Gönderen Konu: Arkadaşlar bugun aracıma lastik alıcam fikirlerinizi bekliyorum ...  (Okunma sayısı 7812 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ölçülerine bişey diyemem ama bende mecburiyetten 4 tane lastik aldım brigstone'dan.. Turanza modeli; bence tam ülke şartlarına uygun bir lastik. Virajlarda yolu bırakmıyor kolay kolay, sessizlik olayı iyi derecede, bozuk yollarda kullandığım en iyi lastiklerden biri ama fren mesafesi biraz uzun gibi geldi.. 4 lastik+paspas takımı+ 1 yıl yol yardım + 2 yıl garanti + anahtarlık.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
ıslaktada kurudada en iyi fren mesafesi diye övüyo herkes ...  :o   bu arada  sen ne kadara aldın?

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
Ben bildim bileli 2005 ten beri 45 yanak olarak kullanıyorum. 50 de sürtme yaşarsın demişlerdi. Ayrıca orjinal ölçüsü 185-55/14.
15 jantta 195-45/15 doğru ölçü diye biliyorum. Lastikçiler genelde 50 yanak vermek istiyorlar. Hatta 6n sportline fabrika çıkışı 45 yanak olarak çıkıyor.
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
Ölçülerine bişey diyemem ama bende mecburiyetten 4 tane lastik aldım brigstone'dan.. Turanza modeli; bence tam ülke şartlarına uygun bir lastik. Virajlarda yolu bırakmıyor kolay kolay, sessizlik olayı iyi derecede, bozuk yollarda kullandığım en iyi lastiklerden biri ama fren mesafesi biraz uzun gibi geldi.. 4 lastik+paspas takımı+ 1 yıl yol yardım + 2 yıl garanti + anahtarlık.
Ohh ohh ne güzel bir sürü şey vermişler :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
ıslaktada kurudada en iyi fren mesafesi diye övüyo herkes ...  :o   bu arada  sen ne kadara aldın?

Conti ile kıyaslayınca orada bir yanlışlık var:)  185/60/14 tanesi 150 tlye geldi 6 ay taksitle
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline