Gönderen Konu: Polo Classic ile önerilerinizle geri dönücem hayırlısı ile ..  (Okunma sayısı 10942 defa)

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende kırmızı 2000 model klimasız polo classic vardı.. Satmak zorunda kalmıştım.. Şimdi yine bir Polo Classic buldum biraz cancanlı ama fiyat ve özellik bakımından hoşuma gitti.. gerekirse aldıktan sonra orjinal tampon taktırcam..

araç 2001 model 1.6 sr motor..
abs ve klima mevcut..
araç km si 52 000..
12 bin liraya el sıkışmak üzereyim..fiyat olarak nasıl pahalımı ucuz mu? almamı önerirmisiniz?..

« Son Düzenleme: 08 Şubat 2011, 11:25:26 Gönderen: handsome_8222 »

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
al veya alma diyen yokmu?

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
ben olsam almazdım neden diceksin çünkü ben orjinalciyim modifiye edilmiş araçlardan nefret ederim :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
alma 12 lira üstüne çok masraf edersin adam olana kadar
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
hocam sessizlik olması normal, siz arabayı beğenmişsiniz, ama çoğu insanın beğeneceği tarzda bir araç değil itiraf etmek gerekirse  :( hevesinizi kırmak istememişler, bence de bu arabayı almayın, herseyden öte dediğiniz km de bir araç için fazla yorgun duruyor

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
fazlada hevesli değilim aslında.. benim düşüncem 2001 model olması ve 52 binde olması motor ve kaportada problem olmaması..abs, klima ve yeni göğüs olması benim için önemliydi.. tamponlar gerekirse orjinale çevrilir ve arka rüzgarlık çıkarılır.. böylede araba taş çatlasın 13 e gelmiş olur.. ben 2000 nodel abs ve kliması olmayan 77 bindeki polomu 13.500 e yeni sattım.. internetten baktığım kadarı ile 14500 de3n aşağı bu özellik ve km de araç yok..

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
ona bakarsanız kmsinin orjinal olduğuna emin misiniz peki :) ben çok gördüm çünkü 160bindeki arabaları 80bine düşürüp satanları hevesinizi kırmak gibi olmasın ama eminim bu fiyata daha iyilerini bulabilirsiniz

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
km orjinal ben ilk sahibinide buldum tekirdağdan biri hatta modifiyeyi o yapmış.. 40 bindeyken satmış alan kişi de edirneden 12 bin gezmiş.. kayıtlarda da pc de de bi sakızlık yok orjinal km..

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
vallahi 12 bine 70 bini geçmemiş yeni göğüs abs ve klimalı polo classic varsa talibim.. hemen alabilirim.. özellikle motorunun bakımlı olması şartı ile...

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
aracın yapılış fotoğrafları da mevcut...

Modifiyeli Polo > VOLKSWAGEN  > Modifiye Oto > Turkmod.com

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo Classic ile önerilerinizle geri dönücem hayırlısı ile ..
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2011, 13:58:24 »
hayırlı olsun o zaman baya araştırmışsınız anlaşılan aracı :)

Çevrimdışı handsome_8222

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2011, 14:00:59 »
henüz almış değilim.. saat 3 gibi vw servisine götürcem.. ordanda sanayideki ustama göötürcem benim için en önemli olan motoru.. tamponlarını yok sayıyorum zaten.. bende sevmem fazla modifiyeyi... jant film tamamda el yapımı tampon benim için fazla...

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2011, 14:22:59 »
bir daha düşün istersen biraz önce başka bir konudan aldığım bi habere göre bugün yarın benzine okkalı bir zam daha gelicekmiş :(

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Şubat 2011, 14:28:00 »
Üzerindeki tamponları ve rüzgarlığı satabilirsiniz. Arka plaka iptalinin düzeltilmesi biraz zor, kaput uzatma basit bir kesme işlemiyle eski haline dönebilir. Eğer km sinden ve motorundan eminseniz alın bence de arabayı. Tabii ciddi kazası var mı o da önemli.

bir daha düşün istersen biraz önce başka bir konudan aldığım bi habere göre bugün yarın benzine okkalı bir zam daha gelicekmiş :(

Oh oh devam etsinler, iyice çığrından çıktı hala ses seda yok kimseden.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2011, 14:29:54 Gönderen: atego »