Gönderen Konu: (22/07/2011)güncel mk1 ince we kalın lop mk3 (wr6) karlik gelmisttir...  (Okunma sayısı 75586 defa)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
wr6 guncel 77

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
ya alper kardeşim konunla alakaısız olacak ama şu yolcu airbagi bulunan mk3 ün torpido açma mandalı lazım yok allah yok.. Dangozun biri aldı koparttı..  >:(

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
ya alper kardeşim konunla alakaısız olacak ama şu yolcu airbagi bulunan mk3 ün torpido açma mandalı lazım yok allah yok.. Dangozun biri aldı koparttı..  >:(
bana sorsaydın var derdım ;D ;D ;D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
bana sorsaydın var derdım ;D ;D ;D
Antalyayı karıştırdım , hep airbag siz modelin mandalını buldum. Yavaş yavaş il sınırına çıkıyordum sen denk geldin kardeşim fiyatı nedir onun ?

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
wr6 guncel 76 :tamamdir

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
wr6 guncel 75 :tamamdir

Çevrimdışı cihatus

• Etmeşşeklemuhabbetküstürürsün.silmecamkırığıyla...
    • Profili Görüntüle
Karlıksız araba kalmasın.Teşekkürler abi tekrardan.Cuma akşamüstü kargoya verdin ertesi gün 11'de elimdeydi.İnşallah bunuda kırmayız sürtmeye başladık şimdiden. :tamamdir
VWTR Denizli
Dinleyin çocuklar.Bugün size süt içmenin faydalarını anlatacağım!
http://img707.imageshack.us/img707/7409/74240101503116276555966.jpg

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Güle güle kırılmadan kullan kardes:)güzel Durmuş bnm passatta deneyim bende bakalım nasıl olacak:)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
1 adet alayım pls  :tamamdir hesap no pm den sallarsın.. arkadaş 8 e bölmüş karlığı..

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
1 adet alayım pls  :tamamdir hesap no pm den sallarsın.. arkadaş 8 e bölmüş karlığı..

Pm den Yaziyorumda 8 e bölmek uğraş gerektirir sanki:)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Ben getirtmiştim ona abi adam sağlamcı  ;D ben tırnaklarından tırk trık taktım yola devam . O tamponu söktü komple tırnaklarını taktı arkalarındanda sağlam olsun diye bir güzel trifon taktı bu sefer ne olcak karlık hiç esnemeyince  ;D otoparktan çıkmaya çalışırken saddamın füzeleri gibi fırlattı parçaları  ;D

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ben getirtmiştim ona abi adam sağlamcı  ;D ben tırnaklarından tırk trık taktım yola devam . O tamponu söktü komple tırnaklarını taktı arkalarındanda sağlam olsun diye bir güzel trifon taktı bu sefer ne olcak karlık hiç esnemeyince  ;D otoparktan çıkmaya çalışırken saddamın füzeleri gibi fırlattı parçaları  ;D
bunada degısık bı takktıkle yaklas bakalım bu sefer ne olacak ;D ;D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
kardeşim bugün yapadım havale kusura bakma evden çıktım tel no ile hesap no evde kaldı gti şerit ve logosuz panjur peşinde koştum sonra tüm gün süren yıkama  :tamamdir     [img
By cengizhan_mk3 at 2011-08-03/img]

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
wr6 guncel 74 :tamamdir