Gönderen Konu: 1.7 dti opel corsa  (Okunma sayısı 12449 defa)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
1.7 dti opel corsa
« : 12 Mayıs 2009, 11:15:34 »
Arkadaslar bileniniz biliyordur, yaklasik 3 ay once Babami kaybettim, hemen pesinden de issiz kaldim, bu sebeplede mecburiyetten arabami ve motorumu satiliga cikardim.

Arabam opel corsa 1.7 dti, beyaz, 89.000 orjinal km.de, fabrika boyasi uzerinde yani kazasiz ve boyasiz, ben 2.ci sahibiyim,
dusuneniniz varsa arac gercekten kiymetli bir arac, nede olsa o da bir Alman, en onemli ozelligide 1.7 motor olup bir benzinli kadar agresif yurumesi ve km.de sadece 125 kurus yakmasi,

motorumda derbi gp1, 250 cc 28 hp gucunde bir motor, tabiri caizse scooterin super sport makinesidir, 4 zamanli ve su sogutmalidir, fume renkte ve orjinal 9800 km.de 2006 modeldir.

Esinize dostunuza rahatlikla tavsiye edebileceginiz araclardir, bilgileriniz olsun, tesekkurler.

irtibat : 0 545 338 60 80 Metin

oto ilan linki

http://www.sahibinden.com/2_ci_sahibinden_kazasiz_orjinal_boyasi_uzerinde-82WQQaXQQ14111621WQQpXQQdisplayitem

motor ilan linki

http://www.sahibinden.com/9800_orjinal_km_de-06WQQaXQQ14045725WQQpXQQdisplayitem

gostereceginiz ilgi alakaya simdiden tesekkurler...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı sossi

• Profili Görüntüle
Ynt: 1.7 dti opel corsa
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2009, 11:50:04 »
hayırlı satışlar arkadaşım..
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2009, 12:51:19 »
sagolasin kardes...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2009, 15:05:51 »
Hayirli sati;lar abi, aracını satıyor olmana üzüldüm.
Bu sene öğretmenliğe başlayan bir arkadaşım var, bu tip bir araç bakıyor, kendisi de söylemişti bana bakıver diye.Aracı hemen ona gösteriyorum.Gelişme olursa haber veririm.

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2009, 17:22:54 »
Halilim tesekkur ederim kardesim, Allah kismet ederde arabami satabilirsem yerine munubus alip ticari anlamda birseyler yapma gayretindeyim, hayirlisi bakalim...

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2009, 19:31:59 »
başın sağolsun, umarım araçlarınıda hayırlı bir şekilede edrine satarsın. bu arada arçlarını satacak olmanada üzüldüm. umarım en kısa zamanda toparlarsın durumu :(

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2009, 22:36:28 »
Allah razi olsun kardes, ama Allahin izniyle bu araclar satilirsa yerine city van tarzi bir munubus alarak ticari birseyler yapacagim, bu sebeple satiyorum anlayacaginiz.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2009, 22:39:58 »
Hayırlı satoşlar Metin abi bu TDI(Turbo Dizel Enjeksiyon) açılımını biliyorumda DTI ???
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2009, 23:31:25 »
hayırlı satışlar olsun metin abi.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Mayıs 2009, 09:30:51 »
Abim hayırlı satışlar, piyasa çok kötüğ biliyorsun bende bir iki tanıdığımı göstericem babamada ösylerim aklında bulunsun.En kısa zamanda satılması dileğiyle
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Mayıs 2009, 09:51:03 »
Metin abi kendisine ilettim, bakıyor arabaya, ailesine de danışıyor.Bugün yarın haber verecek, benim üniv den arkadaşım.Şu an da Balıkesir Burhaniye de öğretmen.Olur derse zaten yanına gelip kendisi de bakar.
Yalnız ilanda belirtmediğin için kendisi soruyor, aracın daha önce hiç kazası değişen boyanan parçası var mı diye? Varsa nelerin değiştiği yada boyandığı hakkında bilgi verirsen daha açıklayıcı olur.Ciddi düşünüyor çünkü.Bir de abi ilanda aracın iç fotoğrafları yok.Varsa onları da ekleyebilirsen daha güzel olacak...
Görüşmek üzere...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Mayıs 2009, 09:57:26 »
Halil araba 10 numara hiç bir şeyi yok. Bu arabayı Metin' le beraber aldık. Yediğimiz içdiğimiz aynıdır Metin' le. Arkadaşına söyle telefon açsın konuşsun Metin' le. Araba çiçek gibi eğer ciddiyse hemen arasın Metini kaçırmasın bu arabayı bence.
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2009, 11:02:18 »
Halil araba 10 numara hiç bir şeyi yok. Bu arabayı Metin' le beraber aldık. Yediğimiz içdiğimiz aynıdır Metin' le. Arkadaşına söyle telefon açsın konuşsun Metin' le. Araba çiçek gibi eğer ciddiyse hemen arasın Metini kaçırmasın bu arabayı bence.

Anladım.Kendisi şu an okulda, dün linkini vermiştim.Arabayı bende az çok biliyorum zaten ki referans verdim.Bir aracın bakımlı temiz olması için zaten foruma üye olmak yeterli.Burdaki herkesin hobisi sonuçta araçları.Bakalım ailesi ile görüşecekti, bugün yarın belli olur.Telefonu verdim zaten, kendisi ararsa fiyat konusunda arkadaşıma, araya benim hatırımı eklerseniz inşallah her iki kişinin de işi görülmüş olur  :)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2009, 00:47:36 »
Halilcigim ilanda yazdim zaten orjinal fabrikasinda atilan boya uzerinde diye, hicbir kazasi, hicbir degisen parcasi, hicbir boyanan parcasi yok, orjinal 89.000 km.de, bugun siteden bi arkadasimiz cok sevdigim bir kardesim olan Mustafa yanima geldi ve o da arabaya bakti, niyetlendi, kisa sure icerisinde hayirli bir haber verebilir, herseyin hayirlisi diyerek bekliyorum. Kismet kimseyse onun olur insallah. Ilgi ve alakalariniz icin hepinize tesekkur ediyorum arkadaslar.
 Cihancigim cok tesekkurler kardesim,
Gokhan kardesim buda sadece harflerin yerini degistirmisler, sistem ayni Dizel Turbo, 1.7 cok basarili bir motor, benzinliden en ufak bir farki yok, be kalkista nede gidiste.