Gönderen Konu: golf mk2 modifiye  (Okunma sayısı 20559 defa)

Çevrimdışı Mk2Kaya

• Profili Görüntüle
Ynt: golf mk2 modifiye
« Yanıtla #28 : 08 Ocak 2011, 03:51:45 »
ayrıca şunuda sormak istiyorum çok kafamı kurcalıyo lpg motorun ömrünü kısaltırmı.kısaltıyosa benzine göre ne kadar.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 08 Ocak 2011, 10:51:11 »
Bnmde aynı sorunum var KayaKnos bende 1.8 gti istiyorum fakat maaşımı egzostan atmak istemiyorum bu araçlar ne yakar.restorasyon işine başlıcaksam yakıt düşünmek kötü birşey ama bu araca masraf edicem çok yakarsa belimi büker.bana rakam verip bi araçla kıyaslarsanız caddy gibi çünkü kullandığım bir araç bu araç ile kıyaslarsanız çok sevinirim.

öncelikle mk2 gti kr motorlu temiz bi araç yok gbi bişey :) olanlarda zaten işi bilenlerde ve restorasyonna ihtiyacları yok. hem gti hemde yakıt ekonomisi beklenmek gerçekden zor. lpg taktırmak Kjet makina oldugu için adaptasyonu zor olur diye düünyorum taktıran hiç görmedim belkide takılmıyodur:) eger günlük kullanımda şık bir araç istiyorsanız gti gerek yok.

Lpg benzine göre motor ömrünü kısaltır ama bunun ne kdar oldugunu kimse bilmez.ama uzun vadede oldugu kesin.nedeni ise lpg yanması daha olay  ve patlama basıncı daha yüksek oldugu için silindir içinde deformanyonu attırır ve subap yuvalarını gaz (KURU) oldugu için kurutur benzinden daha çok aşıntırdgı kesindir. fakat gaz ayarlarınınn güzelce yapılması subap ayarlarının yapılması bunu minimize ederr.

Exclusive Garage

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 08 Ocak 2011, 10:52:13 »
bunuda bi izle kardeşim sen virüs iyice damarlarında dolaşsın mk2 kasa mk5  :D :D
swap ın kralı  ;D
Desteklenmeyen Tarayıcı | Facebook
BİR SWAP PROJESİDE BENDEN OLSUNN:) İstedgim gibi 1,8 T fakat biraz abartmışlar mk2 ye ABS, AİRBAG,KLİMA ve daha FAZLASI YUKLENMİŞŞŞ.. AÇIP AÇIPP BAKIORUMMMMM:)

Golf mk2 GTI 8v to 1.8t AGU, mk4 dash and wiring Updated 28/05/09 - Club GTI
Exclusive Garage

Çevrimdışı Mk2Kaya

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Ocak 2011, 03:11:17 »
peki günlük kullanım için ve imzamdaki gibi görünmesini istiyorum mk2nin hangi modelini tavsiye edersiniz.

saygılar :sevgi:

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Ocak 2011, 22:53:13 »
1.6 benzinli al gümrük çıkışlı olmasını tercih et.Türkiye'nin yolları bozuk oldugundan kasa daha çok yıpranıyor.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Ocak 2011, 00:24:17 »
benimki gibi biseyyyy yani  :) mk3 icin satisa cikaricam bugun yarin sahibindene koyucam  bilgin olsun. Forumdan ilgilencek uzmicek birine gitmesini isterim fiyattta uyguna vericem mk3 icin.

Exclusive Garage

Çevrimdışı Mk2Kaya

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 12 Ocak 2011, 12:20:03 »
bende fikrimi deiştirdim mk2 nick ama mk3 istiyorum şimdi düzgün bi mk2 için 10-13 bin istiyorlar o fiyata bi mk3 gti rahat alınır :tamamdir