Gönderen Konu: orjinal gamma marka teybimde mp3 dinliyorum hemde ses kaybı sıfır  (Okunma sayısı 11475 defa)

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracımda gamma marka orjinal kaset çalarım var değiştirip orjinalliğini bozmaya kıyamadım gidip kadıköy yazıcıoğlunda elektronik eşya satan handan 5 liraya kaset adaptörü aldım,
taşınabilir mp3 player ıda yeğenimden alıp taktım ,,ooooo ses harika mp3 playerın sesini ortalarda tutup teyp ten sesi yükseltiyosunuz harika oluyor.
nerdeyse xkarlink ,transmitter felan alıp rezil olacaktım böylece maliyeti baya düşürdüm bilginize :sevgi:
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2009, 17:48:13 Gönderen: asimomoto »

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
bende böle bişey yapmayı dusunuyorum,tesekurler ....

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Önceden çok kullanıyordum, ipli kaset diye geçer halk arasında, siyah renkli kablolu kaset  :)
Fakat ses kalitesi ve rahatlığı konusunda tabiki cd çaların yerini tutamıyor ama idareten kullanılabilir.
Transmitter falan alıp uğraşmayın, ses kalitesi kötü oluyor.Bu kaset adaptörleri daha sağlıklı ama zamanla kabloları sıcaktan olsa gerek geriliyor yada kırılma yapıyor, dikkatli kullanmak gerekiyor ki zaten 5-10 liralık birşey  :)

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
evt biliorum bu metodu ama hiç bişe cd caar yerini alamaz tabi :D

Çevrimdışı asimomoto

• kemal
    • Profili Görüntüle
aslında elimde cd çalarda var önceki aracımdan kalma sony marka ancak ben orjinalliğini bozmayım dedim passatın

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
bozma salla haklısın
eğer illa takacaksan highline lardakilerden taktır :)

Çevrimdışı SS

• Profili Görüntüle
arkadaşlar aracımda gamma marka orjinal kaset çalarım var değiştirip orjinalliğini bozmaya kıyamadım gidip kadıköy yazıcıoğlunda elektronik eşya satan handan 5 liraya kaset adaptörü aldım,
taşınabilir mp3 player ıda yeğenimden alıp taktım ,,ooooo ses harika mp3 playerın sesini ortalarda tutup teyp ten sesi yükseltiyosunuz harika oluyor.
nerdeyse xkarlink ,transmitter felan alıp rezil olacaktım böylece maliyeti baya düşürdüm bilginize :sevgi:

bende aynı metodu yaptım orjinal ipod için yapılmış kaseti aldım hatta ama içinde dönerken eğer kısık seste dinliyorsam  o kasetten çok ses geliyor rahatsız edici bi şekilde çin işkencesi gibi..
acaba sende de öyle oluyormu ?
1.8 T

Çevrimdışı dgncn_1907

• Profili Görüntüle
Tam olarak bilmıyorm bu işleri ama bnde 97 golf var orjinal kaset çalar var.Ben bakmştm usb girişi yoktu. O parçadan alsam taksam bendede çalışır mı ?  :)

Çevrimdışı SS

• Profili Görüntüle
Tam olarak bilmıyorm bu işleri ama bnde 97 golf var orjinal kaset çalar var.Ben bakmştm usb girişi yoktu. O parçadan alsam taksam bendede çalışır mı ?  :)
evet olur..
bi mp3 bide bu ipli kaset denen alet tamamdır
1.8 T

Çevrimdışı dgncn_1907

• Profili Görüntüle
Oraya gitsem ipli kaset desem bilirler herhalde ? Bide her arabaya uyarmu bu ?

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
E heralde abi uyar bildiğin kaset ya içinden de bi kablo çıkıyor onu da artık discman ya da mp3 player ın kulaklık girişine takıyosun bittii çok güzel bi icat bence bende narita diye bi çekik gözlü malı vardı baya dayandı cimcime :)
http://img237.imageshack.us/img237/4259/signature0p.png
♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
Bu da kendileri:
http://img237.imageshack.us/img237/4259/signature0p.png
♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣

Çevrimdışı dgncn_1907

• Profili Görüntüle
Güzel aletmiş Teşekkürler..:)
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2009, 14:15:34 Gönderen: dgncn_1907 »

Çevrimdışı ilkvw

• Profili Görüntüle
arkadaşlar eğer kullandığınız gamma radyo da cd düğmesi var ise radyonun arkasındaki girişlere eski bir walkman  kulaklığını bağlayarak yüksek kaliteli ses elde edebilirsiniz. gamma nın bağlantı şemasını görünce ne dediğim daha anlaşılır olur.