Gönderen Konu: İstanbulda ucuz ve kaliteli LPG ?  (Okunma sayısı 2670 defa)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
İstanbulda ucuz ve kaliteli LPG ?
« : 08 Haziran 2012, 19:32:13 »
Arkadaşlar istanbulda, özellikle ümraniye tepeüstü civarlarında bildiğiniz hesaplı ve kalitesiz olmayan lpg istasyonu varmı? haftaya oralarda olacağım. teşekkürler..
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: İstanbulda ucuz ve kaliteli LPG ?
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2012, 15:20:03 »
valla lpg kullanmıyorum ama bildiğim en önemli kural ucuza alacak kadar zengin değil kuralıdır.Hem ucu hemde kaliteli lpg bulmak sanırım zor özellikle ümraniye taraflarında benim naçizane tavsiyem tepeüstünden sanayiye doğru giderken opet var ordan alman aracın için daha sağlıklı olur.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2012, 19:41:15 »
ankarada emirler tarafında ipragaz var mesela kaliteli ve ucuz, bunun gibi bişe varsa demiştim ama yokmuş demekki. gidip döndük kazasız belasız çok şükür  :tamamdir

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2012, 21:02:37 »
ümraniye tepeüstünde mogaz var erdem hastanesi yanı ordan almanı tavsiye ederim.   bir çok kişiden opetin gazının iyi olmadığı duydum.
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2012, 21:47:46 »
ümraniye tepeüstünde mogaz var erdem hastanesi yanı ordan almanı tavsiye ederim.   bir çok kişiden opetin gazının iyi olmadığı duydum.

aynen ordan aldım :D ilk denk gelen yer  :tamamdir