Gönderen Konu: benzinle nereye kadar yardım lütfen  (Okunma sayısı 2840 defa)

Çevrimdışı golf42001

• Profili Görüntüle
benzinle nereye kadar yardım lütfen
« : 20 Nisan 2011, 08:44:45 »
arkadaşlar aranıza yeni katıldım bilgiler için hepinize teşekkür ediyorum aracım 110 binde lpg yok ama benzine her hafta zam gelmesi artık zoruma gidiyor arabam km de 500 bin yakıyor şehir içinde.ben ortalama yıllık 6,ila  7  bin km anca yaparım sizce buna değermi aracıma hiç kıyasımda yok ama benzini dünyada en pahalı kullanan bi ülke olarak benim zoruma gidiyo.taktırırsam brc düşünüyorum yardım lütfen

Çevrimdışı MordemapA

• Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir
    • Profili Görüntüle
Ynt: benzinle nereye kadar yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2011, 09:23:54 »
Günaydın arkadaşım aynı olaydan bende sıkıntılıyım. Benimde aracım yaklaşık 50 kuruş yakıyor senelik yaptıgım km enaz 3000 enfazla 5000 lpg bende düşündüm ama kendini ancak 2-3 senede amorti eder benim durumumda. İyi düşün senelik km de çok değil. Öncelikle lpgye vericeğin parayı ne kadar sürede çıkarıcağını hesapla o araca kaç sene daha bineceğini hesapla ozaman kararı vermen zor olmaz.

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2011, 09:50:28 »
arkadaşlar aranıza yeni katıldım bilgiler için hepinize teşekkür ediyorum aracım 110 binde lpg yok ama benzine her hafta zam gelmesi artık zoruma gidiyor arabam km de 500 bin yakıyor şehir içinde.ben ortalama yıllık 6,ila  7  bin km anca yaparım sizce buna değermi aracıma hiç kıyasımda yok ama benzini dünyada en pahalı kullanan bi ülke olarak benim zoruma gidiyo.taktırırsam brc düşünüyorum yardım lütfen

Değmez mi. LPG ile 7 bin km de en az 1400 TL kar edersiniz. BRC taktırmanın maliyeti  ile aynı fiyat sanırım. 800 TL ye Atiker taktırın işinizi görür.

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2011, 10:17:33 »
arkadaşlar su durumda deger bende lpg ye karsıydım ve ben sende 10bin km yapıyorum belki daha fazla benim için gayet avantajlı oldu atiker taktırdık aracım bora pasific 1.6 16v cok memnunuz tavsi ederim arac performans tanda düşmüyor  :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2011, 10:18:25 »
sitede ilgili yerlerde konular mevcut lütfen oralardan devam edin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)