Gönderen Konu: MK2 BBS'rs kamberlendik :):) syf:10  (Okunma sayısı 225426 defa)

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
Ynt: MK2 BBS'rs (sayfa 5 güncel foto)
« Yanıtla #70 : 04 Nisan 2012, 22:58:16 »
aynen :D

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 05 Nisan 2012, 12:23:52 »
Çok güzel araç hocam.Güle güle kullan.:) Ön panjur amblemsiz yada carbon kaplanabilir.(Logosuz tercihimdir.:) )
Bir de tamponları boyattın mı tadından yenmez.Camber olayı çok hoşuma gidiyor da zararı var sanırım biraz.Ve tehlike yaratıyor gibi.Ne diyorsun bu konuda?

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 05 Nisan 2012, 20:52:33 »
Çok güzel araç hocam.Güle güle kullan.:) Ön panjur amblemsiz yada carbon kaplanabilir.(Logosuz tercihimdir.:) )
Bir de tamponları boyattın mı tadından yenmez.Camber olayı çok hoşuma gidiyor da zararı var sanırım biraz.Ve tehlike yaratıyor gibi.Ne diyorsun bu konuda?
teşekkür ederim.. valla bende kararsızım eğer çamurluk kurtarırsa kamber verdirmeyebilirim verdirirsem bile cok az :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #73 : 06 Nisan 2012, 06:48:56 »
teşekkür ederim.. valla bende kararsızım eğer çamurluk kurtarırsa kamber verdirmeyebilirim verdirirsem bile cok az :)

kamber çamurluğa sürten aracın bile sürtmesini alır. lastiği çamurluktan uzaklaştırır.

fakat kamber konusunda fikr-i sabitim ben. göze hitap noktasında amenna. fakat parçaların çalışma koşulları için yapılmış mühendisliği hiçe sayarak çok farklı yükler bindiriyor. Allah muhafaza. ben tavsiye etmiyorum. ama keyif senin araç senin can senin.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 06 Nisan 2012, 20:25:16 »
kamber çamurluğa sürten aracın bile sürtmesini alır. lastiği çamurluktan uzaklaştırır.

fakat kamber konusunda fikr-i sabitim ben. göze hitap noktasında amenna. fakat parçaların çalışma koşulları için yapılmış mühendisliği hiçe sayarak çok farklı yükler bindiriyor. Allah muhafaza. ben tavsiye etmiyorum. ama keyif senin araç senin can senin.
tşk ederim bilgiler için bugün ustayla konuştum vermiycem kamber arka çamurlukları cok açıcak...

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 17 Nisan 2012, 21:29:19 »

lip i tamir ettikten sonra sislerle beraber taktım pazar günü akşama kadar uraştım sisleri tak tampona; kablo tesisat çek panoya cok uraştım aslında cok iş yaptımda foto çekmeye fırsatım olmadı arabayı bile yıkayamadım  ama şimdi cok güzel oldu yaylarıda kestirdim liple yer arası 5 parmak  :D he bu arada tampona boya işini sordum 225 tl dedi

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK2 BBS'rs (sisler takıldı sayfa 6)
« Yanıtla #76 : 17 Nisan 2012, 21:44:14 »
maşallah kardeşim :tamamdir

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 17 Nisan 2012, 22:14:30 »
maaşallah kardeşim kolay gelsin  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 17 Nisan 2012, 22:18:04 »
güzel olmuş bide yanarken bir foto güzel olur  ;)

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 17 Nisan 2012, 22:26:51 »
teşekkür ederim  sağolasınız en kısa zamanda çekicem güzel resimler   :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 18 Nisan 2012, 09:29:56 »
kazasız belasız, su araba yükselte işini tahtalarla yapma allah korusun daha destekli birşeyler dene
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 18 Nisan 2012, 20:09:54 »

kazasız belasız, su araba yükselte işini tahtalarla yapma allah korusun daha destekli birşeyler dene
teşekkür ederim abi başka koyacak birşeyim yok valla yaa :D ama dahada işim yok 1  ay sonra xenonları takarken bidaha kaldırcam

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 18 Nisan 2012, 21:38:41 »
kazasiz belasiz kullan

tahta isine dikkat et dicektim bende ama benden evel söyleyen arkadas olmus zaten.

birde ben bisey eklemek isterim, SAKIN yaylarini kestirme. yayi kesmeye basladiklari an, yayin islevi bitmekte, yol tutusun ve can güvenligini düsün derim.

illa aracini düsürmek istersen, ya kisa yay al, yada coilover, ama bunlarda da marka al derim. derme catma kesme bicme isinden uzak durun. yay amortisör isi mühendislik gerektiren birseydir, canin cagli oldugu

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 18 Nisan 2012, 21:53:15 »
kazasiz belasiz kullan

tahta isine dikkat et dicektim bende ama benden evel söyleyen arkadas olmus zaten.

birde ben bisey eklemek isterim, SAKIN yaylarini kestirme. yayi kesmeye basladiklari an, yayin islevi bitmekte, yol tutusun ve can güvenligini düsün derim.

illa aracini düsürmek istersen, ya kisa yay al, yada coilover, ama bunlarda da marka al derim. derme catma kesme bicme isinden uzak durun. yay amortisör isi mühendislik gerektiren birseydir, canin cagli oldugu
doğru sölüyosun abii teşekkür ederim bilgiler için