Gönderen Konu: ankarada far-stop karartma temizleme yapan;bi yer var mı bildiğin?  (Okunma sayısı 8157 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
arkadaşlar sağ ön far su alıyor, açıp tekrar silikonlanması lazım.Arka stoplar da kırmızı zeminli; aracın siyah zeminli örnekleri çok hoş duruyor, bunu da düşünüyorum, bu işleri kendim halledebilirmiyim bilmiyorum, bu işlerle uğraşan bi yer varsa önerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
patron aydınlıkevlerde enginle kadir kardeşler var. onlar yapıyolar valla güzel de oluyor. istersen iletişime geçiririm seni

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
valla iyi olur ya, kaça patlar fikrin var mı hoca?

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
ara bir konuş aga valla ne desem yalan olur

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
numarayı bekliyorum pmden  :tamamdir

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Çağ senin elemanlar nasıl bilmiyorum ama Şaşmaz'da Megastop 2002 var. Kime sorsan bilir zaten orayı orasıda bu işlerden anlar

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Çağ senin elemanlar nasıl bilmiyorum ama Şaşmaz'da Megastop 2002 var. Kime sorsan bilir zaten orayı orasıda bu işlerden anlar
buluşmaya gelmişlerdi ya gri borbetli mk3le o herifler gani, rolling stones vers. sattılar en son.

bu arada ben noyu bulamadım ilanlarını da kaldırmışlar :(

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
ben de orayı diyecektim Gani, 2002 stop iyidir, işçilikleri de iyidir, Murat ustayla muhatap olup işini onun yapmasını sağlarsan iyi iş çıkar ortaya. Fiyatlarını bilmiyorum ama Alper

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
adresi biraz tarif edebilirmisiniz?

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
ben tarif etmeye kalkarsam biraz zor olur anlaşılması ama şaşmazda sanırım bilmeyen yoktur, sorsan gösterirler, ille de tarif et dersen Naci ustaya gitmiştik ya Buğra sen ben, onun olduğu paralel sokakların en üst sokağında, büyük bi lastikçi var, onun yanındaki dükkan

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
eyvallah bi bakıyım haftasnu oraya  :tamamdir

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
engin abilerin yeri de aydınlıkevlerde, çevreli caddesine(ana cadde) çıkan sokaklardan birinde, ptt tabelasının karşısındaki giderken soldaki sokakta, tiyatrocunun-mk1ci  selamı var dersen sevinirler

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
valla çok bilmiyorum aydınlıkevleri, bu altınparkın orada, havalanı yolu uzerinde mi sokak?

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
altınparka varmadan hemen önceki ışıklardan sağa doğru yukarı doğru giden bir cadde var orası çevreli. bi 200 m kadar gidince sağda ptt levhasını görürsün. onun solundaki tarafta sanırım sokağın ismi gar sokak, orda görürsün dükkanı zati :saygılar