Gönderen Konu: sonunda aldim :)  (Okunma sayısı 27982 defa)

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: sonunda aldim :)
« Yanıtla #70 : 29 Mart 2011, 22:33:10 »
umarim istediginiz gibi gonlunuze gore bulursunuz cabrio ;)
nasip artık önümüz yaz daha da zor ama belli olmaz hayırlısı olsunn saolasın

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 29 Mart 2011, 22:37:35 »
Kim ne derse desin Cabrio başka aga hatunlar bugün sordu arabayı ne zaman çıkartıyoz diye bu yaz yıkıcam Bursa'yı  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 29 Mart 2011, 22:42:42 »
Kim ne derse desin Cabrio başka aga hatunlar bugün sordu arabayı ne zaman çıkartıyoz diye bu yaz yıkıcam Bursa'yı  >:D
çatlat beni gökhan catlatt :) hadi arkdslr ben kacar gülmeyin ama panjuru ve panjur alt cıtasını boyatmaya gidiyorum arkadas işten çıkmış şimdi babasının dükkanında iki fısfıs eski boyacı kalfalarındandır arkadasta :) cümleten iyi aksamlar ilerleyen saatlerde damlarım

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 29 Mart 2011, 22:45:23 »
Kim ne derse desin Cabrio başka aga hatunlar bugün sordu arabayı ne zaman çıkartıyoz diye bu yaz yıkıcam Bursa'yı  >:D

zevkler renkler olayi biraz bu is :)
ben cabrio araca guvenemedim hic, yinede guvenemem :)
bi arkadasin arabasinin ustune okuzun biri sigara izmariti atmisti falan..
tenteyi yirtiyorlar, tentenin bakimi temizligi falan var daha..
birde tesisatli geziyoruz biz, bu durumda tente benim arac icinde alacagim basinci asiri dusuruyor..
birde tesisatin calinmasi durumu falan var :D
yani vel hasil-i kelam cabrio sevmem ben :D
ama seven sever bunada lafim sozum olmaz, saygi sonsuz ;)

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 29 Mart 2011, 22:46:20 »
çatlat beni gökhan catlatt :) hadi arkdslr ben kacar gülmeyin ama panjuru ve panjur alt cıtasını boyatmaya gidiyorum arkadas işten çıkmış şimdi babasının dükkanında iki fısfıs eski boyacı kalfalarındandır arkadasta :) cümleten iyi aksamlar ilerleyen saatlerde damlarım

kolay gelsin..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 29 Mart 2011, 22:52:49 »
aga bende 4 kapı araba sevmiyorum ya coupe ya cabrio  :) bu cabrio evladiyelik bi aksilik ters bir durum olmassa 20 küsr senedir bizde ilerde belki bi tanede coupe diesel mk1 veya mk3  alırım tabi bu bnzin zamlarına bağlı düşüş olursa direk bir tane daha GTI alrm  :sevgi:

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 29 Mart 2011, 22:57:26 »
aga bende 4 kapı araba sevmiyorum ya coupe ya cabrio  :) bu cabrio evladiyelik bi aksilik ters bir durum olmassa 20 küsr senedir bizde ilerde belki bi tanede coupe diesel mk1 veya mk3  alırım tabi bu bnzin zamlarına bağlı düşüş olursa direk bir tane daha GTI alrm  :sevgi:

hayirlisi olsun hakkinizda..
dedigim gibi zevk meselesi nihayetinde..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 29 Mart 2011, 23:00:07 »
hayirlisi olsun hakkinizda..
dedigim gibi zevk meselesi nihayetinde..
asıl sana hayırlı olsun kırmızı tek kapı sunrooflu gt mk2 alan sensin ben değil Maşallah :sevgi:

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 29 Mart 2011, 23:14:22 »
asıl sana hayırlı olsun kırmızı tek kapı sunrooflu gt mk2 alan sensin ben değil Maşallah :sevgi:
sagolasin tesekkur ederim..
elini ayagini bi toplayalim aracinda sonra icim rahat edicek :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #79 : 30 Mart 2011, 19:23:58 »
En güvenli bilgi Blok un arkasına bakmak.. Aracı lifte yada kanala aldığınız zaman el feneri ile egzost manifoldunun altına doğru bakın orda 1,6 L veya 1,8 L gibi kabartma olacak..  Ama motor resimlerinizde üst kapakta su girişiniz sağ tarafta bu şekil giriş 1800cc ve üstü kapaklarda var 1,6 larda bu su girişi soldan girer.
« Son Düzenleme: 30 Mart 2011, 19:25:38 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 30 Mart 2011, 19:27:17 »
En güvenli bilgi Blok un arkasına bakmak.. Aracı lifte yada kanala aldığınız zaman el feneri ile egzost manifoldunun altına doğru bakın orda 1,6 L veya 1,8 L gibi kabartma olacak..  Ama motor resimlerinizde üst kapakta su girişiniz sağ tarafta bu şekil giriş 1800cc ve üstü kapaklarda var 1,6 larda bu su girişi soldan girer.

abi simdi beni 1.8 moduna soktun ama :)
arac ankarada ben boludayim universitede simdi..
gidince bi bakayim merak ettim..
umarim 1.8 cikar arac..
1.6 bloga 1.8 kapagin uyma sansi yok dimi abi??

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #81 : 30 Mart 2011, 19:37:33 »
VW öyle bir eksantriklik yapmadı ise yok :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 30 Mart 2011, 19:40:02 »
VW öyle bir eksantriklik yapmadı ise yok :)

burdan anladigim kadari ile yok diyorsun yani abi :)

peki bu bendeki makine 1.8 ise kac hp abi verileri?
tork falan ozellikle?

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 30 Mart 2011, 23:57:27 »

abi zamanında babam bakmış ve 1.8 yazdığını sölemişti bense ruhsata yanlış işlendiğini 1600olduğunu iddaa ediodum cünkü motor kodu EZ diodum.gerçekten bizimkisi ozaman 1800 miş.ne diyelim sağlık olsun demekki bizim velet hakkını yakıo sucunu alıodum bende veletin :) birazda fazla yakmamın sebebi karbüratör ve filtrelerim dielim ozaman.bilgiler için saol erşan abi teşekkürler içimde artık bi ukde kalmadı gerçektn...