Gönderen Konu: Golf MKII US // M.I.V.W Bulusmasindan bikac kareler S.33  (Okunma sayısı 219774 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf MKII US yapim hikayesi // yenilikler S.10
« Yanıtla #168 : 24 Eylül 2009, 14:39:12 »
birkan düsündügüm gibi olmadi yada..plan zaten motoru kisin degistirmek jantlarida seneye yaza almakti ama is bulamadigim icinde biseye baslamak istemiyorum cünkü biliyorum baya para yiyecek...jant isini seneye gerceklestirecegim motor isini eger bi is bulursam yapicam...

neyse salık olsun abi seneye olsun ama güç olmasın yeterki. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 27 Eylül 2009, 17:36:18 »
 :sevgi:

Çevrimdışı nemlizade

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 30 Eylül 2009, 17:18:05 »
çok güzel, güle güle kullanmaya devam et...

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 03 Ekim 2009, 13:30:20 »
saol ;)

artik cult-classic´dede bakabilirsiniz :sevgi:

http://www.tuned1.at/cult-classic/wase.htm

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
muhsin abi bitane adam senin arabayı copyy etmiş resmen :t tek farkı audi jantları :bekleriz:

bu arda yeni fotolar istiyoruz.
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
abi bişey fak ettim burda hef us görünümlü arabalar var us sitesimi ???
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
birkan bu amerikan model özelligi sadece 85-86 modelde vardi ve adi westmorelanddi o yüzden basliktata Westy Association Section Europe! yaziyor yani Westy(Westmoreland görünüm) Association(dernek eger dogruysa) Section(bölge) Europe(avrupa) yani kimde böyle görünüm varsa mutlaka bu sayfayi bilir bakalim araba motor degistimmi yeni boya atildimmi "VW SCENE" dergisinede yazicam beni koysunlar diye dergiye :) tr tuningde güzel olurdu aslinda :)

sayfanin komplesini gezmek icin burdan...
http://www.cult-classic.com/

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
abi kafaya koydum gösterdiğim mk2 yi almaya babmı ikna edersem us görünüm yapıcam..

inşallah dediğin fiyata alabiliriz...

sen nedersin ?? ^-^ :tavazn:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
hayirlisi derim :)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
birkan bu amerikan model özelligi sadece 85-86 modelde vardi ve adi westmorelanddi o yüzden basliktata Westy Association Section Europe! yaziyor yani Westy(Westmoreland görünüm) Association(dernek eger dogruysa) Section(bölge) Europe(avrupa) yani kimde böyle görünüm varsa mutlaka bu sayfayi bilir bakalim araba motor degistimmi yeni boya atildimmi "VW SCENE" dergisinede yazicam beni koysunlar diye dergiye :) tr tuningde güzel olurdu aslinda :)

sayfanin komplesini gezmek icin burdan...
http://www.cult-classic.com/

abi şimdii bu yeşil mk2 83 model ya us da 83 model mk2 olmuyormu yani mk1 sınıfına mi giriyo yoksa karışıkmı :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
yok 83de ilk mk2ler cikmisti...85-86 sadece böyle kareli lambali olanlar vardi ve bi kac sey daha degisikti 83lülerde normal yuvarlak vardi...

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
O kırmızı mk2 sanırım 83 çünkü aynaları va direksiyonundan anlaşılıyo değilmi muhsin abi ??
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
direksionu degistirebiliyorsun ondada baska vardi önceden...ama 83lü dogru ;) zaten o aynalar yada kapilar diyelim 89a kadar kullanildi sonra benim kapilar gibi geldi...

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
direksionu degistirebiliyorsun ondada baska vardi önceden...ama 83lü dogru ;) zaten o aynalar yada kapilar diyelim 89a kadar kullanildi sonra benim kapilar gibi geldi...

Çok dikkatliyim ama deeemi. ^-^ :D

çetin abi o yeşil mk II yle anlaşma aşamasındayız eğer anlaşırsak senin panjur duruyosa.. :saskin:
Kılıçoğlu Garage.