Gönderen Konu: Ayın volkswagen'i...  (Okunma sayısı 19166 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: Ayın volkswagen'i...
« Yanıtla #14 : 22 Temmuz 2010, 17:20:53 »
benim senin bu demenden anladığım her üye aracını tanıtsın bilgi versin , gerçi bu da zaten otomobilim bölümünde oluyor her üye aracnı tanıtıyor

sedat ben aracımı mk3 sayfasında tanıttım..  böyle yaptığım için hatalımı davrandım bilmiyorum...  kendi aracımı kendi sayfasında tanıtmak benim için daha avantajlı gibi geldi.. birebir tanıyan bilen kişilere sorma fırsatım oldu.. bu benim düşüncem.. diğerleri otomobil sayfasında tanıtır daha fazla kitleye hitap edebilir...    
 :melek:

benim konuyu açmamdaki neden bu değildi.. yeni araçlar gelsin kendini tanıtsın değil..  zaten tanıtılan araçlar çok fazla.. her ay onların içinden birisini veya yeni bir aracı ayın aracı secelim yada bunu site yönetimi belirlesin özelden mesaj atsın yayınlasın.. sitenin %90ninda araba olduğunu düşünürsek gayet başarılı bir çalışma olur..  bu benim fikrim bunu değişik şekillerde de yapabiliriz..  ;)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Temmuz 2010, 17:23:10 »
bence düşüncede hata yok gayet güzel bir düşünce
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Temmuz 2010, 17:37:25 »
sedat ben aracımı mk3 sayfasında tanıttım..  böyle yaptığım için hatalımı davrandım bilmiyorum...  kendi aracımı kendi sayfasında tanıtmak benim için daha avantajlı gibi geldi.. birebir tanıyan bilen kişilere sorma fırsatım oldu.. bu benim düşüncem.. diğerleri otomobil sayfasında tanıtır daha fazla kitleye hitap edebilir...    
 :melek:

benim konuyu açmamdaki neden bu değildi.. yeni araçlar gelsin kendini tanıtsın değil..  zaten tanıtılan araçlar çok fazla.. her ay onların içinden birisini veya yeni bir aracı ayın aracı secelim yada bunu site yönetimi belirlesin özelden mesaj atsın yayınlasın.. sitenin %90ninda araba olduğunu düşünürsek gayet başarılı bir çalışma olur..  bu benim fikrim bunu değişik şekillerde de yapabiliriz..  ;)
tanıtarak iyi yapmışsın ona lafım yok ama birisi onu diyor yok ama oda olabilir diyorsun bende en son o ihtimal aklıma geldi onu yazdım can , şimdi benim dediğimi diyorsun işte yani

şöyle diyeyim sende polo var dimi bende golf ikimizin aracı aynı klasman değil ve seninki 6n başkasınınki 6n2 dimi o bile aynı katagoriye girmicek mesela temmuz ayı otomobili polo 6n kimde polo 6n var ise o kayıt yapıcak dicekki ben yarışmaya katılmak istiyorum araç sahipleri aracına yaptığı değişikliği anlatıcak (standart harici) motor hacmini modelini belirticek  bizde o ayın güzel şık olan otomobili seçicez hemde hangi arabada ne varmış nasılmış görücez

buda örnek olarak bir link demek istediğimi daha iyi anlatır belki ;)  OCAK 2010 - Ayın Otomobili Anketi... - Opel Forum - Opelim.NeT
mesela orda ast...  nın bertone modelini seçiyorlar araya clasic modeli veya yeni kasa eski kasa girmiyor yani bütün klasman aynı ;)
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2010, 17:41:03 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
« Yanıtla #17 : 23 Temmuz 2010, 00:33:38 »
Sedat sen 3 araçtan biri ayın arabası olsun diyorsun yanılmıyorsam ancak arkadaşımız tek araç seçelim yani yöneticiler tarafından seçilecek herhalde o arabanın eksik olan yerlerini hoşumuza giden yönlerini yazalım diyor galiba.Ama ben çok gerek olmadığını düşünüyorum çünkü konu çok karışık bir hal alır.Araclarımızın konusu otomobilim bölümünde zaten var.Artı ve eksi yönlerini oraya yazıyor isteyen üyeler.
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Temmuz 2010, 10:02:36 »
en az 2 olucak şekilde orda sadece görsellik olucak biz ona göre beyenicez aracın sahaibi de aracında değişiklik yaptıysa onları yazıcak bir nevi güzellik yarışması gibi :D 90-60-90 yerine 1.8 gti 80 model yapılanlar işte jant motor da varsa işlemler o  dışında ne varsa  bu gibi , tek tek seçiceksek zaten bir sürü otomobil var ki zaten o otomobillerde otomobilim bölümünde kendini tanıtmış eğer bir daha öyle şey olucaksa saçma zaten, ben hala anlamış değilim nasıl bir konu şekilmek istenildiğine  ???

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #19 : 23 Temmuz 2010, 10:45:40 »
  en dandikten otomobil form sitelerinde bile ayın otomobili diye bir bölüm var bizde niye yokki :'(   
 mk3 sayfasında yapmıştık.. bunun gibi birşey olabilir yada daha farklı :D  :D

http://www.vwtr.net/forum/golf-iii/en-guzel-mk3-secelim-adi-bakalim-en-guzel-resimler-we-nedeni-t12996.0.html
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #20 : 23 Temmuz 2010, 10:57:12 »
  en dandikten otomobil form sitelerinde bile ayın otomobili diye bir bölüm var bizde niye yokki :'(   
 mk3 sayfasında yapmıştık.. bunun gibi birşey olabilir yada daha farklı :D  :D

http://www.vwtr.net/forum/golf-iii/en-guzel-mk3-secelim-adi-bakalim-en-guzel-resimler-we-nedeni-t12996.0.html

MK3 sahibi adam, her zaman ileri görüşlü olur kendimden biliyorum:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Temmuz 2010, 12:56:24 »
tamam işte benim dediğime çıkıyor tek farkı var karışık gti da var normal motorluda var benim dediğim gti farklı olsun standart motorlu farklı olsun cabrio su olsun böyle farklı dallar olucak genede siz bilirsiniz şahsen şuan vw bir aracım yok audi var varsa audi bizde onunla gösterime çıkarız .

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Temmuz 2010, 14:25:10 »
  audi vardir tabiki ama senin audiye kafa tutabilecek varmı bilemem..  :D  :D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Temmuz 2010, 14:44:08 »
  audi vardir tabiki ama senin audiye kafa tutabilecek varmı bilemem..  :D  :D
çıkar elbet >:D :melek:

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 23 Temmuz 2010, 19:47:10 »
   ee nezaman ne şekilde başlıyoruz ozaman bu sitede yönetimden kimse yokmudur? ???  :melek:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Temmuz 2010, 20:52:08 »
Bence bi oylama yapılmalı oylamada Nizam abinin dediği gibi 2 kişi olsun site açıldığı gibi pencerenin üst kısmında 5 kare gözüksün her karede 1 aracın ayrı ayrı fotoları olsa süper olur yada her ay 5 araç site penceri üzerinde gözükse ve + yada - yorumlar arabaya neler yapılabilir neler sökülmeli vb. yorumlar yazılsa daha güzel olur bence  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 25 Temmuz 2010, 01:45:51 »
Bence de yapılsın çok güzel olur  :tamamdir ama modifiye olması şartı olmasın bence.herkes de modifiye yok çünkü.mesela bende yok ben seçilemem yani o yüzden olmasın  :t  :D

Polo'lar arasında benimkine güveniyorum sade ve güzel  >:D
Şaka bi yana araçlar kendi sınıfları içinde kıyaslansın.Polo poloyla,golf 4 yine golf 4 le gibi.bütün golfler 4,5,6 birbiriyle karşılaştırılmasın.
ayrıca araçla ilgili şunu yapsan daha iyi olur şunu tak şunu sök gibi muhabbet olmasa da olur.zaten otomobilim bölümünde herkes aracını tanıtıyor ve gerekli tavsiyeler orda yapılıyor.  :tamamdir
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2010, 01:48:33 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 25 Temmuz 2010, 17:42:56 »
 konuya cevap yazan herkes böyle bir sayfanın olmasından yana ama nezaman ne şekilde başlar bilemem... ;D :D bilgi veren yokki :(
yeni yine yeniden..!! 8)