Gönderen Konu: yeniden restorasyon (sismic)  (Okunma sayısı 46300 defa)

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
yeniden restorasyon (sismic)
« : 14 Nisan 2009, 18:57:55 »
arkadaşlar bir kazadan dolayı çamurluklarımdan mahrum kaldım :D uzun zamandır da düşünüyordum. bu araç muayeneleri hususundaki sıkıntıyı hepiniz az çok biliyorsunuzdur, bu yüzdendir ki önümüz yaz. bende komple yeniden bi restorasyona girdim. kendi evimin önünde tamamen kendi uğraşlarımızla bişiler yapmaya çalışıcaz. sizinle de paylaşmak istedim. resimleri aşama aşama eklemeye çalışıcam... tekrar görüşmek üzere ;) SisMic

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: yeniden restorasyon (sismic)
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2009, 19:00:55 »
Arayı çok uzattın bizde neoldu diyorduk.. Geçmiş olsun inşallah dahada güzel yaparsın güel olan aracını...  Muayene olayları düzeldi ilk zamanlardaki zorbalıkları bıraktılar normaline döndü işlemler şuan...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2009, 19:04:14 »
busefer başkasının eline bırakmadan komple kendimiz ilgileniyoruz araçla. eskiden kalma yarım yamalak kaportayı ve üzeri kapatılmış çürükleri de minimum'a indiricez boyasız tek bir civata bile kalmıyacak. lambo door ve yana açılan kaput projelerimiz de yapım aşamasında. tamamen orjinal görüntü ama çok vahşi olucak inşallah :D
umarım daha sık görüşebiliriz ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2009, 19:09:16 »
Zaten usataların eline ve düşüncesi bırakırsan işin içinden çıkamassın... Onlar ayrı telden sen ayrı telden çalarsın... İşlem yapılırken istediğini gösterip başında durmassan karşına hiç sevilmeyecek manzaralar çıkabilir...   İmkanın varsa en güzeli insanın kendi elleriyle yapması kadar güzel bir iş olamaz ama dedğim gibi Zaman, Yer ve en önemlisi el becerisi olması lazım...

Bu halinide sevmiştim ben senin mk1 in abartı olarak sırıtan bir yanı yoktu, Klasikliğini gösteren bir çalışma idi...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2009, 19:22:54 »
gel bide polislere anlat :Dhertarafı orjianal diyorum, yemiyor. yaz ceza gideyim diyorum, yok. bırak beni görme bugünlük, olmaz. eee ne istiyon benden? jantların çok geniş trafiğe uygun değil :S (çamurluklar da değil jantlar !!! ) :D böyle bi memlekette yaşıyoruz. 3 defa sırf bu gibi sebeplerden bağlattım hiç olmadık yerde saçmasapan sebepten. artık biyerden sonra sıkıyor. illallah ettiriyorlar insana. 1 senedir yatıyordu motoru karbüratöre çevirdim. şimdi sıra dışında ;)

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2009, 19:56:58 »
renk ve çamurluklar bu şekil.

kapılar...

Kaput

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2009, 20:07:11 »
hadi hayırlısı ama lambo kapılardan waz gec derim cok kötü bence.. he bide kapıları ayar tutturması cok zor..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2009, 20:07:59 »
Allah belasını versin o tür memurların... Ben onlara allahın dağlıları diyorum başka bişey değil... Gereksiz kişisel işler onlar.... Memleketi kemiren yaralar....

LSD kapı olayı hoşuma gitmiyor mk1 de ama zevk işi...

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2009, 20:12:17 »
Kazada

Komple girdik

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2009, 20:15:43 »
arkadaşlar bu arada birkaç parçaya ihtiyacım olacak. benim bulduğum birkaç yer var alışveriş yaptığım. daha uygun fiyattan ayarlıyabilirseniz görüşelim. ilk acil olan ön panel, ön iki çamurluk ve arka çamurluk ağızları...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2009, 20:21:02 »
Hilal de vardı istediğin parçalar sordunmu oraya...

http://www.hilaloto.com/iletisim.htm

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 14 Nisan 2009, 20:47:15 »
Hadi bakalım abi Allah kolaylık versin darısı bizim başımıza :melek:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2009, 08:59:57 »
Hadi hayırlısı olsun Allah kolaylık versin bayağıdır görünmüyordun :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2009, 09:20:30 »
kapıların için menteşe konusunda yardımcı olurum eğer hali hazırda yoksa..