Gönderen Konu: ...ReDDevil...Satıldı  (Okunma sayısı 54018 defa)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
H.G WORKS

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Maaşallah çok güzel olmuş. Yapılan işlem nasıl oluyor, herhangi bir makina vs kullanılıyor mu? Malzemeler nasıl, ben de düşünüyordum bu işlemi ama nasıl olduğunu bilmediğimden girişmek istemedim.

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
Benim kuzen kalıpçı,torna v.s  elinden geliyor,kapagı söktükten sora  kuzen taşlama aletıne keçe ucu taktı(disk şeklinde),beyaz bi macunu keçeyle yedire yedie heryerine uyguladı.en son mazotla guzelce sildik sonuc olarak krom gibi bir görünüm ortaya cıktı  ;)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
Maaşaalh güzel olmuşş:) kapaga uygulanan bilindik polisaj uyguması sanırm. fakar gözüme çarpan KIRMIZI sıvı conra görüntüyü bozuyorr bence:(
Exclusive Garage

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
masallah cok guzel olmus manifoldun ustundeki koruyucuyuda yapsaniz olurmuki acaba  :)

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
Maaşaalh güzel olmuşş:) kapaga uygulanan bilindik polisaj uyguması sanırm. fakar gözüme çarpan KIRMIZI sıvı conra görüntüyü bozuyorr bence:(
Saol Bilal :) ben kendı aklıma estıgı ıcın yaptım bu ıslemın dısarıda polisaj adı aldtında yapıldıgını bılmıyodum :)aslında okadar sportlıne baktım hıcbırındede görmedım ama almanlar yapmıstır kesin  ;)
Sıvı contaya gelınce,kapağı kapatırken öyle ustunkörü kapamak ıcıme sınmedı,guzelce sıvıcontayı yedırıp kapattım,bikaç gun sora o gözüken artık contayı temızlerım zaten  :tamamdir

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
masallah cok guzel olmus manifoldun ustundeki koruyucuyuda yapsaniz olurmuki acaba  :)
Olur diye düşünüyorum :tamamdir,Boş bi gündede ona el atalım  :tamamdir Siyah teli kırmızıya boya diyenlerde var oda yapılabılır

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Almanların parlatmadığı yer kalmadı ki :D Adamlar en ufak yerleri bile kusursuz hale getiriyorlar. Polo 16v larda motor içinde ilk bunu yaparlar genelde. Göze en hoş görüneni bu gerçekten. Tekrar maşallah, ben de denerim bir ara :)

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
teşekkür ederim atego,tavsıye ederım bıyerde kaput actıgında ılgı cekici oluyo  :tamamdir

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Maşallah güzel olmuş berk  :tamamdir :tamamdir
ADK

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
Eyvallah Altanım beğendiysen nemutlu  :saygılar

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
2011 bitmeden 2011 günceli :D

Nazarlarla çok uğraştık,,Boncuk koyalımda değmesin :saygılar
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2011, 21:53:45 Gönderen: tech_00 »

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aranızda Olmak Güzel.....(ReDDevil)......SAYFA 7 2011 GÜNCELİ :)
« Yanıtla #96 : 21 Aralık 2011, 21:59:51 »
maaşallah 41 kere  :sevgi:
H.G WORKS

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: Aranızda Olmak Güzel.....(ReDDevil)......SAYFA 7 2011 GÜNCELİ :)
« Yanıtla #97 : 21 Aralık 2011, 22:24:21 »
böyle güzelim arabaları neden satarlar anlamam.. mis gibi araba işte bin binebildiğin kadar  ;D  ;D  :D  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)