Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 561794 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: SONUNDA BAKIM BiTTİ---ReDDeviL's New Project - Page 19,24,[32]
« Yanıtla #784 : 08 Şubat 2011, 16:54:13 »
Biliyorum Buğra , dışardan fiyat aldım alphine set tamamen , kablolama işçiliğe 250 dedi toplam 1240 fiyat çıkardı aynı seti media markt tan montajla 1100 mü ne yaptı hesapladim ilk gittgm yer maslakta adını duyurmuş bir yerdi bunumda etkisi vardı ama
1 liraya bitirmem lazım işi, olmadı media dan alıp montajını başka yere yaptiricam bakalım artık besin istiyorum yarın ouzo ile bulusup bide onla bakicaz
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #785 : 08 Şubat 2011, 17:04:38 »
Arabanın dısını guzellestirip duruyoruz artık benim
İsime yarayacak hitap edicek birsey yapmalıyım derken ses sistemi kararı verdm müzik dinlemeyi seven adamiz :D
ADK

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #786 : 08 Şubat 2011, 22:44:04 »
Altan mediamark'larda uygun fiyata montajda yapıyorlar ürünleri oradan alırsan,birde doğubanka git parçalar için.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #787 : 08 Şubat 2011, 23:02:27 »
Abi haberim var fakat , her media markette montaj fiyatı aynı değil galiba  araştırıyoruz herhangi bir yerdede montaj yaptırmak istemiyorum anlamadığımız konu  sonuçta emek bosa gitmesin :o
ADK

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #788 : 08 Şubat 2011, 23:05:28 »
Arkadaşıma 2.el set aldık herşeyi vardı sanko sanayi sitesinde uzun pazarlıklar sonucu  sadece işçilik 80 liraya döşettirdik.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #789 : 08 Şubat 2011, 23:21:01 »
Bedava gibi ne diyim abi , 3 tane yere gittim sırf bu ısı yapan maslakta olan kablolama ve işçilik 300 dedi sonra 250 olsun dedi ;D birisi 160 dedi digeri 200 dedi bu 2 simide gözüm tutmadı zaten , çok paralar bir yandanda ucuza bulalım derken kötü işçilik olur diye çekiniyorum anladığım kadarıyla bu iste işçilikte çok onemli
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #790 : 08 Şubat 2011, 23:40:10 »
Evet abi bu  işte işçilik gerçekten çok öenmli abim tesisatı yaptığında power kablosunu 1mm'lik çekmişler tırnak inceliğinde bir kablo çeksen kopacak cinsten bide utanmadan 15 A sigorta takmışlar 60A sigorta taktım bide kalın kabloyu yapıştırdım ses fark edilir derecede arttı bence en iyisi Media Markt gibi yerlere yaptırman abi  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #791 : 08 Şubat 2011, 23:47:45 »
Ya gittiğim yerlerden biri gercekten kapıdan girildiğinde insana güven veren bir yerdi adını duyurmuş fakat 1240 diyor bunun 250 si montaj geri kalanı alphine Zaten , ben 1 lira yi geçemem ilk başlarsa 500 diyodum anladimki olmicak ,  bass , anfi , teyp , önlere mid takımı alicaklarim bu kadar taktirmak istediklerim media markt bu saydıklarımın alphine olanları için 936 lira gibi fiyat verdi moontajida 200 lira dedi  gene aynı kapı bakalim
ADK

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #792 : 08 Şubat 2011, 23:51:01 »
boşver jant al :)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #793 : 09 Şubat 2011, 00:00:13 »
boşver jant al :)

Jant dışarıdan bakanlara, müzik sistemi arabayı kullanana :D Araba dıştan çok güzel şimdilik sistem yapsın jant bundan sonra bence :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #794 : 09 Şubat 2011, 00:05:50 »
Jantlarimu seviyorum , bugraninda dediği gibi sistem iyi gelicek bana zaten arabanın dış görünümünden en
Gercekten çok memlunum abartmıyorum gercekten ama sürekli dışarıda iltifat almak bile insana yetiyor almıyor olsam hala birseyler yapmaya calisirdm belki sıra sistemde arabamın tek sevmedigm yani biraz daha büyük olmayışı o kadar
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #795 : 09 Şubat 2011, 20:44:02 »
arkadaşlar ,istanbulda ses sistemi montajı için veya parçaları alabilecek uygunluk yapabilecek tanıdık varsa özelden bana bildirirseniz sevinirim..
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #796 : 11 Şubat 2011, 22:59:28 »
ses sistemini bugun aldım hayırlısıylada yarın montaj yaptırıcam uzun zamandır istediğim şeyi sonunda gerçekleştiriyorum  artık böylece arabayayaptıgım şeyleri noktalamak istiyorumbu şekilde binicem artık sadece havalar düzeldiğinde bir pasta cila yaptırıp kampana ları falan boyatmaya düşünüyorum o kadaryinede büyük konuşmayalım ama çok uzun bir süre böyle biniceğime eminim bakımların ardından ses sistemi baya bir kastı :)
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar arabam için son olarak yapmayı planladığım ses sistemimide bugun yaptırmış bulunmaktayım sportline ım artık (bana göre) bana bu haliyle fazlasıyla yeter şu an nazar değmesin ,arabadan her binip indiğimde zevk alıyorum , özellikle ses sistemi deneyimi olmamış arkadaşlara sonuna kadar tavsiye ederim bu gerçekten başka bir olay beklediğiminde kat kat fazlası oldu ,montajıda çok iyi bir yerde bu işin hakketten ustasına yaptırdım gerçekten müziği kaliteli dinlemek , arka camı sallandırmak başka birşeymiş  :D bir kaç aydır bu sistemle uğraşıyorum araştırıyorum bütçeme göre alabilceğimin en iyisini araştırdım ve sonunda sahip oldum , bu işte ilk olarak sürekli başını ağrıttığım d3n1s , atego kardeşime daha sonra istanbulda benimle beraber oradan oraya fink atan ouzoo kardeşime , ve bu iyi montajı yaptırmama vesile olan için beni yönlendiren deepblue (türker abime)(bugunde yanıma geldi montaj sırasında)daha ismini unuttuğum varsa bu bütün kardeşlerime teşekkür ederim başlarıını baya ağrıttım ama sonunda güzel birşey çıktı ortaya bu forumda böyle güzel dostluklara sahip olmak gerçekten güzel, söyliyeceklerim bu kadar  , daha arabaya birşey yaptırmak istemiyorum ,fazlasıyla harika durumda  isteyenler görme şansı var  :D  montajdan sonra birde yıkattım keyfini çıkardım 4 5 saat gezdim neredeyse, maşallah nazar değmesin .. :tamamdir
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2011, 23:45:55 Gönderen: ReDDeviL »
ADK