Gönderen Konu: Forumumuza Canlılık Katacak Öneriler[Farklılaştı]2. Sayfadan Devam...  (Okunma sayısı 7789 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Siteye yazışma bölümü eklense
« Yanıtla #14 : 16 Eylül 2010, 16:49:07 »
bu siteye yeni bişey eklense şaşarım zaten...  :o   

özümüzde var klasik tarz ne yapalım can
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: Forumumuza Canlılık Katacak Öneriler[Farklılaştı]
« Yanıtla #15 : 21 Ekim 2010, 21:00:02 »
Abilerm sonbahar mevsimi günlerini yaşarken forumumuzda sanki kış mevsimi yaşanmakta[benim düşüncem] ziyaretci sayımız 500 iken max online üye sayımız 50 lerde [G60] Forum sorumlumuz kızacak ama ,forumumuza ufak çaplı yenilikler yapılarak ortam canlandırılabilir.yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.  

vwtr.net ailesine saygılarımla

ßRKDMR
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2010, 21:02:23 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Yarışma organizasyon mesaj sayısına ödül konu görüntülenme ödülü yazılma ödülü vs :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
o odüllerin çoğunu alırsın abi sen görüntülenme sayısı ve sayfa sayısı olarak  :D :D:)
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
rekortmen oldum çıktım zaten  ;D ;D :tavkiss: :tavkiss: :tavkiss:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
bu siteye yeni bişey eklense şaşarım zaten...  :o  
isterse dünyanın en sıkıcı sitesi olsun yeterki içindeki abilerim ve hoş muhabbetleri birbirine destek çıkanlar olsun ben yenilik falan istemem beni 10 değil 10.000 kerede kovsalar yine üye olurum yine üye olurum kopamam ben bu siteden pc'yi açtığım gibi yaptığım ilk iş siteye girmek hatta okulda bile siteyi düşünüyorum projeler ne alemde falan diye 1.VW'cilik 2.VWTR'cilik benim kanıma işlemiş  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
isterse dünyanın en sıkıcı sitesi olsun yeterki içindeki abilerim ve hoş muhabbetleri birbirine destek çıkanlar olsun ben yenilik falan istemem beni 10 değil 10.000 kerede kovsalar yine üye olurum yine üye olurum kopamam ben bu siteden pc'yi açtığım gibi yaptığım ilk iş siteye girmek hatta okulda bile siteyi düşünüyorum projeler ne alemde falan diye 1.VW'cilik 2.VWTR'cilik benim kanıma işlemiş  :sevgi:

gökhan ona bişi diyemeyiz zaten buradaki ortam hiç bir forumda yok diğerleri anca teknik bilgi ama burası projelerden tutda.......o derece iyi bi ortam bak ben sınavlara hazırlanıyorum ama foruma girmedende yapamıyorum yeni neler olmuş diye inancın olsun msn açmıyorum direk foruma giriyorum nette ilk yaptığım iş
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2010, 21:15:09 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
usa in vortexinden daha kanlı canlı daha sıcak bir ortam yok gözümü açmadan siteyi açıyorum :D  :tavkiss:

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
yurt dışına açılmadım oralara açılırsam mk1.mk2.... virüsü kansere dönüşür abi.