Gönderen Konu: MK1 cabby tente fiyatları  (Okunma sayısı 16759 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK1 cabby tente fiyatları
« Yanıtla #42 : 27 Şubat 2011, 01:15:14 »
:D :D :D :D :D :D :D aga cok haın bı plan yaptım bulusma adı altında tum operatorlerı dawet edelım tutuklayalım bı hafta rehın alalım herkes cılgınlar gıbı konu acsın sonra operatorlerı serbest bırakalım omur boyu konu temızlemeye calıssınlar :D :D :D :D :D
Valla bana uyar bi kamyonet kiralarız artık yada benim arkadasşımda pickup hava soğuk ama katlanırlar artık  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK1 cabby tente fiyatları
« Yanıtla #43 : 27 Şubat 2011, 01:17:17 »
zaten herkes bu foruma sadece ama sadece bir soruna cvp aradığında veya hut birine yardım için yorum yazsa bu kadar talep olmaz gökhan , benim fikrime göre bu böyle herkez bazen içinden geldiği şeyleri yazdığından bu ortamda bize hepimize sıcak geldiğinden aile gibiyiz seviyeyi koruyabiliyoruz ,ama herşeyi msnden ordan burdan konuşursak buraya çok birşey kalmaz.
Evet abi ben her türlü buluşmaya gittim örnk. Honda buluşmasını millet bildiğin robot kimse kimseyi tanımıyo tanışanlarda ya eski arkadaş yada nick namelerle hitap ediyolar muhabbet yok sadece arabalara bakmaya gelmişler o kadar ordakilerden biriyle muhabbeti kurdum zaten bi muhabbetçi ben çıktım bide öteki bana dedi bıktım bunlardan ot geldiler saman gidicekler BMW'ciolcam ya dedi  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???