Gönderen Konu: keşke servise gitseydim!!!!!  (Okunma sayısı 3013 defa)

Çevrimdışı desperado439

• Profili Görüntüle
keşke servise gitseydim!!!!!
« : 26 Ağustos 2012, 10:42:54 »
arkadaşlar cuma günü aracımın 10000 bakımı için tavsiye üzerine bir özel servise gittim. arkadaş bakımı yaptı ve tuttu boğaz kelebeğini söküp temizledi. tabii adaptasyon yapılması gerektiğini bilmiyor. neyse araç gaz yemedi falan bizde adaptasyonsuz olmaz dedik ve arkadaş bi yerde adaptasyonu yaptı getirdi aracı. sorun yok. ancak kafama takılan şu aracı stop ederken titriyor öyle stop ediyor. tam kontağı kapatıyorum sarsıntı ve stop. işte bu sarsıntı canımı sıktı. ne ile ilgili olbilir acaba. birde pasta cila motor yıkama iç döşeme ve koltuk yıkama toplam 300 tl ye anlaştım. sizce fiyat nasıl.

Çevrimdışı FC07

• Profili Görüntüle
Ynt: keşke servise gitseydim!!!!!
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2012, 11:15:48 »
piyasaya göre normal bi fiyat
fiyattan önce yapılan işciliğin kalitesi önemli. acaba 300 tl ye değer bi işcilik çıkacak mı  ???

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2012, 12:05:53 »
geçen gün şu fırsat sitelerinden birinde arkadaşım 75 liraya satın aldı dediğiniz paketi :) takip etmekte fayda var

Çevrimdışı pusat18

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2012, 00:40:12 »
bende de uzun zamandır aynı motor sarsıntısı var. sanayiye gidiyorum kesiyor, ustaya soruyorum bişey söylemiyor, foruma yazdım kimse cevap vermedi, sanki can çekişir gibi stop ediyor ama her zaman değil. bilmiyorum ama bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa çok mutlu olacağım
Yol sizi nereye götürüyorsa oraya gitmeyin,
yol olmayan yerden gidin ki; İz Bırakın

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2012, 00:47:54 »
bende de uzun zamandır aynı motor sarsıntısı var. sanayiye gidiyorum kesiyor, ustaya soruyorum bişey söylemiyor, foruma yazdım kimse cevap vermedi, sanki can çekişir gibi stop ediyor ama her zaman değil. bilmiyorum ama bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa çok mutlu olacağım

krank sensörü ya da egzantrik devir sensörü arızası olabilir

Çevrimdışı pusat18

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2012, 21:23:48 »
teşekkürler kardeşim
Yol sizi nereye götürüyorsa oraya gitmeyin,
yol olmayan yerden gidin ki; İz Bırakın

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2012, 23:53:30 »