Gönderen Konu: Golf Mk1 Cabrioya Isı yalıtımı tavsiyeleri ?  (Okunma sayısı 12943 defa)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf Mk1 Cabrioya Isı yalıtımı tavsiyeleri ?
« Yanıtla #28 : 08 Mart 2010, 19:33:05 »
ufo kur Gökhan 2 tane 2000 wattlık ufo bütün ısı problemini çözecektir >:D hatta içinde kestane bile pişirirsin  ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 08 Mart 2010, 21:26:03 »
ufo kur Gökhan 2 tane 2000 wattlık ufo bütün ısı problemini çözecektir >:D hatta içinde kestane bile pişirirsin  ;D ;D ;D ;D

Ben yazacaktım azımdan aldın ömrün uzun olsun be :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 08 Mart 2010, 23:07:13 »
Ben yazacaktım azımdan aldın ömrün uzun olsun be :D :D
Yok abi ben direk soba işine girişmeyi planlıyorum  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Mart 2010, 17:40:45 »
 ;D ;D ;D ;D ;D cabrio işte tenteyi adam gibi yaptır kalorifer tesisatınada bilmem uyarmı ama çorum kaloriferi koy reno 12 lere koyuyorlar ya eşek terleten cinsinden  ;D ;D  Gökhan yaz ve bahar araçları zaten cabriolar kışın çok istekte bulunma o araçtan.yapabileceklerin sınırlı o konuda malesef.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Mart 2010, 19:41:41 »
;D ;D ;D ;D ;D cabrio işte tenteyi adam gibi yaptır kalorifer tesisatınada bilmem uyarmı ama çorum kaloriferi koy reno 12 lere koyuyorlar ya eşek terleten cinsinden  ;D ;D  Gökhan yaz ve bahar araçları zaten cabriolar kışın çok istekte bulunma o araçtan.yapabileceklerin sınırlı o konuda malesef.
Orası öylede tenteyi 250 TL2ye yaptırmıştık tenteyi yapan adamla konuştum valla ben ezbere yaptım BMW'nin tenteleri gibi onu göz önüne alarak yaptım dedi valla hiç böyle bir araba yapmamış ezbere yapmış işinin ustası düşünüyorum tekrardan aynı adama dedi varsa sende kataloğu fotoları getir aynısını yaparım dedi 250 lira hiç para değil Almanyadan haber geldi 600 £yada 800£ tam hatırlamıyorum öyle bişeydi  :o

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 09 Mart 2010, 21:50:03 »
250 tl bedava valla.Ama işin erbabı olduğuna eminmisin?Dur benim bir kaportacı abim var izmitte.Türkiyede ilk defa 124 ü cabrio yapan adam:)böcüğü ilk aldığımda öle saçma sapan bunu cabrio yapalım demiştim yaparım ama tente için bursaya gitmemiz lazım demişti.Orada yaptırabiliriz bir arkadaşım var bu işin profesörü demişti bir sorayım bakalım kimmiş neciymiş öğrenir bilgi veririm sana:)

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 09 Mart 2010, 21:59:46 »
Gökhan şimdi telefonla görüştüm bursa hipodromunun karşısında sanayi sitesi vardı dedi ama 10 sene önce o sanayideymiş arkadaşı.oraya gitsin 2 tane bu iş üzerine yani tente üzerine çalışan dükkan var diyor.oradan taşındıysa bile komşuları bilir sanayide diyor telefonları falan kalmamış ama izmitten kaportacı recep 124 ünü cabrio yapan kaportacı dedilermi hatırlarlar beni dedi:)nerde var hipodromun orada sanayi ben çıkaramadım şimdi :( müsait olduğunda bir araştır istersen.banada bir bilgi verebilirsen sevinirim.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Mart 2010, 14:19:34 »
Gökhan şimdi telefonla görüştüm bursa hipodromunun karşısında sanayi sitesi vardı dedi ama 10 sene önce o sanayideymiş arkadaşı.oraya gitsin 2 tane bu iş üzerine yani tente üzerine çalışan dükkan var diyor.oradan taşındıysa bile komşuları bilir sanayide diyor telefonları falan kalmamış ama izmitten kaportacı recep 124 ünü cabrio yapan kaportacı dedilermi hatırlarlar beni dedi:)nerde var hipodromun orada sanayi ben çıkaramadım şimdi :( müsait olduğunda bir araştır istersen.banada bir bilgi verebilirsen sevinirim.
Abi bahsettiği sanayi çalıştığım Küçük sanayi evimize 3km uzat sadece  :) Ben hiç rastlamadım tenteciye nerdeler öğrenebilirsek harbiden süper olur bi fiyat alırız muayeneden sonra ona bakarız  :tamamdir

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 10 Mart 2010, 17:05:42 »
küçük sanayi sitesi değil ya hipodromun orda dedi hipodrom yeni halin alt tarafında değil mi?

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 10 Mart 2010, 17:09:20 »
Gökhan burada bir Cabrio Şahine rastladım, adam Golf cabriodan söktük tentesini kazalıydı dediler. Bulunurmu acaba öyle kazalı bi Cabby ?
« Son Düzenleme: 10 Mart 2010, 17:09:34 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 10 Mart 2010, 18:20:22 »
küçük sanayi sitesi değil ya hipodromun orda dedi hipodrom yeni halin alt tarafında değil mi?
Hayır Murat abi en son Bursa'ya ne zaman geldi hal Ankara yolundan taşındı şimdi kocaman bişey görsen yeni hali yuvarlak bide dön dön bitmiyo ama içinde dehşet drift yapılıyo Merco'ly denemişliğim var hipodrom izmir olunda hipodromun karşısında k.sanayi sitesi var  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 10 Mart 2010, 18:20:58 »
Gökhan burada bir Cabrio Şahine rastladım, adam Golf cabriodan söktük tentesini kazalıydı dediler. Bulunurmu acaba öyle kazalı bi Cabby ?
Bende burda gördüm konya plakalı siyah BMW E30 Cabrio zannettim farlarıda benziyodu Borbet falan vardı bi baktım tühhh  ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 10 Mart 2010, 18:22:22 »
Babamın Almanya'daki arkadaşıyla konuştum şimdi bi arkadaşı varmış sırf bu tente üzerine çalışıyormuş bi kaç saat sonra beni arar yada msn'e girer bi fiyat alalımda muayeneden sonra bunu hallederiz olmadı fiyat fazla gelirse burda diktirecez nabalım   :-\