Gönderen Konu: 2000 1.8t passat triptonik hız sabitleme montajı  (Okunma sayısı 30527 defa)

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2000 1.8t passat triptonik hız sabitleme montajı
« Yanıtla #28 : 13 Aralık 2009, 13:19:10 »
Golf 4de Türkyılmaz dan 75tlye alıp 50tlye taktırmışlar. Golf 4 e bakmanızı tavsiye ederim.

*Şu soruma cevap verir misiniz Turbolarınız kaç km de değişti?

memetonr
"dostum türkyılmaz oto burda ibrahim die bi arkadaş var bugün ordaydım elinde golf 4 için 1 adet cruize control var 75 tl fiyat. montaj ve program yüklemek için bu arkadaştan bilgi alabilirsin. Tel: 0312 395 26 16 - 395 23 43."

turbo ucuz bişey olmadığı için sanırım sakıpsabancı nın oğlu bile arıza yapmadan km si dolduğu için değiştirmez sonuçta hava filtreesi değilki hemen çıkart tak

bide memetonr  kim.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2009, 14:06:43 Gönderen: asimomoto »

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #29 : 13 Aralık 2009, 15:29:18 »
http://www.vwtr.net/forum/2003-golf-primeline-hakkinda-bilgi-16-16-valf-t12718.30.html

memetonr tavsiye eden arakadaş bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Arıza yapmadan değişmediğini hekes biliyor. İşte nezaman arıza yaptı onu araştırıyorum. 10yıl kullanabileceğim sağlam bir araç arıyorum VW 10yaşına kadar çok arıza çıkarmıyor düşük kmli alınırsa.Golf Tsi düşünüyorum çift turbolu. Turbo insanı korkutuyor. Ben 10 sene 250bin km yaparım. O süre zarfında turbo arızası ile karşılaşırmıyım diye sordum
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2009, 15:31:02 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 08 Ocak 2010, 18:07:48 »
Kapı kilitlenmesini soruyorsunuz sanırım, kapı kilidine herhangi birşey yapılmıyor bu yazdıklarım zaten aracın orijinal donanımında var ancak aktif değiller. Servisler aracınıza VAG yada benzeri cihazla bağlandığında bununla ilgili bölüme girip örneğin DL12345 gibi bir kodun karşısında yazan 0 rakamını 1 yapıyorlar ve bu fonksiyon devreye giriyor aracın hızı zaten sensörle ölçüldüğünden hız değeri 15 km yi geçince merkezi kilide kapat talimatı gidiyor ve 4 kapı otomatik kapanıyor. Kontak anahtarını çıkarttığınızda 4 üde açılıyor yada içeriden siz yada yolcular diledikleri kapıyı açabiliyorlar. Ancak kapı kilidi otomatik olarak kapalıyken  inmek istendiğinde mandala 2 kere açma hareketi yapmanız lazım 1 çekip bırakınca merkezi kilidi 2 çekip bırakınca o kapıdaki mekanik kilidi açıyor. Sürücü dilerse içerden düğmeylede açabilir. Darbe anında da otomatik açıldığı yazıyor TSB lerde. Burada amaç kırmızı ışıkta durduğunuzda hırsızların aracın içinde yan koltukta duran eşyayı çalmalarını engellemek. Pololarda da oluyordur herhalde işletim sistemindeki programa bağlı servislere sormak yada araştırmak lazım ben hep Passatlara baktım bugüne kadar.

Ural

sevgili ural serviste dediğin özelliği söyledim tamam yapılır uygundur dediler ve yaptılar saolsunlar yalnız dediğin gibi anahtarı çıkarınca sadece şoför kapısının kilidini açıyor diğer kapılarınki açılmıyor ya kapı kolunu 2 kez açarak ya da içerden düğmeyle kapıları açabiliyorum nedeni hakkında bilgisi olan var mı acaba ? böyle bir deneyim yaşayan var mı? ilk başta kontaktan anahtarı çıkarınca 4 kapıda açılıyordu galiba ama çok kısa bir zamanda değiştiği için kesin bir şey diyemiyorum ben giderken kilitlerle oynadım biraz acaba ondan mı oldu tek kapıyı açmaya başladı acaba? ne yapmam lazım arkadaşlar? Şimdiden teşekkürler
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2010, 18:08:31 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı urald

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 08 Ocak 2010, 21:36:02 »
Bence aracı bu özelliği devreye aldırdığınız yere götürün ne olduğuna baksınlar. Tekrar programlatabilir yada devre dışı bıraktırabilirsiniz. Benimki kontak anahtarını çıkartınca 4 kapıyıda açıyor.

Ural

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 08 Ocak 2010, 21:42:16 »
teşekkür ederim öncden 4 kapıyıda açıyodu galiba ama artık açmıyor :-\

bakalım ne zaman kısmet olacak gitmek
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM