Gönderen Konu: Bora - Caddy  (Okunma sayısı 51151 defa)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Ynt: Bora - Caddy
« Yanıtla #98 : 18 Temmuz 2008, 14:37:50 »
Olmaz herhalde abi.
Trafğe kapalı alanda yapıyorum bunları ve max Speed 50 km falan oluo.

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #99 : 18 Temmuz 2008, 16:42:29 »
Sadece test amaçlıydı abi o   ;)

hayatının test sürüşü yok gittin mi bi daha gelemiyorsun unutma yigenim

:tamamdir ;)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 18 Temmuz 2008, 16:44:06 »
Tamam abimlerim yapmıcam daha.

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 25 Temmuz 2008, 13:22:36 »
doğrudur, katılıyorum:) sınıfının bence en kalitelisi...

İşte ben buna katılmıyorum.Yüksek süratlerde yol sesini acayip bir şekilde içine alıyor Caddy.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 25 Temmuz 2008, 13:42:36 »
İşte ben buna katılmıyorum.Yüksek süratlerde yol sesini acayip bir şekilde içine alıyor Caddy.

Orjinal de caddy lerde ses izalasyonu yok.Ozellikle surgulu kapilardan baslayip aracin bagajina kadar her taraf sac.Uzerinde bir kaplama yok.Kaplama olan yerlerde sunta.Icine su aldigi zaman her tarafi sisiyor.Ya da nemli ortamlarda curume yapabiliyor.
Genelde caddy aracini binek olarak alan kisiler aracin ic kismini bastan asagiya izalasyon yaptiriyor.Bunun icin farkli materyaller kullaniliyor.Ornegin orjinaldeki gibi plastik kaplama yaptiranlarda var hali kaplamasi yaptiranlarda var.Yuksek suratlerde ses en cok bagajdan geliyor ve bagajin ici de komple sac oldugu icin lastiklerin ugultusu oldugu gibi iceri giriyor.Bu cogu ticaride bu sekilde.Tabi orjinalde izalasyonu olmayan ticarilerden bahsediyorum.
Simdi yeni ticarilerde artik sac cok gorunmuyor, nerdeyse hic gorunmuyor.Her tarafinda kaplamavar.Bakiniz combo-yeni kango ve partnerde durum bu sekilde.Tabi bu araclarla caddy arasinda yuksek hizlarda seyehat ederken gurultu konusunda hissedilir bir fark olacaktir.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 25 Temmuz 2008, 14:00:53 »
Her ne kadar caddy genel anlamda kaliteli olsa da tabi ki onun da eksikleri var.Ornegin konfor ve goruntu konusunda bence en buyuk eksigi surgulu kapilarinin ic kismi...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 25 Temmuz 2008, 14:05:57 »
Her ne kadar caddy genel anlamda kaliteli olsa da tabi ki onun da eksikleri var.Ornegin konfor ve goruntu konusunda bence en buyuk eksigi surgulu kapilarinin ic kismi...

yamalı gibi
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 25 Temmuz 2008, 14:15:31 »
Aynen kardesim yamali gibi.Cady life larin kapi icleri cok guzel ama ulkemize gelen combi ler ne yazikki boyle.Resmen sunta koymus adamlar.36 bin ytl ye aldigin aracta boyle bir gorunum bence cok kotu.Ayrica kis aylarinda arkaya binen kisiler kolunu camin kenarina yaslamak zorunda kalirsa (ki ben cok severim kolumu camin kenarina koymayi) buz gibi olan sac resmen kolunuzun agrimasina sebep olabilir.Tecrubeyle sabittir :)

« Yanıtla #106 : 25 Temmuz 2008, 15:48:29 »
Aynen kardesim yamali gibi.Cady life larin kapi icleri cok guzel ama ulkemize gelen combi ler ne yazikki boyle.Resmen sunta koymus adamlar.36 bin ytl ye aldigin aracta boyle bir gorunum bence cok kotu.Ayrica kis aylarinda arkaya binen kisiler kolunu camin kenarina yaslamak zorunda kalirsa (ki ben cok severim kolumu camin kenarina koymayi) buz gibi olan sac resmen kolunuzun agrimasina sebep olabilir.Tecrubeyle sabittir :)

bırak kolunu cam köşesine koyunca donmasını yan taraftaki suntadan bile soğuk yiyiyosun.bizzat ben yedim :)

Çevrimdışı mimar_serdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 09 Eylül 2008, 23:44:44 »
caddy ,bora golf focus astra hatta fabia tarzı arabaların eline su dökemez arkadaslar. gerçi bende 1.6 110 ps 2006 focusun eline bir çok kez verdim ama  söförlük meselesi. ama motor olarak geçemezz. caddy yüksek oldugu içn gitmiyo rüzgar engelliyo.

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 10 Eylül 2008, 19:36:44 »
arkadasım  yukseklikle alakası yok tamamen gaz kesici olayı caddy cgaz gesiciye girdigi zaman son hızı misal 190kmh ben doblo kullanıorum sirket arabası 1,3 motor ozaman onun son hızı 110 fln olması lasım caddy dede gaz gesici olmasın kadran dsonu görünür diye düşünüorum

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 10 Eylül 2008, 19:38:39 »
bide dobloda gaz gesici yok arac la kadran sonu 200 kmh gören var ben mesela 170 vurdum korktugumdan cektim ayagımı bilmmem anlata bildimmi

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 10 Eylül 2008, 19:50:22 »
arkadasım  yukseklikle alakası yok tamamen gaz kesici olayı caddy cgaz gesiciye girdigi zaman son hızı misal 190kmh ben doblo kullanıorum sirket arabası 1,3 motor ozaman onun son hızı 110 fln olması lasım caddy dede gaz gesici olmasın kadran dsonu görünür diye düşünüorum
bide dobloda gaz gesici yok arac la kadran sonu 200 kmh gören var ben mesela 170 vurdum korktugumdan cektim ayagımı bilmmem anlata bildimmi

???

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 10 Eylül 2008, 19:58:30 »
kadir seni sasırtan ne söle acıklamam varsa yapayım kardes :D