Gönderen Konu: üzücü resimler  (Okunma sayısı 9195 defa)

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
üzücü resimler
« : 07 Kasım 2009, 22:39:51 »
arkadaşlar gezerken gördüm ve çok üzüldüm . sizde üzülün istedim . burda olmak vardı diye iç çekin . :D

http://www.vwvortex.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Events/Auctions%20and%20Sales/Arrow%20Auto%20Parts%20Yard=Kerry%20Pae%20Auctioneers&start=0

çok resim olduğu için link koydum

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: üzücü resimler
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2009, 23:08:34 »
:'(

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2009, 08:29:02 »
Bunlara bende bakmıştım çook büyük bi iç çektim. :'( :-[
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2009, 10:47:37 »
Bu nedir ya  :'( Sabah sabah naptın sen Erol abi  :saskin:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı fatih2193

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2009, 11:18:09 »
Yazık ya atılırmı bunlar ayrıca ne arabalardı onlar bea :D 5 yaşındayken çok görüyodum bazılarını :D
Bare şu GTI eski Golf u verseler bana eski külüstür bişey lazım yaş 16 ehliyete o tip bir acemi arabası arıyorum. :)
T5 forever

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2009, 11:29:38 »
Bu nedir ya  :'( Sabah sabah naptın sen Erol abi  :saskin:

ne yapacaksın gökhan biz burda parça bulamıyoruz adamlar arabaları çöpe atmışlar ben şu 4000 audi quatro ya çok üzüldüm yazık.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2009, 14:20:32 »
ne yapacaksın gökhan biz burda parça bulamıyoruz adamlar arabaları çöpe atmışlar ben şu 4000 audi quatro ya çok üzüldüm yazık.
American Mk1 GTI lar çok üzüyor beni  :'(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2009, 14:24:26 »
Yazık ya atılırmı bunlar ayrıca ne arabalardı onlar bea :D 5 yaşındayken çok görüyodum bazılarını :D
Bare şu GTI eski Golf u verseler bana eski külüstür bişey lazım yaş 16 ehliyete o tip bir acemi arabası arıyorum. :)
Sen sanırım GTI ları eski külüstür derken yanlış düşünceler içindesin sen o arabaları yaban atma derim bende bit GTI sahibiyim ve yaşım 17 çoğu kişi arabama bakıp bu arbaya binilirmi yolda dağılır Allah bilir gitmiyordur gibi laflar söylüyorlar ama kalkışta veya düz yolda hiç fark etmez tokatlanıncada ağızları açık kalıyor boşuna dememişler KÜÇÜKLER BÜYÜK İŞ BAŞARIR diye benim arabama küçük diyenlerin aldığı cevap şu oluyor KÜÇÜK AMA ETKİLİ  ;) sana tavsiyem bu arabalara külüstür deme eski zamanın en iyi arabalarından ama hala en iyi arabalarından bugüne kadar gelmiş geçmiş yeni model arabaların çoğunada taş çıkartırlar  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Kasım 2009, 09:40:08 »

Arkadaş bu arabaları külüstür Lada samara veya renault 9 a venzetti heralde ama bu arabalara şu anki tata ,tofaş,fiat ve daha sayamayacağım birçok arabayya o çürük halleriyle taş çıkarır gökhanımında dediği gibi sen bu arabalara hurda yerine koyma sana tavsiyemdir BU ARABALARA RUHU OLAN ARABALAR ve bu arabalara binenler birdaha çoğu 2010 model arabaya bimekten vazgeçiyo bunu bil...
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı fatih2193

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2009, 15:30:45 »
Sen sanırım GTI ları eski külüstür derken yanlış düşünceler içindesin sen o arabaları yaban atma derim bende bit GTI sahibiyim ve yaşım 17 çoğu kişi arabama bakıp bu arbaya binilirmi yolda dağılır Allah bilir gitmiyordur gibi laflar söylüyorlar ama kalkışta veya düz yolda hiç fark etmez tokatlanıncada ağızları açık kalıyor boşuna dememişler KÜÇÜKLER BÜYÜK İŞ BAŞARIR diye benim arabama küçük diyenlerin aldığı cevap şu oluyor KÜÇÜK AMA ETKİLİ  ;) sana tavsiyem bu arabalara külüstür deme eski zamanın en iyi arabalarından ama hala en iyi arabalarından bugüne kadar gelmiş geçmiş yeni model arabaların çoğunada taş çıkartırlar  :tamamdir
Arkadaş bu arabaları külüstür Lada samara veya renault 9 a venzetti heralde ama bu arabalara şu anki tata ,tofaş,fiat ve daha sayamayacağım birçok arabayya o çürük halleriyle taş çıkarır gökhanımında dediği gibi sen bu arabalara hurda yerine koyma sana tavsiyemdir BU ARABALARA RUHU OLAN ARABALAR ve bu arabalara binenler birdaha çoğu 2010 model arabaya bimekten vazgeçiyo bunu bil...
Ya arkadaşlar beni yanlış anladınız.bana eski külüstür bir araba lazım diyorum zaten o arabalara demiyorum oraya atıldıkları ve bekletildikleri için görüntü olarak olabilirler. belkide hepinizden çok seviyorumdur. cümleleri yazarken nokta koymamışım ve birbirine bağlı olduğu için size öyle gelmiştir .Ama cidden arabalar külüstür demedim olsa bile lazım yani onu demek istiyorum.Kusura bakmayın :S :)
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2009, 15:35:33 Gönderen: fatih2193 »
T5 forever

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 29 Aralık 2009, 15:56:27 »
bunu niye yapıyorsunz arkadasım moral verici olun ya audiler cidden güzelmiş

alman efsanesi bu işte çöpe atsan bile çürütemiyorsun
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2009, 15:57:30 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil