Gönderen Konu: SON ZAMANLARIN EN İYİ SES SİSTEMİNE SAHİP GOLF MK1 YAKINDA CADDELERDE...  (Okunma sayısı 13980 defa)

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
her bass başına 110 litre...her bass için 2 anfi linklenerek bassa sürülüo..zaten kullandığım basslar spl yarışma serisi...

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
her bass başına 110 litre...her bass için 2 anfi linklenerek bassa sürülüo..zaten kullandığım basslar spl yarışma serisi...

masallah :)
bende ugrasiyorum ama sizin aracin yaninda baya baya amatorce kaliyoruz biz :)
allah gule gule kullanmak nasip etsin..

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
sizin aracınızdaki basslarda gerçekten kalite öyle masum durduklarına inanmıorum >:D mühim olan işin amatörce veya profesyonelce olması değil tabikide profesyonel bi cihazz olmasını herkes ister ama ne olursa olsun insanın vaktinin nakitinin yettiği kadarıdır...daha eksikleri var aracın onlarıda en yakın zamanda tamamlıcam...

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
sizin aracınızdaki basslarda gerçekten kalite öyle masum durduklarına inanmıorum >:D mühim olan işin amatörce veya profesyonelce olması değil tabikide profesyonel bi cihazz olmasını herkes ister ama ne olursa olsun insanın vaktinin nakitinin yettiği kadarıdır...daha eksikleri var aracın onlarıda en yakın zamanda tamamlıcam...

konuyu takipteyim haberiniz olsun :)
olay aynen bahsettiginiz gibi, ne kadar kofte o kadar ekmek :)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz kazasız belasız.Güzel bir şey ortaya çıkıcak gozukuyor ;). izmirin neresindensiniz?

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
ilginiz için teşekkür ederim...bu arada sizde oto ses sistemleri ile mi uğrasıorsunuz iş olarak??

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
ilginiz için teşekkür ederim...bu arada sizde oto ses sistemleri ile mi uğrasıorsunuz iş olarak??

yok ben kendi merakimdan falan ugrasiyorum.. meslek olarak deil yani :)

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
hoşgeldiniz kazasız belasız.Güzel bir şey ortaya çıkıcak gozukuyor ;). izmirin neresindensiniz?

hoş bulduk sağolun....izmirin bozyaka tarafındayım eskiizmire doğru dükkanımız var APOCALYPSE TUNİNG die..daha öncede farklı arabalar çıkarmıştık piyasaya bu sefer kısmet mk1:):)      

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
yok ben kendi merakimdan falan ugrasiyorum.. meslek olarak deil yani :)

zaten bu iş meslekten çok artık bi hastalık oldu hemde bulaşıcı :p

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle

zaten bu iş meslekten çok artık bi hastalık oldu hemde bulaşıcı :p

bencede :)
kardesim cok severdi aslinda bu isleri, o istedi diye ben giristim bu tesisat olayina :D
ben kendim sq severim, kardesimde sapina kadar spl ci :D
oyle takiliyoz simdilik bi cift dd ile ya ilerde nasipse buyutucez bakalim..

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
bencede :)
kardesim cok severdi aslinda bu isleri, o istedi diye ben giristim bu tesisat olayina :D
ben kendim sq severim, kardesimde sapina kadar spl ci :D
oyle takiliyoz simdilik bi cift dd ile ya ilerde nasipse buyutucez bakalim..

en güzeli abi kardeş ortak hobi...bende kardeşin gibi spl ciiiim...bu arada benim bassları ileride tavsiye ederim gerçekten güç elde etmek istiorsan db iyi cihazlardan biri...

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle

en güzeli abi kardeş ortak hobi...bende kardeşin gibi spl ciiiim...bu arada benim bassları ileride tavsiye ederim gerçekten güç elde etmek istiorsan db iyi cihazlardan biri...

olabilir neden olmasin..
benim aklimda hep ss splx15 var ama onlarinda temizini bulmak zor.. bakalim zaman ne getirir, maddiyat duzelince tekrar arastiririm artik :)

Çevrimdışı METOCALYPSE

• Profili Görüntüle
olabilir neden olmasin..
benim aklimda hep ss splx15 var ama onlarinda temizini bulmak zor.. bakalim zaman ne getirir, maddiyat duzelince tekrar arastiririm artik :)

iyi bir spl bass tır kendileri :)hayırlısı olsun dielim..neyse benim kaçma vaktim geldi seninle konuşmak güzeldi..tekrarlamak umuduyla iyi geceler...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
kızmaca sarılmaca gücenmece yok abi, valla burda noluyor anlamadım ben yau :-[
abi fotoğraflardan önce yazdığın mesajlara gönderme yapan bir soruydu bu bunda yanlış anlaşılacak bişey yok
güle güle kullan başarılı çalışma, maşallah :tamamdir