Gönderen Konu: MKIII - Kim ne kadar lpg/benzin yakıyor ? :)  (Okunma sayısı 84853 defa)

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
Ynt: MKIII - Kim ne kadar lpg/benzin yakıyor ? :)
« Yanıtla #154 : 21 Haziran 2011, 22:52:46 »
aman kardeşim dikkat et ne biliym tüp yani.. ama ekonomi için 10 numara hakikaten ya da 3-5 fazla verip dzel alıcakskn drek  :o

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #155 : 21 Haziran 2011, 23:48:42 »
aman kardeşim dikkat et ne biliym tüp yani.. ama ekonomi için 10 numara hakikaten ya da 3-5 fazla verip dzel alıcakskn drek  :o

Aslında bende dizel araç taraftarıyım ama bu ilk arabam ve çok acaip düşeşe geldi 10 a aldım bunu :D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 22 Haziran 2011, 00:04:12 »
Aslında bende dizel araç taraftarıyım ama bu ilk arabam ve çok acaip düşeşe geldi 10 a aldım bunu :D
:tamamdir

Çevrimdışı ozhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 22 Haziran 2011, 16:27:10 »
valla bende tüplü gtila denedim direk, çekiş olarak hertürlü benzinli ilk başlarda kafa tuttu ama hız arttıkça kesilmeye başladı  :)
bide bu alışveriş merkezlerinin olayı waryaa içeri sokmuyolar falan sadece onun için bile taktırmam yani :D :D :D

sadece alışveriş merkezleri değil,istanbul'da bakım için veya herhangi bir problem için doğuş oto servis'e gittiğinde girişte kapıda ilk sorulan soru lpg veya randevu için aradığında modeli düşükse mutlaka soruyolar,sanırım lpg'li deseydim ilgilenmiceklerdi.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 22 Haziran 2011, 17:47:25 »
sadece alışveriş merkezleri değil,istanbul'da bakım için veya herhangi bir problem için doğuş oto servis'e gittiğinde girişte kapıda ilk sorulan soru lpg veya randevu için aradığında modeli düşükse mutlaka soruyolar,sanırım lpg'li deseydim ilgilenmiceklerdi.

bana hıc sormuyolar :D onumdekılere sorarak bana dogru gelıyor benı es gecıyo arkamdakılere gıdıyolar :D

nıe dıye sormayın mubarek traktor gıbı calısıyor dızel oldugunu anlamamak ıcın salak olmak gerek :)

cliom dizeldi o varken gelıyolardı gaza basıyodum gerı gıdıyolardı :D gıcıklık olsun dıye ınadına soranda oluyodu :D
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 22 Haziran 2011, 20:49:36 »

valla Allah düşürmesn servise gtmedm hç esnafla hallediorum işlerimi  :)

Çevrimdışı chyfchy

• Mk3 & B4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 02 Temmuz 2011, 19:21:55 »
Benzin/Lpg  kullanan arkadaşlar sinir yapmaz umarım amacım ortalığı karıştırmak değil
1.9 TD motor AAZ
% 90 şehir içi kullanım   55 TL ile 266.4 km  yaptım yani burda max. 50-55 km mecburiyetten E-5 i kullanmışımdır oda  bölük pörçük yola çıkıp sabit 50km yapmadım ondan %90 dedim ve agresif kullanıyorum 2500-3500 d/d önce vites atığım sayılıdır.Bulunduğum muhit yolları bol set mantarlı ve gereksiz yol trafiğine sahiptir.
Diyeceksiniz ki neden 266.4 km  bu km ye geldiğimde arabam stop etti.

Çevrimdışı mk3 gtı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 04 Temmuz 2011, 14:57:06 »
45 tl lpg =220 km S.dısı
25 tl lpg =95km S içi

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 04 Temmuz 2011, 15:20:05 »
25 lt ile 260 km yaptım 200 ü şehirdışı 60 ı şehir için çok mutlu oldum :D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 12 Temmuz 2011, 11:18:05 »
Gaz : 2,20 shell
Alınan : 22,72 litre
yapılan km : 234 ( şehir içi - çevreyolu karışık + 75-80kmsi eşime direksiyon dersi  ;D )
100km'de : 9,7litre

Çevrimdışı bandareee

• en iyi araba senin olandır...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 12 Temmuz 2011, 11:29:57 »
2.17 litre fiyatı petrol ofisi lpg kullanıyorum sürekli duble yollarda  100 km sürat ortalaması ile 165 yakıyor ortalama
şehir içi ölçemedim
taşra yolunda yani köy yollarında 3. 4. vites yolunda 185 -190 civarı yakıyor yakıttan oldukça memnunum şükür
Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta Dişsiz mi bir insan onu kardeşleri yerdi
Fevza bütün afakını sarmıştı zeminin Salgındı bugün Şark'ı yıkan tefrika derdi
asım

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #165 : 21 Temmuz 2011, 23:38:31 »
gtı almak akıl karımı bılmıyorum ama ben bu gıdısle gtı alcam masallah benım araba gtı gıbı yakıyo ...

gtı kullan arkadaslarıma burdan sormak ıstıyorum acaba aracları benzınde ve lpg de km de kac krs yakıyor ?

şehir içi şehir dışı ?
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 22 Temmuz 2011, 02:08:16 »
gtı almak akıl karımı bılmıyorum ama ben bu gıdısle gtı alcam masallah benım araba gtı gıbı yakıyo ...

gtı kullan arkadaslarıma burdan sormak ıstıyorum acaba aracları benzınde ve lpg de km de kac krs yakıyor ?

şehir içi şehir dışı ?

şehir içi 10 lt
şehir dışı 7 lt yakıyor dostum kesin ve son veriler.. =))

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 23 Temmuz 2011, 23:28:55 »
10 tl lpg alıyorum 20 km gidiyorum :))) az kaldı ama yakında benim arabamın motoruda normale döncek..(umut fakirin ekmeği)