Gönderen Konu: Arabamda birşey daha keşvettim  (Okunma sayısı 16748 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: Arabamda birşey daha keşvettim
« Yanıtla #42 : 01 Ağustos 2010, 16:55:02 »
silecekler fasılslı çalışırken kapatıp ne kadar aralıkla çalışacağını istiyorsan o kadar bekleyip çalıştırıyorsun o zaman aralığına ayarlıyor
eğer bilmeyen arkadaşlar varsa yardımcı olmak istedim aslında hepinizde biliyorsunuzdur ama :)

Biraz daha açarmısınız konuyu. Çünkü bende arabamda böyle birşeyin varlığından şüphelendim:) Bilinçli olarak nasıl kullanabiliirz?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 01 Ağustos 2010, 20:52:00 »
Biraz daha açarmısınız konuyu. Çünkü bende arabamda böyle birşeyin varlığından şüphelendim:) Bilinçli olarak nasıl kullanabiliirz?

misal, yağmur yağıyor ama silecekleri sürekli çalıştıracak kadar çok değil, ama fasılalı konumda da yeterli gelmiyor, öyle bir durumda ayarlayıp kullanmak bilinçli kullanım olabilir. ya da tam tersi yağmur çiseliyor, fasılalı konum fazla geliyor

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 02 Ağustos 2010, 09:06:46 »
evet denedim oluyor:) Bende Zaman rölesinde arıza var zannediyordum meğersem ayarlanabiliyoröuş:)
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #45 : 02 Ağustos 2010, 13:38:55 »
  ayarlanan hız iki kademeli olarak biliyorum.. uzun aralıklı ve kısa aralıklı olarak...   bu aralıkları istediğimiz kadar uzatıp kısalta biliyoruz öylemi ???     ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 02 Ağustos 2010, 13:46:15 »
  ayarlanan hız iki kademeli olarak biliyorum.. uzun aralıklı ve kısa aralıklı olarak...   bu aralıkları istediğimiz kadar uzatıp kısalta biliyoruz öylemi ???     ;D

:tamamdir

Çevrimdışı ekremkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 04 Ağustos 2010, 01:01:50 »
bu şekilde istediğin aralığa ayarlayabiliyorsun ben en çok 8-9 saniye aralığa kadar ayarlayabildim ayrıntısını anlatmıştım
istenirse 1-2 saniyeden başlayabiliyorsun