Gönderen Konu: triger setini ve baskı balatayı yenileyeceğim. fiyatlar??  (Okunma sayısı 4673 defa)

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
arkadaşlar triger setini ve baskı balatayı yenileyeceğim fiyatlar nedir sizce bilen varmı.
benim aldığım fiyatlar biraz yüksek geldi.
ankara, kayseri, konya, nevşehir civarı uygun yapan usta varsa hepsine yaptırabilirim.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
Ynt: triger setini ve baskı balatayı yenileyeceğim. fiyatlar??
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2011, 13:37:38 »
baskı balata değişimi 350 tl dediler bugun triger setinide gecen sene triger seri devir daim bujiler felan 450 ye değiştirmiştim..

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2011, 13:50:39 »
Ben 2 hafta önce baskı balatayı scach(yanlıs yazmıs olabilirim)marka orjinal seti ve işçilik dahik 250 tl ye değiştirdim..Triger seti ile ilgili tam bir bilgim yok sorduğumda işçilik dahil 350 demişlerdi pazarlık yapmamıştım.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2012, 09:40:44 »
Arkadaslar benim arabanin trigeri 2006 da yastan dolayi 35.000 km de degismis...yil 2012 ve suan km 85.000 km ye geliyor.bodruma gidicem uzun yola dugunden sonra 90binden sonra degistiirim diyordum ama arkadasin biri illede degisir sen diye tutturdu kafama takildi pek durumumda yok suan arabaya  para harciycak malum dugun bi kac golf parasini yedi bile.golf 4 un orjinal kayisi ne markadir bir sanayici arkadasim continental marka kayis tavsiye ettii siz ne dersiniz ? Triger haricinde belerin degismesi gerekir ve fiyat iscilik dahil ne olur?

Çevrimdışı Apaydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2012, 11:08:44 »
Slm. Continental kayış orjinali diye söylediler. Triger 100 TL + Kayışı 35 Tl + Devirdaim 95 TL orjinalleri diye fiyat aldım. İşçiliği dışardaki servisim 130TL fiyat verdi pazarlık yapmadım, yetkili servis 192 TL ye değişiyor.
http://img703.imageshack.us/img703/5855/27062010094r.th.jpg
VW GOLF KADAR ZEVK VERSEYDİN, VİTES YERİNE ELİNİ TUTARDIM