Gönderen Konu: Golf 4 İçin Jant Önerileri  (Okunma sayısı 29835 defa)

Çevrimdışı ibolution

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 İçin Jant Önerileri
« Yanıtla #28 : 19 Mart 2011, 03:21:52 »
gerçekten çok güzel, spacer in bu kadar değiştireceğini bilmezdim. maaşallah.

Çevrimdışı tuncahmet

• gulf gulf
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı metos85

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 24 Mart 2011, 22:57:55 »
Merhabalar jant ile ilgili konuyu görünce yaşadıgım talihsiz olayı anlatmak istedim.Benim aracımda 225x45x17 ebadında jant ve lastik vardı aracı aldıgımda üzrerindeydi ilk olararak 45 yanak lastikle tr sartlarında aracınıza kesin zararı olur cünkü kendimden biliyorum her türlü yol bozuklugunda araç inanılmaz sarsılıyor jant cok sert vuruyor bu yüzden de yürüyen aksamı yaptırdıktan sonra 45 yerine 50 yanak lastik alıp taktım bundan yaklaşık bir ay sonra da yolda giderken aractan tık tık tık tık tık diye sesler gelmeye başladı genelde viteste iken yapıyordu servise götürdüm sebebi ise ayna mahruti dişlisinin üzerindeki pimlerin zamanla şanzımanın zorlanmasından dolayı kırılması tabi dişlide de kırıklar vardı servisten buna sebep olarak jantlar söylendi baştan ne alakası var dedim ama sonradan gercektende dogru oldugunu anladım sonucta bu araca fabrika cıkışı 15 jant takılıyor hersey ona göre ki bide bizim golflerin kronik şanzıman problemi var.17 veya 18 jant ile seri kalkışlar yapmak büyük bir risk başıma geldiği için biliyorum cıkma şanzıman almak zorunda kaldım maliyet 1800 tl tabi yinede karar sizin ama ben paylaşmak istedim ki benim yaşadığımı kimse yaşamasın.saygılar

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #31 : 25 Mart 2011, 07:50:58 »
BEn de o nedenle kaliteli hafif 17" alın diyorum ya :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı tuncahmet

• gulf gulf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 25 Mart 2011, 12:33:11 »
beyler bu ilandaki janlar nasıl olur
ZIMBA GİBİ BİR GOLF ALMAK İSTEYENLERE - sahibinden.com' daki yüz binlerce vasıta ilanından dakika iki tanesi sahibini buluyor.
Brock 4 x100 Çok Temiz Jant ve Lastik,jant fiyatna jant+lastik - sahibinden.com' daki yüz binlerce vasıta ilanından dakika iki tanesi sahibini buluyor.
 bu jantların 16 sını 205 55 lastiklerle takarsak üstüne 3.5 luk yay oturtsak sürtme rahatsız etme konfordan eksilen birsey olurmu
sıkıntı yasarmıyım 16 205 55 brock larla

Çevrimdışı champi0n_10

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Ağustos 2011, 00:06:30 »
s.a özgür aracındaki jant lastik uygulamasının maliyeti nedir ?

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 01 Aralık 2012, 23:48:50 »
bu araçta kaç cm yay var ben 5 cm eibach aldım acaba cok mu alcalır lastık ebatlarım önler ile aynı 205*55*16