Gönderen Konu: VW Golf 1 GTI (Maverick)  (Okunma sayısı 162932 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf 1 GTI 10E4673
« Yanıtla #98 : 22 Nisan 2009, 11:49:02 »
günün bombası benden :)

aksarayda dükkanlara bakıoz erşan abiyle, neyse bi vitrinde arka stopları gördük daldık içeri, şu var mı bu var mı diye, fiyat aldık çıktık. gidiyoruz, ben dedim erşan abiye, abi biz nereye gidiyoruz, o da esin ticarete dedi. ben tabi bilmem :) gittik gittik :) bulamayınca sorduk birine, abi ters gelmişsiniz bi sol bi sağ yap karşına çıkar diye, Allah Allah dedik geri döndük :) ondan sonra tabi ben baktım, aha esin ticaret dedim :) ama ampul patladı bende :) abi demin girdik ya biz buraya :D biz orda tabi kop :D süperdi ya :p az önce malzeme sorduğumuz yermiş meğer :D

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 22 Nisan 2009, 11:54:55 »
günün bombası benden :)

aksarayda dükkanlara bakıoz erşan abiyle, neyse bi vitrinde arka stopları gördük daldık içeri, şu var mı bu var mı diye, fiyat aldık çıktık. gidiyoruz, ben dedim erşan abiye, abi biz nereye gidiyoruz, o da esin ticarete dedi. ben tabi bilmem :) gittik gittik :) bulamayınca sorduk birine, abi ters gelmişsiniz bi sol bi sağ yap karşına çıkar diye, Allah Allah dedik geri döndük :) ondan sonra tabi ben baktım, aha esin ticaret dedim :) ama ampul patladı bende :) abi demin girdik ya biz buraya :D biz orda tabi kop :D süperdi ya :p az önce malzeme sorduğumuz yermiş meğer :D

:D ;D :D ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #100 : 22 Nisan 2009, 12:03:24 »
Lan olm ilker kafa mı kaldı o gün gerçi kafanın yanında ayak bacakta kalmadı millet gider mersine biz gider tersine oldu günün sonunda.... Kafayı 1 metreden yukarı kaldıracak mecalimiz kalmamış esine parça sorup çıktık dua et, esin ticaret nerde diye sormadık sonra mor ve ötesi nden UYAN şarkısını çalardık :D

Kadir ogün esas İHTİYAR lafını bana kullancaktı :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 22 Nisan 2009, 12:04:45 »
Lan olm ilker kafa mı kaldı o gün gerçi kafanın yanında ayak bacakta kalmadı millet gider mersine biz gider tersine oldu günün sonunda.... Kafayı 1 metreden yukarı kaldıracak mecalimiz kalmamış esine parça sorup çıktık dua et, esin ticaret nerde diye sormadık sonra mor ve ötesi nden UYAN şarkısını çalardık :D

:D ;D

ya abi  sorduğunuzu düşünemiyorum

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 22 Nisan 2009, 14:56:54 »
Erşan bu kadar uğraşların için seni tebrik ederim çok güzel bir mk1 sahibi oldun sende gerçekten bukadar itinalı uğraşan çok fazla kişi yok. Her ne kadar bana kızsanda herkes kendince haklı yinede kötü olmak istemem kimseyle .

Allah yardımcın olsun.

Sevgiler...
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 22 Nisan 2009, 15:48:08 »
Erşan bu kadar uğraşların için seni tebrik ederim çok güzel bir mk1 sahibi oldun sende gerçekten bukadar itinalı uğraşan çok fazla kişi yok. Her ne kadar bana kızsanda herkes kendince haklı yinede kötü olmak istemem kimseyle .

Allah yardımcın olsun.

Sevgiler...

Sağol selçuk karınca kararı gidiyorum bende elimizden ne gelirse...

İnsanlar arasında olur böyle tatsızlıklar önemli olan sorunları sakin kafa ile çözmek yola devam etmek... Gene yollarımız kesişir biryerde kimbilir..  Buralardayız hep ben eskiye çarşaf serdim ve çok kırıcı tavırlarda bulunduysamda onlar için üzgünüm kusura bakma...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 22 Nisan 2009, 16:00:08 »
Sağol selçuk karınca kararı gidiyorum bende elimizden ne gelirse...

İnsanlar arasında olur böyle tatsızlıklar önemli olan sorunları sakin kafa ile çözmek yola devam etmek... Gene yollarımız kesişir biryerde kimbilir..  Buralardayız hep ben eskiye çarşaf serdim ve çok kırıcı tavırlarda bulunduysamda onlar için üzgünüm kusura bakma...

Şu Yalan Dünyada insanlar birbirlerini ufak sebeplerden dolayı kırıyor he şuda var insanlar hatada yapabiliyor bende yapmış olabilirim bende kırmışımdır seni sende kusura bakma insan insana herzaman muhtaçtır.

İmkanlar dahilinde güzel şeyler yapıyosun şu çok önemli para olur abuk subuk şeyler yapar ben dahil kimse taktir etmez. Ama sen orjinale sağdık kalarak topladığın için bence büyük emek var . Keşke maddi durumun daha iyi olsa biliyorumki bir kalemde tüm parçaların iyilerini alacaksın. Allah yolunu açık etsin daha iyi şeyler yapacağına inanıyorum.

Kolay Gelsin..

Sevgiler...
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 22 Nisan 2009, 21:51:10 »
ersan kolay gelsin . kaşıntı başlamış demek  :D. ne olacak bizim halimiz bakalım. bişey değil bu araba sevdamız yüzünden evden kovacaklar. hoş ben kendi adıma konuşayım.
parçalar hayırlı olsun .aldığın parçaların fiyatlarını paylaşırsan e azından fikir edininmiş oluruz . bir ara bir paşlık açalım parça fiyatlarıyla ilgili en azından ne nerde nekadar alınıyor yardımcı olur.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 22 Nisan 2009, 22:40:21 »
Sağolasın erol... Bugün malzemeleleri götürdüm ustaya akşama doğru sigorta kutusunu söktük... Hayırlısınla yarın tesisatı halletmiş oluruz... 3 günede ön takım elden geçer...

Valla evdekiler konusuna gelince elimdeki 1 koca torba dolusu malzemeyi görünce pancar gibi oldular gerisini sen tahmin edersin :)

Parçalar doların yükselmesi ile biraz etkilenmişler ama tüm ön takım malzemesi 130TL tuttu....

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 22 Nisan 2009, 22:58:22 »
abi bu ön takım malz. içine. rotlar rotillet fişekler tıkırtı burcu körükler rulmanlar hepsi var değilmi? bir de esin tic. ten kredi kartıyla alışveriş yapabilmemiz mümknmü biliosun bnmde ön takım komple elden geçecek te. :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 22 Nisan 2009, 23:06:17 »
Saydığın tüm malzemeler var kredi kartı ilede alabilirsin..

« Son Düzenleme: 22 Nisan 2009, 23:15:20 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 22 Nisan 2009, 23:19:50 »
Erşan abi acaba bu sinyallerden kaça getirtebiliriz ve illaki kredi kartımı lazım elden teslimatla olmazmı eğer olmazsa amcam gelince aldırırım ama keşke gideceğinizden haberim olsaydı :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 22 Nisan 2009, 23:24:24 »
5 TL tanesi havale yap yollasınlar hemen...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 22 Nisan 2009, 23:44:12 »
5 TL tanesi havale yap yollasınlar hemen...
Kargoyla beraber ne tutar 5 TL tane derken takımmı yoksa adetimi yokmu internet sitesi falan Ersan abi seninde başını ağırıtıyorum ama  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???