Gönderen Konu: golf 1 almak istiyorum sizce bu nasıl?  (Okunma sayısı 27954 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf 1 almak istiyorum sizce bu nasıl?
« Yanıtla #42 : 15 Nisan 2011, 14:41:39 »
konya da kırmızı TD var onubir incele derim ;)
sahibinden.com ilginç ilanlarda paylaşmıştım.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı dogukan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 15 Nisan 2011, 17:16:57 »
hangi araçdan bahsetiniz,bilmiyorum ama

Volkswagen Golf 1.6 TD 1983 Model 7.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk

bu ise beni aşar ben 5 liradan fazla düşünemiyorum maalesef ondan bu seçenekler demiştim. :-\

Araç güzelmiş bu arada

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 15 Nisan 2011, 17:52:32 »
EG ye mk4 1,6SR üst kapak ve enjeksiyon sistemi deneyin :)
bunun ayrı bir başlıkta açıklamalı bir şekilde tartışalım derim efenim naçizane... 8) 8)

Çevrimdışı metin35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 02 Mayıs 2011, 23:51:02 »
arkadaşlar hepinize selam ben yaklaşık 10yıl aradan sonra istediğim gibi aşık olabileceğim bir1977 model kırmızı  golf1 buldum ufak tefek sıkıntılarım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim fotograflarını en kısa zamanda yükleyeceğim şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkürler ederim  :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 03 Mayıs 2011, 00:07:37 »
EG ye mk4 1,6SR üst kapak ve enjeksiyon sistemi deneyin :)
ersan bunu denedın mı hıc?yarın dukkanda deneyecem ama pek olumlu gelmedı bana :o

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #47 : 03 Mayıs 2011, 09:56:10 »
ersan bunu denedın mı hıc?yarın dukkanda deneyecem ama pek olumlu gelmedı bana :o

VAlla bende burdaki ustamın yalancısıyım adam iddia ediyor cuk diye olur diye.. Sen EG bul diyor ona elektronik püskürtmeli 1,6SR nin kapağını ve enjeksiyon sistemini takarız diyor.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE

Çevrimdışı metin35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 04 Mayıs 2011, 22:30:26 »
erşan kardeş bana ön göğüslük kmsi lazım ben izmirde bulamadım senin vaktini almayacaksa benim için araştırırmısı  şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 05 Mayıs 2011, 10:59:49 »
VAlla bende burdaki ustamın yalancısıyım adam iddia ediyor cuk diye olur diye.. Sen EG bul diyor ona elektronik püskürtmeli 1,6SR nin kapağını ve enjeksiyon sistemini takarız diyor.
sıstemı nasıl calıstıracak pekı usta kafam almadı ??? ??? ??? ben bu ısı musaıt ara dıdıkleyecem ama olmaz o ıs ezbere konusuyorum su an gercı ama mantıklı gelmedı aft ye akl dızelım dese yapmıslıgım var ama su kanalları komple farklı o ıkı motorun :-\ :-\

Çevrimdışı metin35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 05 Mayıs 2011, 23:22:38 »
ilyas abi yarın müsaitsen buluşalım bi yerde bornova olabilir bana bu telden ulaşabilirsin 0555 570 46 07 cevabını bekliorum

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 05 Mayıs 2011, 23:47:03 »
ilyas abi yarın müsaitsen buluşalım bi yerde bornova olabilir bana bu telden ulaşabilirsin 0555 570 46 07 cevabını bekliorum

yarın olmazda cumartesi uygun olurum. CUMARTESİ GÖRÜŞEBİLİRİZ.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #53 : 06 Mayıs 2011, 14:08:19 »
sıstemı nasıl calıstıracak pekı usta kafam almadı ??? ??? ??? ben bu ısı musaıt ara dıdıkleyecem ama olmaz o ıs ezbere konusuyorum su an gercı ama mantıklı gelmedı aft ye akl dızelım dese yapmıslıgım var ama su kanalları komple farklı o ıkı motorun :-\ :-\

Sende bir kurcala bakalım varsa öğle bişey güzel olur bende gittiğim zaman yükleneyim ustaya.. 1800cc DX lere falan uyacağını tahmin ediyorum ama EG lerin pistonları falanda farklı.. SR nin sıkıştırma odaları kapaktadır.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 16 Mayıs 2011, 01:30:59 »
parcası bulunurmu
parcası pahalımı
bide bu aracın fiyatı nasıl uygunmu?
yorumlarınızı bekliyorum...
bence fiyatı fazla bu araca bu fiyattan agzını acan gerci mk1 lerde kalmadı temızlerıde zaten toplanmıs sekılde 6 7 ye cok duzgun makıneler alabılırsn bnce

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #55 : 26 Mayıs 2011, 14:49:57 »
Volkswagen Golf 1.6 1980 Model 4.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk

bu aracı bilen var mı acaba? hoş plaka yok üstünde ama bizim camia geniş. belki tanıyan çıkar.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.