Gönderen Konu: Aracımı bugün sattım arkadaşlar...Düzgün bi tam otomatik araç bulamadım:(  (Okunma sayısı 45076 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: Aracımı bugün sattım arkadaşlar...
« Yanıtla #84 : 07 Haziran 2012, 00:06:41 »
Bu km de otomatik temiz, donanımsız ama sorunsuz olur heralde,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-benz-c200-classic-ilk-sahibinden-otomatik-81912172/detay/

dostum alma satarken üzülürsün  ??? bende aynı hatayı yaptım,Mercedes'ler de donanım ve otomatik çok önemli. Bu kasa (W202) almayı düşünüyorsan 8 tuşlu klimalı,otomatik vites,çift airbag,4 cam elektrikli,ABS vs ASR olması gereken minimum donanımlar. Sport ve Classic bakma,en aşağı Elegance bak. 98 ve üzeri makyajlı kasa Kompressor alırsan ve cam tavanda olursa tadından yenmez :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 07 Haziran 2012, 00:10:19 »
sn hocam 2  yıldır  bu araca  bindiniz  tadını  yaşadınız  şimdi başka bir  arac almaya çalışıyorsunuz  daha iyisini dah güzelini ve  ekonomiğini
ama şunu demeden geçemeyeceğim bence  yine  golf  alın ancak bu zaman  eski aracınızı  unutursunuz  duygusal düşünmüyorum çünkü bir  golfü ancak bir golf  unutturabilir

saygılarımla

valla İsmail VW bir tutkudur ama işin içine Mercedes girerse gerisi tefarruattır. 96 C180 Classic almıştım bir dönem,o 300bin km'de ki boş modeli bile arkadaşımın 30bin km'de ki 2008 Golf'ünden daha sessiz daha konforluydu :)

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 07 Haziran 2012, 00:20:43 »
sn hocam 2  yıldır  bu araca  bindiniz  tadını  yaşadınız  şimdi başka bir  arac almaya çalışıyorsunuz  daha iyisini dah güzelini ve  ekonomiğini
ama şunu demeden geçemeyeceğim bence  yine  golf  alın ancak bu zaman  eski aracınızı  unutursunuz  duygusal düşünmüyorum çünkü bir  golfü ancak bir golf  unutturabilir

saygılarımla
Golf 5 alayım dedim herkes boşver onu dedi, passat da bakıyorum onunda 1,8T otomatiği inanılmaz yakıyor, passat 1,9 tdı lara baktım otomatik, bulamadım, km ler de inanılmaz yüksek...otomatik almak istiyorum, otomatiik olunca ya honda ya wosvagen şanzımanları iyi...

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 07 Haziran 2012, 00:27:07 »
valla İsmail VW bir tutkudur ama işin içine Mercedes girerse gerisi tefarruattır. 96 C180 Classic almıştım bir dönem,o 300bin km'de ki boş modeli bile arkadaşımın 30bin km'de ki 2008 Golf'ünden daha sessiz daha konforluydu :)
Komşularımızdan birinde 2005 mondeo ghia dizel, diğerinde ise 94 c200 otomatik elegance var, bu iki komşu mondeo ile bi yere gidip geldiler, geldikten sonra c200 sahibi komşumuz aynen şunu söyledi, bu nasıl araba ya, tangur tungur, sesden duramadım içinde, benim araç 94 model, hiç ses yok demişti, o lafı hep gelir aklıma

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 07 Haziran 2012, 16:49:22 »
mondeo da alma üzülürsün ikinci eli de zayıftır zarar da edersin. donanım olarak çok iyi dolu araçlar olabilir ama gani nin dediği gibi satarken üzerler seni. bizim burda komşumuzda tam senin istediğin araç var. 1.9 tdi 130 bg passat var triptronik 125.000 de ve highline. geçen sene 35.000 e aldı. o fiyattan da aşağı vermez. satmak niyetinde gibi çünkü volvolara bakıyor. düşünürsen...

edit: passat 2004 model :)

ayrıca golf den inince öyle polo dur clio dur araçlara binersen ben ne yaptım dersin haberin olsun...
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2012, 16:54:26 Gönderen: ferhattasdemir »
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #89 : 07 Haziran 2012, 19:25:12 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-tdi-130-beygir-6-ileri-gumruk-cikisli-89124271/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2000-model-1-9-tdi-110-hp-ruhsat-sahibinden-87306002/detay/

Hocam bu araba benim aracın kardeşi sanırım, bizimki 1 beden küçüğü.Ama mükemmel bir araçtır diye düşünüyorum çünkü 130 bg ve 6 ileri şanzuman harika olur,bu aracı yolda tutamazsınız.Şu kadarını söyliyim ben bu araçtan vazgeçemiyorum siz o arabadan asla vazgeçmezsiniz.Çünkü donanımları hemen hemen aynı benim arabada hız sabitleme var,bu araçta yok.Müzik sistemi bu araçta yok.Direksiyon benim üç kollu iç aksam tamamen gri bu araç siyah plastik malzeme kullanılmış,kmler birbirine çok yakın.Sadece tek eksiği siyah renk olması.Muhtemelen aynı zamanlarda getirilmiş olabilir.Lafın kısası düz vites kullanırım derseniz kesinlikle 130 bg şiddetle tavsiye ederim. :tamamdir
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2012, 19:28:03 Gönderen: mussel »
03.06.2005

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 07 Haziran 2012, 21:23:40 »
mondeo da alma üzülürsün ikinci eli de zayıftır zarar da edersin. donanım olarak çok iyi dolu araçlar olabilir ama gani nin dediği gibi satarken üzerler seni. bizim burda komşumuzda tam senin istediğin araç var. 1.9 tdi 130 bg passat var triptronik 125.000 de ve highline. geçen sene 35.000 e aldı. o fiyattan da aşağı vermez. satmak niyetinde gibi çünkü volvolara bakıyor. düşünürsen...

edit: passat 2004 model :)

ayrıca golf den inince öyle polo dur clio dur araçlara binersen ben ne yaptım dersin haberin olsun...
Evet passat hakkında bilgi alabilir misin?satıyor mu komşun

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 07 Haziran 2012, 21:26:54 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-tdi-130-beygir-6-ileri-gumruk-cikisli-89124271/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2000-model-1-9-tdi-110-hp-ruhsat-sahibinden-87306002/detay/

Hocam bu araba benim aracın kardeşi sanırım, bizimki 1 beden küçüğü.Ama mükemmel bir araçtır diye düşünüyorum çünkü 130 bg ve 6 ileri şanzuman harika olur,bu aracı yolda tutamazsınız.Şu kadarını söyliyim ben bu araçtan vazgeçemiyorum siz o arabadan asla vazgeçmezsiniz.Çünkü donanımları hemen hemen aynı benim arabada hız sabitleme var,bu araçta yok.Müzik sistemi bu araçta yok.Direksiyon benim üç kollu iç aksam tamamen gri bu araç siyah plastik malzeme kullanılmış,kmler birbirine çok yakın.Sadece tek eksiği siyah renk olması.Muhtemelen aynı zamanlarda getirilmiş olabilir.Lafın kısası düz vites kullanırım derseniz kesinlikle 130 bg şiddetle tavsiye ederim. :tamamdir
Bu aracı favorilerime ekledim aslında, o konsüldeki mavilikler orjinalindemi oluyor, döşeme rengi falan mesela?

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #92 : 07 Haziran 2012, 21:39:48 »
Bu aracı favorilerime ekledim aslında, o konsüldeki mavilikler orjinalindemi oluyor, döşeme rengi falan mesela?
İç döşemesini herkes kılıf zannediyor,ama orjinal döşeme ve çok farklı.Pejolarda Qiksilver ambleminin aynısı içerisinde GENERATION yazıyor.Teyp çerçevesi ve kapı kollarındaki mavilerde orjinal karbon kaplama ve kesinlikle yapışma değil boyadır.130 luk arabada sadece torpidonun alt kısımlarının da gri olması gerekiyor çünkü kapılar gri sonradan değişmiş olabilir.Esp müthiş bi şey onuda paylaşmak isterim aracı hiç bi şekilde savuramazsınız.Güvenlik açısından her araçta olmalı.Kendim bazen deneme yapıyorum acayip bi zevk veriyor insana.Çoğu ne işe yaradığını bile bilmez.EPS ile karıştırılır.Kim icad ettiyse cennetlik olmalı.Sizin sürüş tekniğiniz yada tarzınıza göre çalışıp her an tetikte oluyor,frene basmanızı beklemiyor.ABS gibi değil onunla ortak çalışıyor.Anti patinaj özellikli,lastiklerdeki abs sensörleri ile yanal kayma sensörü birlikte çalışıp lastiklerdeki en ufak bi dengesizliği yakalayıp gereken lastiğe gerektiği kadar fren basıncı sağlıyor ve sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi maksimum değerde tutuyor.
03.06.2005

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 07 Haziran 2012, 22:55:54 »
130 bygr olan  :tamamdir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 07 Haziran 2012, 23:04:56 »
Yarın gidip 130 luk golfe bakıcam, bakalım yakından nasılmış

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 07 Haziran 2012, 23:06:18 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-dsg-golf-hata-boya-yok-89130454/detay/
Bu araç nasıl arkadaşlar? Fiyatı yüksek mi sizce? bunda gerçekten esp var mıdır?

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 07 Haziran 2012, 23:09:16 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-az-kullanildi-60bin-km-de-boyasiz-full-donanimli-sunroof-88854620/detay/

Laguna 2 ler neden ucuz arkadaşlar? Bu araç baya donanımlı? km si de düşük, bu aracç alınır mı?

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 07 Haziran 2012, 23:10:32 »
Arkadaşlar, şu araba işine bi el atın yav :saygılar, 18 haziranda memlekete gideceğiz, ortada aracımız yok:(