinden anlamayan serdara ayrı paragraf açmak lazım ki sayfalar yetmez.yeminle söylüyorum eduyu özledim.
tamamiyen katılıyorum. Fatih Hoca sakin oynadı. Aykut hoca 3 puan için oynadı .

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 17 Mart 2012, 23:49:35 »
o direk den dönen top yokmu ya deli oldum   :t

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 17 Mart 2012, 23:54:32 »
tebrikler galatasaray. böyle takıma değil maçı çevirmek, 5 atılır 5. acil revizyon şart.

5 mi atılır yoksa az daha 3 mü yenir diyecekdin galiba  :D :D :D :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 18 Mart 2012, 00:00:17 »
son dakika o stadın sesi kesildi ya yeter fenerin 30 dk lık ömrü oldugu netleşti başka yok 2-0 sonra olay kopar dedim ama fener vites düşürdü :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 18 Mart 2012, 00:04:54 »
derbi maçları böyledir işte, yarım saat içinde fark olacakken, kabuğuna çekilirsin, sonra elden zor kurtulan yine sen olursun

korkak futboldan ve kademe anlayışı olmayan defanstan nefret ediyorum.

ujfalusinin 3 te 1i olsa o kesimal, o pozisyonlar verilmezdi.ya sadece derbi de değil, her maçta yobo ile arasından tır da geçer tren de geçer, 10 tane ara top attı galatasaray bu maçta.üzerine 2. golün olduğu pozisyonu yerlerde izledi paşam.

ya saldır yarım saatte bitir ambole olmuş takımın işini; yok, ya çekileceksen harbi çekil, pozisyon verme; o da yok. 10 kişi defans yapıyorsun hala yerden onlarca ara top yiyorsun ayıptır.valla gs yi tebrik ederim, iyi çözmüş feneri.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 18 Mart 2012, 00:25:16 »
derbi maçları böyledir işte, yarım saat içinde fark olacakken, kabuğuna çekilirsin, sonra elden zor kurtulan yine sen olursun

korkak futboldan ve kademe anlayışı olmayan defanstan nefret ediyorum.

ujfalusinin 3 te 1i olsa o kesimal, o pozisyonlar verilmezdi.ya sadece derbi de değil, her maçta yobo ile arasından tır da geçer tren de geçer, 10 tane ara top attı galatasaray bu maçta.üzerine 2. golün olduğu pozisyonu yerlerde izledi paşam.

ya saldır yarım saatte bitir ambole olmuş takımın işini; yok, ya çekileceksen harbi çekil, pozisyon verme; o da yok. 10 kişi defans yapıyorsun hala yerden onlarca ara top yiyorsun ayıptır.valla gs yi tebrik ederim, iyi çözmüş feneri.

ilk yarım saat bizide ii çözdü selçuk meloyu kapattılar alex dahil press yaptı ama kondisyon zayıf fenerde yavaş futbolu oynuyorsunuz tempolu olmuyor ilk 30 dk öldüm resmen dizlerim bagları gitti babamın kahkaları kulaklarımda hala :)

Yunus EMRE

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 18 Mart 2012, 00:27:30 »
koch dan sonra adam akıllı bir fitnessçı gelmedi fenere haklısın kanka

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 18 Mart 2012, 00:31:33 »
koch dan sonra adam akıllı bir fitnessçı gelmedi fenere haklısın kanka

bizim pri çok iyi adam amerikalıişini iyi yapıyor kanka sunu diyim bizim takımlar ingiltere liginden bir takımla oynasalar misal kimsenin begenmediği arsenal ile 15 dk olay biter çiger dayanmaz bizimkilerde kondisyon çok önemli ben yoruluyorum adamların maçlarını izlerken

Yunus EMRE

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 18 Mart 2012, 00:34:22 »
öyle bro maç sonlarında yerlerden topluyoruz kesimalı, emreyi, alexi...kalp atacak aga, kalp önemli :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 18 Mart 2012, 00:35:44 »
öyle bro maç sonlarında yerlerden topluyoruz kesimalı, emreyi, alexi...kalp atacak aga, kalp önemli :D

sizde ki mantık o mu yoksa ? nefes alsın yetetr :D

kanka o değil biz sabriden kurtulduk ya o bana yeter :)
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 00:36:26 Gönderen: nizam »

Yunus EMRE